reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Gwiazdka - a jak chcesz to zaraz wstawię tych dwoje łobuzów :-D
Pscółka - no my się dopiero dzisiaj dowiedzieliśmy - szkoda że tak późno :-( A odpocząć mi nie dane :-D Bo właśnie od nas szwagierka z córką wyszły bo M miał coś młodej z informatyki wytłumaczyć a ja dalej nie wiem co kupić 10-latce na prezent pod choinkę :dry: Szwagierka też nie :-p A co do wychowywania - a kto mówił o różowych kwiatkach? :-D My już przeszliśmy okres "nie" :-p


A w ogóle to wam powiem jaką mieliśmy ostatnio jazdę :-D Poprosiłam Karolę żeby narysowała list do Mikołaja :-p A potem zapytałam co tam namalowała. Odpowiedź brzmiała:
- Cukierki :-)
A dzisiaj szwagierka rozmawiała z naszym dziecięciem przez telefon i też dopytywała co by chciała dostać od Mikołaja - rozmowa brzmiała tak:
- Może lalę?
- Mam w domu.
- To może misia?
- Mam dwa. (z dwoma śpi)
- A powiesz mi co chciałabyś od mikołaja?
- Tak
- To co?
- Cukierki :-)

No i wychodzi na to że mojemu dziecku niewiele do szczęścia potrzeba :-D
 
Pewnie, ze pokaz :-)

Ale super :-) Masz prezent z glowy :-) za to ja hmm no coz moj ksiaze zyczy sobie tor wyscigowy z cars...
 
Gwiazdka - nie mam pojęcia co powiedzieć szwagierce co ma kupić Karoli - to jej chrześnica :sorry: A marudzi mi żebym coś wymyśliła bo ona nie ma pomysłów :sorry: A sama mi nie podpowie co kupić jej córce :-p A Karola dostanie od nas tego żółwia lampkę z konstelacjami :tak: Dzisiaj się dowiedziałam że w sklepie internetowym kosztuje z przesyłką 160 zł a ja z przesyłką na allegro kupiłam go za 45 zł - tyle że muszę czekać do 30 dni na paczkę z Hong-Kongu :-p Ale za taką różnicę to ja mogę poczekać :-D
A tory wyścigowe są super :-D



A to klatka moich łobuziaków i moje łobuziaki ze mną :-D To większe to Kosik to mniejsze to Basia.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Sol - Twoje łobuziaki są cudne i Ty też super się prezentujesz!
Pszczółka dzięki śliczne :-)
Dziewczyny czy któraś z Was stosuje testy owulacyjne? Podpowiedzcie proszę na ile dni przed prawdopodobną owulacją zaczynacie testować?
 
madzitka - najlepiej zacząć je stosować 15- dni przed spodziewaną @ a jeśli masz cykle równo 28 dni to ok 12 - 13 dc możesz zacząć je robić i obserwować równocześnie tempkę bo wtedy jest bardziej miarodajne :tak: Nie wiem tylko jakie testy kupiłaś ale te z allegro tanie są bardzo niemiarodajne :-p Mi wychodziła owulka przez cały cykl chociaż ani owulki nie było ani ciąży :-p


Spadam spać :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Kochane przesylam buziaki. U nas wszytko ok, brzuszek rosnie ( jak S zrobi fotke wstawie), male juz fika nielze w brzuszku i czuje je jak sie rusza juz od zeszlego tygodnia tylko ze z dnia na dzien te ruchy sa mocniejsze :) W polowie grudnia poznamy plec.
S teraz dwa tygodnie w pracy na miejscu w Sydney, przed swietami bedzie lecial na tydzien na Filipiny ( jakos wytrzymam bez niego) :(
Uporalismy sie z przeprowadzka, w weekend kupilismy choinke i ozdoby choinkowe :)
Zaciazone glaskam po brzuszkach a staraczkom wysylam ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ :)
Bede wpadala w wolnym czasie :) Jeszcze raz Buziaki :)
SOL te Twoje koszatki sa super slodkie ;P Ja mam obiecanego kota na swieta :)
 
A ja dziś rano temperatura 36,8. Nie czuję się ani trochę ciążowo, natomiast chorobowo a i owszem. Sama już nie wiem :-(
 
Hej Dziewczynki :-D

Sol Twoje koszatniczki to takie słodziaki :-) A Ty fajna i ładna kobietka jesteś :-D Co do Karolinki to rzeczywiście nie dużo jej potrzeba do szczęścia:-) A prezent? Hmm, a wózek dla lali, albo kuchnia, albo zestaw do herbatki? Albo jakieś kolorowanki albo łamigłówki dla najmłodszych?

Gwiazdeczka tor wyścigowy super sprawa :-) mój mąż chętnie by się pobawił, dlatego czasem wspomina że fajnie by było mieć synka ;-)

Madzitka ja do tej pory nie używałam, ale naczytałam się różnych instrukcji i przy 28 dniowym cyklu to pisze, żeby zacząć w 11 dc. A kupowałaś na Allegro?

Jaewa witaj Słoneczko, super, że dzidzia rozwija się prawidłowo i że czujesz się dobrze :-) szkoda, ze mąż wyjeżdża na tydzień :-( ale może ty posiedzisz częściej przez ten czas? :-)

Kaththea podobno w pierwszym etapie ciąży można się czuć "chorobowo" więc może jednak fasolka? Ja też nie czuję się ani na @ ani na ciążę. Nie wiem co to bedzie. Ale trzymajmy za siebie &&&&&&&& :-D
 
reklama
Sol, piekne koszatniczki i fajny domek maja :-) willa wrecz :-) A Ty jaki piekny brzusiu i promieniejesz :-)

Pszczolka - no tak super sprawa, ale koszt takiego cudenka to ok. 70-100€... a to juz problem...

a co do testow, to znalazlam to :

Kiedy rozpocząć wykonywanie testów owulacyjnych:

Do ustalenia dnia, w którym należy wykonać pierwszy test służy poniższa tabela.

Dlugosc cyklu - dzien cyklu
21 - 6
22 - 6
23 - 7
24 - 7
25 - 8
26 - 9
27 - 10
28 - 11
29 - 12
30 - 13
31 - 14
32 - 15
33 - 16
34 - 17
35 - 18
36 - 19
37 - 20
38 - 21
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry