reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
cześć
postanowiłam wlecieć na forum, niestety się troszkę rozczarowałam, bo jakby mało wątek istniał... smutne to, pamiętam czasy jak to się po godzinie nie dało nadrobić, a co dopiero przestudiować od wieczorka do powrotu z pracy.

jest tu kto??????
 
reklama
dziewczyny pewnie chętnie przyjmą nową krew :-) witaj :-)


Czyżby wszystkie się na zimę szykowały która ma na dniach nadejść?
 
Dziękuję bardzo;-)

Nie znam Was jeszcze wszystkich, ale serdecznie za wszystkie trzymam kciuki, szczególnie za te, które testują w najbliższych dniach.
 
Ostatnia edycja:
mloda - a powoli i się toczymy :-D Emila waży już ponad dwa kilo i zaczyna mi ciążyć :-p A jak tam u was? Widzę że czekasz jeszcze 14 dni na II :-)
anuszka - pewnie tak :-p
martamila - a zaciążone trzymają kciuki za staraczki :-)


A to dla was dziewczynki :-)
~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Ja też łapię fluidki... U mnie też zaczyna się odliczanie do @ - chyba około 10-12 dni zostało. Ale biorąc pod uwagę doświadczenia z ostatnich dwóch cykli to nie wiem czy śmiać się czy płakać, bo ani dwie kreski, ani spóźnienie @ nie będzie dla mnie oznaczało pewnej ciąży. No chyba, że tym razem zaskoczy mnie punktualna @ i zero objawów ciążowych :)
 
reklama
To ja też nieśmiało złapię jednego fluidka. U mnie dzisiaj było owu więc do ewentualnego testu jeszcze całe dwa tygodnie.

A tak z innej parafii to jak mam wstawić sobie suwak pod wiadomościami bo kombinuję i cały czas udowadniam sobie, żejestem blondynką.:zawstydzona/y:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry