reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
mama ale ci zazdroszcze dzieciaczkow, jak ja bym tak chciala miec juz takie problemki z dorastajacymi dzieciaczkami i radosci tez oczywiscie. Oj, chyba łzy polecą, ale to temu ze troche drazliwa jestem przed @ i taka tkliwa sie zrobilam. No i lecą cholera a ja do roboty za chwile ide... I pojde z czerwonymi oczami. Jejku, ja juz chce nowy cykl i nowe starania i chce testowac tak jak Wy... Lepiej spadam stad, bo chyba dolek mnie chwyta, do zobaczenia kiedys tam.................
 
Witaj amalfi trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za nowy cykl. nie dołuj się, wiem, łatwo się mówi... w pracy może nie będziesz tyle myśleć :-)
 
Cześć :-) wpadłam za "dnia" pożyczyć miłego dzionka.
odrobinkę przeczytałam

Mary, Wisienka a tak się cieszyłam... ściskam Was mocno!!!
Mary a co, humor trza zakupami czasem poprawić ;)
Pysia zdrówka życzę, a co to za dziadostwo się przypałętało? a może coś?...
Witam nowe staraczki.

A ja jakoś po pracy tak padnięta, że nie mam ochoty patrzeć już na monitor kompa, nawet tv mi się nie chce oglądać, jakby mnie co rozkładało...
buziaki przesyłam:tak:
 
Ostatnia edycja:
AMALFI- doczekasz sie ,zobaczysz-ja tez swoje wyczekalam zeby mieć te 2 bąki i są po hormonach...wiec uda sie tylko to czekanie najcięższe...

KATGOLI- prosze bardzo :))

SOL- jak tam porządki ??:))

MARY-BETH- przyjemności w wydawaniu kaski-a co :)) ściskam Cie:)

PSZCZOLKA- mam nadzieje,ze w tym cyklu coś sie wyklue u Ciebie .


ja bylam po Domisia ,juz mi tu śpiewa piosenki na jutrzejsze pasowanie...jadlam obiadek i zaraz chyba kawa bo cos glowa zaczyna boleć;/
u mnie wlasnie wyszlo slonko wiec pewnie cisnienie ...

MLODAM- czesc :)

PYSIA- zdrowka kochana...zawsze cos..mam nadzieje,ze glowa przestanie bolec...
 
Ostatnia edycja:
mama serio ta dwojka to tez po clo??? A jak dlugo czekalas? napisz cos wiecej, cos co pozwoli mi dokonczyc ten cykl bez samobojstwa ;-)
 
AMALFI- prosze Cie nawet tak nie żartuj..
po poronieniu mialam laparoskopie-torbiel na jajniku i od czerwca do grudnia staralismy sie o kolejna ciąze i 2 ostatnie m-ce bralam Ciles(antykoncepcyjne) bez przerwy na @-poprostu 3 opakowania-63 tabletki codziennie po 1 ,odtawilam ,dostalam @ potem monitoring i w takim cyklu zaszlam z Zuza ,potem znowu proby bez hormonow i znowu nic,wiec dotalam Cilest jak przy Zuzi nie pomoglo ,dostalam Clo i po 8 m-cach starań zaszlam z Domisiem.( w pierwszym cyklu z Clo)teraz dostalam Cilest,3 czy 4 cylke z Clo i inne hormony,monitoring ,badania ,ale nic narazie nie wychodzi.....
 
reklama
Dziewczyny, a szczególnie Mama - mam pytanko! Bo wiecie, tu nie mam szans na jakiekolwiek testy płodności nim miną 2 lata staranek. Ale może mogliby mi zrobić jakiś monitoring, by po prostu sprawdzić, czy ja mam w ogóle owulkę! Może po prostu pójdę prywatnie do tej ginki, u której byłam kiedyś, by mi zrobiła USG i sprawdziła, czy jest pęcherzyk przed owulką... Ale jesli mam cykle ok. 34-dniowe, to w którym dniu najlepiej iść? Mama - czy zwykłe USG wystarczy, czy ten monitoring to coś jeszcze innego?

Zaraz lecę do miasta, ale dziękuję za pomoc! Wlecę niedługo!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry