reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
WISIEŃKA- pewnie,dam fotki :)
MARY-BETH- cześc -jaaaaaaaaaaaaaa chce kawe-glowa pęka od tego cisnienia u nas taka mgla,ze widocznośc jest na 10 m....

a jak klienci,ktorzy ogladali Wasze mieszkanko-nie odzywali sie ???

a u mnie do ewentualnego tetowania to hoho-jeszcze troche-pod koniec listopada...:)choc moja @ przylazi jak chce wiec nie wiem kiedy teraz powinna byc-cos kolo 27 listopada ma termin..

a Ty od jutra praca-przez ile dni??
 
reklama
WISIEŃKA- pewnie,dam fotki :)
MARY-BETH- cześc -jaaaaaaaaaaaaaa chce kawe-glowa pęka od tego cisnienia u nas taka mgla,ze widocznośc jest na 10 m....

a jak klienci,ktorzy ogladali Wasze mieszkanko-nie odzywali sie ???

a u mnie do ewentualnego tetowania to hoho-jeszcze troche-pod koniec listopada...:)choc moja @ przylazi jak chce wiec nie wiem kiedy teraz powinna byc-cos kolo 27 listopada ma termin..

a Ty od jutra praca-przez ile dni??

Mama - ci, co oglądali mieszkanie, nic się nie odzywali jeszcze... :baffled: Kurczę, ciężko sprzedać małe mieszkanko... :eek: :-( A jutro idę do pracy i tak do nast. czwartku włącznie, ale niedziela wolna oczywiście. Jednak wściekłam się, bo wczoraj mnie szefowa uszczęśliwiła wieścią, że w sobotę - najgorszy dzień w całym tyg. - mam pracować sama całe 2 zmiany, bo koleżanka, która miała pracować, ma zwolnienie. Bedzie ze mną nowozatrudniona dziewczyna, ale nie wiem, czy ona coś pomoże, czy ją też będę miała na głowie... :confused::baffled:
A u mnie @ koło 28.11, więc chyba testujemy razem! :-):-) O ile w ogóle będzie u mnie testowanie, bo mnie ostatnio @ zaskoczyła dzień wcześniej... :confused:

Amalfi - &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& żeby działanka były owocne w skutkach!

A co u reszty babeczek? Dziś produkcja na forum ładna! :-D A ja wstałam jakieś 2 h temu, dopiero się ogarnęłam i będę nadrabiać. :-D
 
Ostatnia edycja:
MARY-BETH- nadrabiaj kochana:))
no nowe dziewczyny czasem bardziej przeszkadzaja niz pomagają no ,ale my kiedys tez bylysmy "te nowe"-dasz rade:)
czyli znowu nam razem przypada testowanko :))fajnie-mam nadzieje,ze bedą II krechy!!
a jak idzie dietka???:)
 
Marry hej słonko , trzymam &&&&&&&&&&& za to żeby sie odezwali i kupili mieszkanko. No i oczywiście żeby w końcu @ nie przyszła. Ja dziś pierwsze mdłości mam. Przechodzi jak cos zjem i leżę ale chcę troszkę ogarnąc nasze małe wynajmowane m to się kręcę:-)
amalfi no tak ja tez leżę zawsze a ostatnio to leżałam z nogami na ścianie i proszę skutek w brzuszku rośnie. Mój Pol p[ewnie tez nie wie, ze ja o szczegółach tu klepie. Chociaz kiedyś mi poiwedział po... No to teraz poinformuj świat:-D:-D:-D
mama ja tez bym chętnie pojechała na jakieś wyprawy po meble ale dopierow piatek wybędziemy i mam nadzieje, ze nasze wybrane będa w tej urodzinowej promocji w Agacie.:-)
Jej biore się za robotę.
 
wisienka dobre, poinformuj swiat hehe.
mama
mam nadzieje ze nie mam przeszkod zadnych w jajowodzie i chlopaki doleca
mary beth
dzieki za&&&&&&&&&&&, spadam do pracy
 
Hej, już jestem. Myślałam, że nie wysiedzę. Jeszcze tak zgłodniałam, że o mało nie padłam tam. Hej Mama Wisienka Amalfi Mary Sol Monia :-D
 
,Pszczółko współczuję szkolenia.Ja ich NIEZNOSIŁAM. Mój Pol jest BHpowcem ale nie pracuje w zawodzie. Ale truć tez potrafi.....
Nastawiłam pranie bielizny. I teraz sobie sprzatam pokój. Balkon otwarty i cudowne słońce wpada do środka.
 
WISIEŃKA- milej "roboty"":) i na pewno w Agacie poczekaja z promocja na Was:tak:
PSZCZOLKA- czesc -no troche Was przetrzymali na tym szkoleniu:baffled:zapraszam na palki z kurczaka peczone-wlasnie wyjelam z piekarnika:tak:;-)

AMALFI- bylam na NK poogladalam kilka fotem ale mi sie komp zawiesza:sorry2:Ty jestes blondynka i inicjaly A.B.;-)
szczuplutka jesteś:happy2:

na pewno chlopaki dotrą do celu-pęchol byl,zastrzyk byl dzialanie bylo= ciąża:tak::-D:-D
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry