reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Witam Kochane!!!!:-)
MARY, WISIENKA - tulam...:-(Ale na nowy cykl, prosze, specjalnie dla was &&&&&&&&&& i ~~~~~~~~~~!!!!!!!!
No i Kochane dla Was wszystkich równiez &&&&&&&&&&&&&& i ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:tak::tak::tak:
 
reklama
PSZCZOLKA- dzieki,juz poodkurzane-dzis tylko dól,góra jutro:tak:a Ty kobietko zagladaj czesciej to sie nie pogubisz;-):-D:-Dco tam slychać??:happy:

LIL- nie krzycz bo az w Poznaniu slychac:-D:-Dwciągnij sobie coś slodkiego-zlagodzi napiecie;-)

KATGOLI- &&&&&&&&&&&&:tak:

MONISIA- cześć ,dzieki:happy:

KATE,MONIA55,MONIA26 - witam i Was:tak:;-)

MARY-BETH- a dla Ciebie specjalne tulenie-slonko tak mi przykro:-(ale wiesz...kilka dni teraz bedzie smutnych a potem znów wola walki wróci...

my wczoraj dzialalismy dlatego tak nadle i bez pozegnania zniknelam:sorry:
dzis mam 13 d.c. i nie wiem czy @ bedzie w 25 d.c czy 27 d.c. czy jeszcze inaczej:confused2:ja nie czuje wogole ,zeby owulka byla tak wiec do poki nie wroce na Cle nic nie wyjdzie z naszych starań-wiec do stycznie zawieszenie...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Mama trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&& mocno zaciśnięte i nie wiem jak będę pracować i cokolwiek robić bo puszczę dopiero jak napiszesz, że będziesz potrójna mamusią :-D :-D. Będę się starała zaglądać częściej, teraz już mam komputer w domku więc jest ok. Mama a możesz mi powiedzieć, czy Zuzia albo Dominik ssali kciuk? Bo moja cały czas ssie, byłam juz u 3 lekarzy ale żaden nie wie co mam zrobić żeby ją oduczyć, a jej palec jest po prostu zmasakrowany. jedynie co to smaruję jej i bandażuję ale na noc muszę ściągać bo się wścieka i nie może zasnąć.
 
Dzień dobry wszystkim i każdej z osobna :-)

monia55 - nie przejmuj się - ja też do wyrka raczej nie trafię - chyba że po obiedzie Karolę uśpić :-D Ale miodek z mleczkiem :-) Albo herbatka z cytrynka :tak: A jeszcze moja druga połowa pojechał do Starachowic i wróci w piątek dopiero więc nie mam szans sobie poleżeć :no:

kath - no u mnie niedobitki zamiast we wrześniu to dopiero w lipcu tematy brali - nie wiem czy się obronią bo mój promotor to żyła ale co mi tam :-p

mama - dzięki za przypomnieniu żeby posprzątać chałupę :-p Jakoś weny na to nie mam ale robić trzeba :-p


Moje dziecię mi truje o różowe mleko - Candia truskawkowa. Jest tylko jedno ALE - ale na moim osiedlu tego mleka się nie kupi :no: A jedyny sklep gdzie wiem że jest na bank to Real na zadupiu miasta :no: A jakoś w tą psią pogodę nie mam ochoty tam jechać :no: Jakbym miała samochód - spoko ale autobusem się tłuc jak marnie się czuję - coś czarno to widzę :dry:
 
Mama05 już milknę :)) Tym bardziej, że chyba się wyjaśniło skąd te nerwy - zaczyna mi się plamienie na @. Ostatnio 10 dni za późno, teraz 8 dni za wcześnie. Zwariować idzie...Ale jednak lepiej wcześniej niż później. Także mam teraz takie postanowienie, żeby jednak celować we wiosnę 2012 - a do tej pory popracować trochę i zatęsknić za siedzeniem w domku.

Pszczółka miałam testować około połowy listopada, ale już jak napisałam powyżej nie będzie takiej potrzeby....

Także Wisienka i Mary-Beth - jestem teraz z Wami jeszcze bardziej!
 
SOL- póżowe mleko leci DHLem :)))

PSZCZOLKA- nie ,moje dzieci nie ssaly ani kciuka,ani smoczka...

ale trzeba coś z tym zrobic ze wzgledu na palec ale tez na podniebienie...a moze daj Jej smoczek skoro ma taki odruch ssania...albo poszukaj innego rozwiązania co pomoze Jej sie wyciszyc....
no i dziekuje za &&&&&&&&&&&&&&&&&&& :))

LIL- mam nadzieje,ze kolejny cykl bedzie Twój no chyba ,ze chcesz czekac do wiosny 2012...
 
Mama to super, że Twoje dzieciaczki nie chciały smoka ani kciuka. ja próbowałam mojej dawać smoczek ale ona go nie chce. Dobrze, ze chociaż w żłobku tego nie robi bo mi mówiła jej opiekunka, że wystarczy że spojrzy tylko na Natalkę a ona już palec wyciąga :-) tylko do mnie nie czuje respektu :-/
 
Dziewczyny choć ciężko Was opuszczać to lecę z Maciusiem na spacer, bo pogoda przepiękna!!

Mama05 - na razie chcę czekać do wiosny 2012 - chyba, że coś się wcześniej wydarzy - ja wierzę, że co ma być to będzie i będzie dobrze!

Z Wami oczywiście nadal jestem :)))
 
PSZCZOLKA- no to trzeba miec nadzieje,ze wyrosnie z tego-dobrze chociaz ,ze to nie trwa caly dzień tylko momentami...

za testowanko trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

ja pije zieloną herbatke i przed 12 jade po Domisia-jutro mają pasowanie na przedszkolaka-oj bedą lzy...moj maly mężczyzna......dopiero Go urodzilam .....

LIL- pewnie,co ma byc to bedzie :) przyjemnego spacerku :))
 
reklama
pszczolka widze ze bedziemy testowaly (miejmy nadzieje) razem, trzymam &&&&&&

Mam pytanie: niektore z was juz chyba sie staraja troszenke dluzej....czy w czasie staran calkowicie rezygnujecie z alkoholu? odzywiacie sie jakbyscie byly w ciazy? Ja nie chce zwariowac ale nie pije alkoholu, bo za kazdym razem sie boje ze w razie gdyby....
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry