reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Wiesiołka nie wziełam, po pierwsze za duze tabletki, po drugie smierdzi mi to, po tzrecie półtora roku niw wychodzi, wiec czemu by miało wyjsc po głupim wiesiołku !? Trace nadzieje ... ze kiedykolwiek "to" sie stanie ...
 
reklama
Palemko a prowadzisz jakieś obserwacje śluzu, położenia szyjki lub mierzysz temp.? A testy owu, próbowałaś?

Zizi a czemu czekasz jeszcze 9 dni, jak na tym obrazku z prenology.com, masz info że za 3 dni możesz zrobić?
 
pszczólko-śluz mam spoko loko, @ mam regularne, testy owu sa do bani ... Nie chce mi sie juz nawet o tym gadac, bo to wszystko zdaje mi sie po mału "chore "
 
Palemko nie chcę żebyś się denerwowała :-( sama nie wiem co Ci napisać, bo wiem ze żadne słowa nie dodadzą otuchy. Co do testów owu to ja nigdy nie próbowałam więc nie wiem szczerze. A Ty nie miałaś gdzieś z mężem jechać, na jakiś romantyczny urlop???
 
pszczólko - spoko, nie denerwuje sie ...mialam, ale narazie nie mamy wolnego ... zycie ... moze w grudniu ... Jak u was ze staraniami ? widzem, ze jestes przed @
 
Tak, jestem przed @ i czekam na II lub @. Staranka były do mniej więcej terminu owu, a potem mąż skręcił nogę i nie dało się ale po tylu razach to się już nie chce tak szczerze. Teraz mamy remont to więcej myślę o tym, żeby już było po remoncie. I staram się też mniej czytać o dniach płodnych itp.bo strasznie się tym nakręcałam.
 
Dziewczyny wpisuję się na szybko bez nadrabiania poprzednich stronek - za chwilę może uda mi się nadrobić.

Mamy faktycznie bardzo brakuje - mam nadzieję, że odpoczywa i zbiera siły. Wyciszenie jest jak najbardziej wskazane, bo jednak tu na bb króluje temat ciąży, starań, powodzeń i niepowodzeń - a wtedy trudno odwrócić swoją uwagę od tego tematu. Jak ja mam gorszy dzień (ostatnio coś za często) to też nie mogę tu pisać, bo zbiera mi się marudzenie i chcę po prostu zapomnieć o tym temacie. Mam nadzieję, że mama wróci tu wkrótce z dobrą wiadomością, jak ktoś ma z nią kontakt to proszę o przesłanie uścisków i buziaków ode mnie.

Ja nie jestem pewna czy się dalej staram czy nie. Byłam wczoraj u lekarza na kontroli, wszystko ładnie się oczyściło. Pogadaliśmy fajnie i prawdopodobną przyczyną tego, że ciąża się nie utrzymała był fakt, że około owulacji byliśmy wszyscy w domu chorzy...Lekarz mówił, żebym starała się o dzidzię w pełni sezonu zimowego lub letniego - wtedy wirusy nie szaleją.

Nie wiem co zrobię. Chyba siłą rozpędu spróbuję jeszcze ten cykl dokończyć (choć nie przytulam się co dwa dni, bo mnie na to wena opuściła) - ale tak generalnie intensywnie szukam pracy.

Dziewczyny - czy żeby znaleźć pracę trzeba mieć faktycznie znajomości???????? Jakie Wy macie doświadczenia w tej kwestii???????

Palemka ja wiesiołka biorę, ale chyba trochę ograniczę, bo mi ciut niedobrze po nim. A to trzeba parę miesięcy chyba brać, żeby był efekt. A tyle na rozwolnieniu to nie wyrobię :angry:
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny,
czytałam Was codziennie ale ostatnio widzę, że nie ma co czytać - wszystko zamarło ;) zatem postanowiłam się na nowo zacząć udzielać ;)

lil_maja
no niestety - z moich doświadczeń osobistych praca tylko po znajomości się znalazła... u mojego męża tak samo - nie liczą się kompetencje, liczy się kogo znasz - smutna prawda...

a jeśli chodzi o nasze staranka to trwają już od lipca i ciągle nic - co prawda miałam dostać @ w niedzielę, nadal jej nie ma, mam podwyższoną tempkę ale żadnych innych objawów ( no może pobolewający jajnik, ale od dzisiaj mnie podbrzusze pobolewa jak przed @ więc chyba jednak nici z fasolki :( testowałam w niedzielę i po jakimś czasie wyszedł bledzioch taki, co go pod światło tylko widać, na drugi dzień powtórzyłam test i to samo - dziś kupiłam test o czułości 10 i jak do jutra @ nie przyjdzie to testuję

a za wszystkie trzymam kciukasy ! miłego dnia :)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry