reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Cześć:)
kath obrazek boski:))

Paulina wiesz ja nie chcę nic mowić ale ja też tak mialam... Obudziłam się rano i poczułam że chyba mam @... I się popłakalam. A potem poszłam do łazienki i nic... I tak cały dzień... Więc &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Corin dla Ciebei też kciuki za testowanko:))
 
reklama
Cześć Dziewczyny, ja tylko na chwile bo od 8.30 do 11.30 mam szkolenie BHP w pracy i muszę iść.

Corin Paulina trzymam za Was &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& oby się pojawiły II :-D

Kathtathea obrazek świetny :-)
 
Hejka wszystkim :-):-):-)

Corin, to będziemy testować razem:-D:-D:-D Ja też w piątek lub sobotę, o ile @ nie przylezie.

paulina.pro, w takim razie mocno trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&& :tak::tak::tak::tak: Pochwal się jutro II kreseczkami :-D:-D:-D

A mnie to plamienie, a właściwie brązowy śluz wczoraj na południe ustał i cisza :szok: Brzuch czasem pobolewa jak na @. Dziś rano myślałam, że @ przyszła, bo bardziej bolał, a teraz już nic nie boli. Co jest grane???:confused:
 
Monia i Paulina - kurcze Wasze posty brzmią dość optymistycznie w wiadomym kierunku :)))))))) KCIUKI ZACIŚNIĘTE!!!!!!!!!!!!!
 
MONIA26,CORIN,PAULINA,KALAMANDYNA- 100 milionów &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za Was i Wasze testowania na dniach:):):))))

coś tu czuć fasolą:):)))) i to nie jedną :))

Witam sie i ja ..
KATH- hahahahaha-szefowa ma poczucie humoru-tez sie usmialam z obrazka:)

MONIA55- poglaskac brzuszek:)

SOL- cześć babeczko:)


a ja zglupiaaaaaaaaaaaaaaaaaaalam....tyle czekalam na skok temp. i nic-wczoraj po usg jak wyszlo ,ze owulka bedzie blizej weekendu to odpuscilam robienie testu owu.dzialalismy w piatek i w niedziele bo byl mega plodny śluz chcialam dzialać wczoraj ,ale jak po usg wyszlo jak wyszlo to dalam spokój ,niech sie chlopaki zbierają w szeregi na weekend-a tu co ...dzis skok z 36,4,36.4 ,36,2 36,4 36,4 na 36,7.......i badz tu mądra i zajdz w ciąże-skok oznacze owulke a ja wiez,ze pechol mial wcz.15mm wiec skąd ten skok???????
 
Mama to może jak chłopaki wczoraj odpoczęły to dziś działajcie a potem znowu w piątek? Widać, że nie ma nic pewnego w naszych cyklach...Trzeba działać na ślepaka czasami...Trzymam kciuki!!!!!!!
 
krzysia - zlituj się nad sobą i przestań obserwować bo jak widać trochę się jakby wszystko pokićkało albo wywołujesz objawy podświadomie. Działajcie jak macie ochotę a nie sugeruj się resztą :tak: Trzymam kciuki :tak:


Jestem senna jak nie powiem kto i co. Ale dzisiaj chyba będę sama do wieczora bo M musi pozałatwiać parę spraw i chyba wieczorem pójdzie jeszcze na masaż więc cały dzień same :-( A muszę jakoś wyniki odebrać i nie wiem jak to zorganizować. Może kole południa odbiorę.
 
Mnie brzuszek też boli na @, ale to chyba jest normalne w obu stanach;), przed chwilą kontrola w toalecie i dalej czysto;). ależ człowiek załapuje stresa z powodu staranek;), będzie dobrze kobietki, damy radę (jak to mówi ulubiona postać mojego syna z pewnej kreskówki). a tak w ogóle to mój mąż wymyślił, że nie dostałam @ ze stresu bo dziś przylatuje moja teściowa na kilka dnib (wiadomo wizyta teściowej to bardziej wizytacja:)), cwaniak jeden. ogólnie z teściową mam dobry kontakt, gorzej będzie na święta bo będzie aż dwa tyg. a wtedy zawsze jakieś zgrzyty między nami powstają (ale pewnie zawsze tak jest kiedy dwie kobiety kochają tego samego mężczyznę;)).
a tak w ogóle propo staranek to wymyśliliśmy z mężem, że nasi rodzice może dostaną w tym roku taki sam prezent jak 3 lata temu- niemowlęce buciki;). fajnie by było, bo co chwilę słyszę od każdej z mam że Danielek chciałby siostrzyczkę/braciszka;)
 
reklama
Cześć mama! Mi się wydaje, że owulka może nastąpić po skoku tempki, niekoniecznie przed. A może to jest taki jednodniowy skok i jutro będzie niższa tempka??? A nie czujesz, że bierze cię przeziębienie czy może osłabiona jesteś, zestresowana???I tempka przez to podskoczyła. Może na wszelki wypadek zacznijcie działania już dziś co drugi dzień. I bądź tu mądry i pisz wiersze :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry