reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
hehe to bedzie trudne bo on sciaga wlasnie filmy i gry, a to oprocz jedzenia, jego ulubione zajecie
 
reklama
mama no a ja ciebie))) Objawy się zaczynają no i w piątek będzie 6tc. Więc powinny.Wracaj szybko iiiiiiiiiiii kup mi pączka))))))
kala dzięki ja juz po snaidaniu, zjadłam kanapki z serm , szynka i pomidorkiem i już mnie nie mdli. Czy ty tez byłabyś lipcówka
 
ale mam stresa za każdym razem jak idę do wc- zamykam oczy kiedy ściągam bieliznę, bo boję się co będzie na wkładce:-), chwilowo zalewa mnie śluz? a tak w ogóle chyba jest coś na rzeczy bo w poprzednich cyklach nie miałam kupionego testu, teraz w trakcie owulacji kazałam mężowi zakupić- mam acon, czy jakoś tak, jest dobry? miał być najczulszy bynajmniej;-), a po drugie zawsze miałam zapas podpasek na @, a teraz mam tylko 1;-). trzymam oczywiście &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za resztę testujących
 
amalfi- skądś to znam, hehe:-) Wyłącz mu kompa i po sprawie;-)

Wisieńka- ja wiem, że nie musi być żadnych objawów, ale znam swój organizm i wiem że coś z tego wynikło- ciąża albo jakas infekcja. Powiem Ci więcej, że nie doszukuje się objawów bo chciałabym dopiero w następnym miesiącu, zresztą nie brałam/biorę pod uwagę że moze sie udać za pierwszym razem.
Masz już wyznaczony termin porodu?

mama- jutro testuje. A Ty się nie martw niczym i czerp jak największą przyjemność z boboseksów:-)
 
Ostatnia edycja:
dziękuję za podpowiedź z tym suwaczkiem, myślałam nawet o tym, tylko nie bardzo wiem jak się do tego zabrać:zawstydzona/y: była gdzieś może taka podpowiedź?
 
paulina będzie dobrz, acon jest dobry ja tez taki robiłam teraz.
kala z owu wychodzi 7-8 lipiec bo na @ nawet nie patrze bo miałam 22 września a owu 15 października dopiero. A może jednak sie uda.
karolcia ja ci postaram się wytłumaczyć. Klikasz na jakis nasz suwaczek i otwiera ci się strona z suwakami. Potem robisz suwak według instrukcji. Na końcu będziesz miec kody suwaka. Kopiujesz bb kod, Otwierasz w profilu panel kontrolny i edytuj sygnaturę , tam wklejasz w takie puste okienko i dajesz zapisz sygnaturę w podglądzie i nastepnym poście powinien byc suwaczek,
 
jestem juz:tak:

WISIEŃKA- pączek leci do Ciebie DHLem:-D:-D

a ja caly czas biegam siusiu:sorry2:zawsze po dniach plodnych tak mam i na drugi dzien waga pokazuje mniej;-)
teraz zrobie obiad i po 14 jade po Zuze i śmigamy do Ikea-u nas taka mgla ,ze to bedzie wyprawa :sorry2:
 
mama ja prosze zdjęcia jak kupicie już co trzeba. Pączek przepyszny, dziękuję. Ja tez ide się ogarnąc bo o 15tej będzie nasza mlodam u mnie. A Pol dalej się nie odzywa.
 
Hej wszystkim!

Witam się póki jeszcze mam wolne, bo od jutra znów harówa... :baffled::eek:
Życzę miłego dnia i zmykam po kawusię! Kto chce? :-)

images


Wisieńka - jak samopoczucie dziś? ;-)
Mama - nadal ściskam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&!!! Kiedy test? :-) Oj, ja też bym się z chęcią wybrała do IKEI na zakupy... Ale dopiero jak kupimy nowy dom, bo tu już miejsca na nic nie mamy... :eek: A z tym nadal cisza... :-(

A u mnie wczoraj spadł śnieg! ZIMA! :oo:
 
Ostatnia edycja:
reklama
k-rolcia ja sie nameczylam z suwaczkami
mary beth ja zasuwam do roboty wlasnie po 2 błogich wolnych dniach, zaczynam 6dni pod rzad plus w wolny dzien na pare godzin tez ide, taki juz nasz los.

Dziewczyny ja zakonczylam wlasnie prokreacje, teraz wypoczywam w lozku i klikam do was, ale musze sie odwrocic na brzuch zeby dzieci nie wyplywaly. Jezu jak moj wyczai ze ja o tym pisze, zabije mnie hehehe
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry