reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Katgoli jak już pisałam wcześniej ja też trzymam za Ciebie &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& oby się udało :)
 
reklama
mama - byłoby super ale nawet na stronie Candii nie ma go w sklepie w sprzedaży :dry: :-p



Idę odkurzać bo zaraz kurzem zarośniemy :-p
 
katgoli- ja juz walcze od lutego i caly czas nie pilam ,a teraz poprostu jak mam ochote na winko to sobie wypije pol lampki...ale jakos tak wychodzi ,ze ta ochota jest w I fazie cyklu potem juz mniejsza wiec wrazie WU to nie musze sie martwic ,choc na poczatku naprawde dzidzia ma swoje cialko zolte i z tego czerpie potrzebne skladniki wiec ta odrobina alkoholu czy tez eki nie maja wplywu-wazne zeby to poodstawiac jak juz wiemy ,ze jestesmy w ciązy :))

ja zmykam po Domisia :)
 
Katgoli dziękuję, dobrze. Zaraz po owu miałam dziwne bóle w jajniku i potem podbrzusza a teraz nic a nic, więc nie wiem co będzie, teścik pokaże, choć po cichu liczę na dzidzię ( jak każda z nas :-D ) a Ty jak się czujesz? Kiedy testujesz?
 
Pszczolka, ja mam od mniej wiecej tygodnia (tydzien po owulacji) bol podbrzusza i od okolo dwoch dni piersi oraz podbrzusze spuchlo do tego dochodzi podniesiona temperatura...testuje w sobote...w piatek mialaby byc @....zobaczymy
 
Hej wszystkim!

Dzięki wszystkim za słowa wsparcia. Ja dziś ze słabą weną... Ale zaczęłam dietkę i w sumie jestem tym podekscytowana.

Pszczółka - &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za test!
Mama - dzięki, kochana! Będzie dobrze, nie? :* A jutro pasowanie Domisia? No, to będzie dzień pełen wrażeń! Ja swoje pasowanie pamiętam! :-D
Sol - jak samopoczucie Twoje i Emilki?
Katgoli - chyba nie miałyśmy przyjemności - hej! Ja piję jak mam ochotę, ale od połowy cyklu jakby tracę tę ochotę. Także, nie ma co wariowac. Myślę, że ciało samo nas odrzuca od nieodpowiednich rzeczy, gdy jest się w ciąży. &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za test!
Lil - &&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za Twoje staranka!

Ja chyba pójdę puścić jednak kasę na buty, które chciałam już w tamtym roku, ale było takie wzięcie, że wyprzedali! Drogie, ale dobra jakość, a w sumie na nasze zimy to na kurtkach i butach nie ma co oszczędzać! A w piątek wypłata, to i kurtkę sobie sprawię! A co!
 
Witam Was
Czuję się okropnie, dziś troszkę lepiej, wczoraj miałam temperaturę 38,1, odkąd się obudzilam po pracy o 15ej, zrobilam obiad i przeleżałam caly dzień.... mąż robił mi herbatkę z cytrynką, dbał o mnie... glowa bolala, nogi okropnie, w pracy wymiotowałam :-:)-:)-:)-( Musialam zadzwonić po urlop, bo nie bylabym w stanie pracować...
Dziś niby trochę lepiej, bo temperatura spadla na jakieś 36,9 i dziś chyba idę do pracy ale glowa wciąż boli...
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry