reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
hej Kala to wychodzi na to, że jutro razem testujemy- jeśłi oczywiście się nic nie zmieni:-).
a ja z moich "ciążowych objawów" lub nie, mam sensacje węchowe i mdli mnie czasem rano i wieczorem, zazwyczaj kiedy głodna jestem, więc nie wiem:-).
jedyny nietypowy objaw to ćmienie brzucha 3 dzień z rzędu, na @ tak nie miałam, aha i prawy jajnik mi robi nietypowe sensacje, może fasolka się gnieździ z prawej strony?:-)
aha i kręgosłup mnie boli
 
reklama
Paulina- to czekam na wieści :-) I trzymam kciuki rzecz jasna :-)

Mnie też bolą jajniki, podbrzusze i krzyże jak cholera.
 
SOL- no optymistyczny moral z bajki:sorry2::-)

LIL- nie,nie trwala @ dluzej-ja mam 3 dniowe i tyle trwala-intensywna byla 2 dni a ten 3 dzien to plamienia..
 
Mama 3 dni to super! Ja mam zwykle też krótkie, ale ten niestety już trwa 5-6 dzień i na pewno nie jest to jeszcze ostatni dzień.

No nic będzie dobrze no nie? :)))

Dziewczyny nam się tu denerwują przed testowaniem, a ja mam jak najbardziej fasolkowe przeczucia....
 
Mama zgadzam się, że najlepiej głowę wypełniać dobrymi wieściami :))) To działa najlepiej :))

No więc dziewczyny duuuuuuuuuuużo uśmiechu, jutro radosne wiwaty - potrzebne to w taką pogodę zwłaszcza!!!!!

Ja czuję jak we mnie nowe nadzieje wstępują...
 
LIL- no to fajnie,ze nadzieja przyszla :)

zawsze tak jest ,ze przy @ dopada nas dól a potem dostajemy powera do dzialania i na nowo wierzymy ,ze moze sie udać:)

ja za godzine jade po Dominika..ale mi zlecialo to przedpoludnie:)
 
witam Was dziewczyny,ja sie juz pogubilam i chyba tutaj pislam ze czekam na test ciazowy (czekam bo mieszkam w norwegi i mama mialami wyslac paczką;-)))takze test dostalm wyszedl pozytywny!!tylko martwi mnie bardzo opieka lekarska tutaj i czekam do grudnia az przyjade do polski na badania!
 
reklama
Witajcie dziewczyny . Maciek zaspał dzis do szkoły a od tego roku wstaje sam i sam robi sobie śniadanie bo juz przecież taki dorosły.Samodzielność. Obudzil mnie żebym zrobiła mu kanapki bo miał 20 minut do lekcji, ale szkoła jest o 3 min od nas wiec bez problemu zdążył. Za to ja przyplaciłam to mdłościami , w końcu)))), zjadłam banana, jogurt i po leżeniu pół godzinki przeszło i przemiłych ploteczkach z moją ukochana przyjaciółeczką, mamą05, przeszło.:-D:-D:-D
Piękna pogoda dziś we Wro. Słonecznie i prawie bezwietrznie. Zadzwoniłam do Pola i mówię, jak skonczysz dziś szybciej pracę to może pójdziemy dziś na spacer. A on na to, Straciłem zasięg i sie rozłaczył:szok::szok::szok:No teraz to na pewno pójdzie:-D:-D:-D:-DTakie ma dziwne poczucie humoru mój mąż, nie zeby był złośliwy czy coś. Po prostu trzeba się przyzwyczaić.:-D:-D
kathtea super obrazek, uśmiałam się, ze haha:-D
corin sen ciekawy, ja tez testowałam we śnie ale nie tak intensywnie. Oby był dobrą wróżbą.:tak:
paulinka zaciskam &&&&&&&&, ale jakos czuje, ze jest u ciebie fasoleczka. Chociaz nie myśl o tych objawach bo to psycha je robi, najważniejszy brak @.:-):-)
kala jutro zatestujesz? Jesli tak to prosze o wiadomośc z rańca i oczywiście będą II:-)&&&&&&&&&&
lil mam nadzieję, ze @ skończy sę jutro i będziesz działac pełną parą.
mama no róznica jest olbrzymia w listowiu, ze tak powiem. Ale to chyba dlatego,ze tu w mieście, nie było takich wysokich przymrozków. Zobaczę jak jutro u taty. Czy ty wiesz, ze mój mąż chce jechac z moim tatem i szwagrem na ryby z czwartku na piatek. Jej jajka sobie odmrozi a ja chce miec trjóke dzieci:-D:-D:-D Ale jak chce to prosze bardzo tylko niech mi potem nie marudzi, ze musi chodzić po meblowych bo to go czeka cały piatek:-D:-D:-D:-D
Anula witaj. No tak u nas jest ta opieka jednak całkiem inna. Ale mimi wszystk zapisz się tam do położnej czy lekarza bo przecież tam pewnie będziesz rodziś. A na razie łykaj kwas foliowy i dbaj o siebie.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry