reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Sol, bardzo dobrze cię rozumię. Ja też dzis na siłę oczy trzymam otwarte, a wszystko przez to że sie obudziłam w nocy. A obudziłam sie przez piersi :/
Zwykle przed małpą mnie bolą, ale po bokach. A w tym cyklu od czasu do czasu mnie kłują. Jeszcze tak nie miałam. W pewnym momencie muszę się az złapać za którąś pierś, bo mam wrażenie jakby przez sutek ktoś mi wbijał wielką szpilę. To trwa kilka sekund i przechodzi. Jak dotykam piersi to nie boli... Ma ktoś z was tak? W nocy czasem przez to się budzę...
Jak mnie dziś zakłuło to nie umialam potem spać i laziłam od 3 do 5 :/ Za to teraz najchętniej przytuliłabym się do poduchy...
 
reklama
MONIA26- nie bierze mnie przezibienie,nie pilam wcz.alkoholu...nie wiem o co kaman...moze jutro bedzie niższa...zobaczy sie..ale szlag trafia bo w niczym nie ma spojnosci...

LIL- dzieki za &&&& staramy sie tak dzialac ale widzisz-jak byl plodny sluz i dzialania byly to okazalo sie po usg ,ze za wczesnie,kluje mnie lewy jajnik a pecherzyk rosnie w prawym-do doooopy to wszystko!

SOL- ale ja luzuje...tak wyluzowalam w tamtym cyklu ,ze po 15 dniach znowu dostalam @...dlatego teraz chcialam mierzyc temp.zeby wiedziec co i jak-wcz.udalo mi sie dostac na usg i wiem jak sprawa wyglada a tu masz...dzis skok-wrrrr co za świat!!

no ale nic-cykl trwa to i starania beda....
 
Dzien dobry kobietki
Popisze pozniej z Wami teraz lece poogladac mojego mutanta pechola i go, jak jeszcze nie pekl sam, rozbic w drobny mak. Do zobaczenia za chwile
 
mama - bo jak to dzisiaj w Karoli bajce było "jak jest źle to na pewno będzie jeszcze gorzej" cóż za optymizm wychodzi z tych bajek :-D Przepraszam ale dzisiaj zamulona na maxa jestem i jedyne co mogę powiedzieć z całym przekonaniem to że wierzę że w końcu wam się uda :tak:


Idę coś pokombinować z tłem do strony i logo bo czas goni a ja w tyle strasznie :-(
 
Witam :-)
Widze, że niektóre dziewczyny mają podobne objawy co do bolących piersi jak ja.
Paulina, Corin, monia - kiedy testujecie?

mama- a za Ciebie dalej trzymam kciuki...

Witaj Sol, lil maja, Pszczołka, karolcia, monia, kathlea i te których nie wymieniłam :-)
 
Ostatnia edycja:
Corin- trzymam za Ciebie kciuki :-) Masz jakieś objawy, które nie przypominają nadejścia @?

Ja jutro i troche boje się ;-)
 
reklama
Gorąco się znowu robi na forum :)) Ojoj czekam na fasolki...U mnie póki co @ pełną parą i końca nie widać, więc pozostaje mi jedynie kciuki za Was trzymać.

Mama - 2 miesiące temu jak miałaś sytuację podobną do mojej to dłużej Ci @ trwała i intensywniej?
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry