reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
WISIEŃKA- cześc kochana:)ciesze sie ,ze juz sie lepiej czujesz :))a Pawel niech zmieni sieć skoro traci zasieg w centrum Wro:):):))))
no a z rybami...:) wytrwaly jest z tym swoim zamilowaniem...ale to dobrze-facet musi miec pasje to nie mysli o glupotach :):):)))
 
reklama
mama no niestety boks i ryby, całkiem przeciwstawne, sporty a mój mąż w obydwa zapatrzony. Niech ma, ze tak powiem:-D:-DNo i faktycznie z ta siecią to przegina:-D:-D:-D A jak tam humor???
 
anula gratuluje
dziewczyny czesc po raz drugi
Wrocilam od ginki dostalam zastrzyk z pregnylu i dzis mam dzialac, chyba sie zaraz za to wezme, bo ide dzis na wieczor do pracy, potem mi sie nie bedzie chcialo. Najlepsze jest to ze juz tego mutanta pechola nie bylo, ale byl inny na 21mm, nic z tego nie kapuje, zobaczy sie jutro, bo znow mam isc sprawdzic czy pekly
 
kalamandyna inne niż na @? Problem polega na tym, ze i te na @ i te wczesnociążowe są identyczne :dry: Ale z takich nietypowych to wlaśnie to kłucie, a jakieś 8-9 dni po przytulaniach bolało mnie podbrzusze (prawie całą dobę). Musiałam brać no-spe. Potem przez dwa dni mnie mdlilo, ale pożądnie. Teraz nie mam już nic z tych rzeczy.

Anula gratulacje!! :D
 
WISIEŃKA- no humorek sredni,ale damy rade...mam Ciebie do wyzalenia sie -nie :))

AMALFI- no to dziwne,z tymi pecholami masz-a wczesniej nie bylo widac zadnego tylko tamtego wielkiego???i mam pytanie-kto dal Ci zastrzyk- gin????bo mi tu wczoraj powiedzial,ze on daje skierowanie do pielegniarki srodowiskowej i do niej mam isc;/
 
mama bylo widac takie malenkie ale jednego giganta dominujacego, a teraz go nie ma tylko jest inny na 21mm, zastrzyk robila mi pielegniarka, ale tu sa i tak inne zasady bo ja nie w polsce jestem jak wiesz
kalamandyna dzieki, ide sprawdzic czy moj ma chec teraz ,hehe
wisienka to moj pierwszy monitoring i tez nic nie kapuje
 
Ostatnia edycja:
Anula- gratuluje i spokojnej ciąży:-)

Wisieńka- hej i dziękuje. Oczywiście dam znać :-) I dobrego samopoczucia.

amalfi-owocnych starań :tak:

Corin-ciekawe co z tego będzie...;-)Mnie 7 dni po owulacji bolały krzyże.
 
amalfi jej to faktycznie masz szalone pęcherzyki, oby wszystko zakończyło się sukcesem
k-rolcia witaj jak tam u ciebie, zrób suwaczek może będziesz bardziej widoczna w tych gaszczach postów
Corin ja nie miałam żadnych objawów ciązy ani 9 ani 14 d po owu. Nic prócz plamienia w 11dc. Chwilowego, trwało kilka godzin. I tak naprawde malo kto ma jakieś objawy wcześniej. A raczej się ich doszukuje , gdzie przy nieczekanej ciązy nic by się nie zauwazyło.Dlatego brak objawów nie świadczy o braku ciązy. Uwierzcie mi ja zrobiłam kilka testów po tym który wyszedł bo nie czułam nic a nic.
 
reklama
AMALFI- no to moja droga dzialać ,dzialać i to juz-zmykaj i szalej :))))a jutro po wizycie daj znac co i jak- &&&&&&&&&&& za Ciebie :)

KALA- a Ty w piatek ,tak??
ale sie dzieje...fajnie.

WISIEŃKA- ale juz sie u Ciebie objawy zaczynają wiec wszystko jest si :))


jade po Dominika :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry