reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
CZEŚĆ Dziewuszki moje kochane!!!
Czy ktoś mnie jeszcze pamięta???
ie gniewajcie się, że mnie nie było ze dwa miesiące...
MAMA widzę, że wkrótce miejsce Ci się skończy na suwaczku dietowym!!!GRATULUJĘ!!!
Nic więcej nie wiem, bo nie nadrobiłam...
Ale się cieszę, że Was widzę:-D i w ogóle śnieg u mnie pada i jest ślicznie:-D
 
PALEMKA- ale ja tam bede z Toba-bede Cie trzymala za reke...
KYRA- czesc slonko:)))co tam ,jak tam??? z dzidzią wszystko si ????
MLODAM a Wy juz zaczeliscie???:)
 
czesc kyra-ja pamietam, bo w tym samym czasie zesmy antybiotyka żarły, jak kruszynka, jak się czujesdz i no gdzie byłaś ?

mama-trzymam za słowo hehe
 
Mama 3.11 dostałam @ po 41 dniach wrrr się nasrało. no i po tej @ działaliśmy, ale nie liczyłam co kiedy itp. bo raz że nie wiadomo jaki ten cykl, a dwa, po co się sztucznie i na siłę bo czas tulić, trzy to czesto do rodziców jezdzilam na weckend a owu prawdopodobnie miałam w ub. sobotę lub nd, więc jak przed lub po starczyło to moze coś. nadzieję zawsze trzeba mieć, staram się nie myśleć ale tak się nie da. tak jak w suwaczku do 6 grudnia czekam ;) dalam sobie kilka dni więcej ;)
 
Nie zdradziłam Was, tylko nie miałam czasu tu zaglądać...i w ogóle nie miałam na nic czasu...a dziś sobie robię przerwę w pracowaniu- do jutra:)
MLODA o ile się nie mylę to gdzieś około 11 tyg...mam małe rozbieżności w porównaniu do wyliczeń lekarza:)
Na pierwszym usg wyszło bijące serduszko (chyba Wam to pisałam), a na następne idę w przyszły poniedziałek, więc niewiele wiem tak naprawdę, ale nic niepokojącego sie nie dzieje i inne badania powychodziły si:)więc staram się na zapas nie martwić. Zapytam się lekarza o "badania prenatalne", bo słyszałam coś o tym...
A dziś kupiłam sobie wełnianą sukieneczkę, bo mi zimno w rozpiętych spodniach łazić, no i obciach też:zawstydzona/y:
A no i wiecie co? PRZEPROWADZILIŚMY SIĘ DO NOWEGO DOMKU:-)
 
PALEMKA- trzymaj ,trzymaj:))
MLODAM no to czekamy z Toba-a nóż;)
KYRA- gratki domku!!!!! to teraz wiadomo gdzie bylaś i co robilas:))czekam na info po wizycie.


Dzieci spią,Tomi poszedl na siatke takze ja mykam do SPA ;))) potem henna,balsam i na filmik.

pa sloneczka,do jutra:)
 
To wypoczywaj MAMA i śpij dobrze, buźka:)
Jak tak próbuję się jakoś urządzić w tej chałupie i widzę te rzeczy, które nagromadziłam na poprzednich mieszkaniach, to ogarnia mnie przerażenie...Człowiek to ma dziwną naturę...zbieracza...:)
 
reklama
mama trzymaj trzymaj,... przydadzą się każde kciukasy. oby oby. A tobie przyjemności :-)
kyra gratki domku, teraz to musze dostac zdjecia :-) cieszy, ze z dzidzią OK. taaa co do zbierania potrzebnych i niepotrzebnych rzeczy to się zgadza. powywalaj niepotrzebne jak masz okazję ;) a lekarzowi jak wychodzi? a kiedy miałaś ostatnią @?
naga gdzieś zniknęła?
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry