reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Sorry zartowalam tylko ale wiesz jak tj a czas ucieka.... Ale cilest? Ja to bralam zeby wlasnie dzieci nie miec! Wiec tego nie rozumiem, przeciez to antykoncepcja jest! Chyba ze mowimy o czyms innym ale nie sadze! I dzieki za szybka odpowiedz bo tak za jakies pol godz musze leciec. To zaczy tez ze po moim pierwszym cyklu z clo jest duze prawdopodobienstwo ze sie nie uda, a ja nie dopuszczalam takiej wersji w ogole!!!

mary beth monitoring to usg ale przez pochwe. Idz prywatnie, ja chodze prywatnie a tez nie mieszkam w polsce. Od 10ego dnia cyklu co drugi dzien kilka razy. W przyszlym cyklu bede wlasnie miala
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
mlodam no nie wiem co za cholerstwo do mnie przylazlo :wściekła/y::wściekła/y: wczoraj tak mnie nogi bolały że szok. Przespalam połowę dnia, gdy okazalo się, że mam gorączkę.... Dziś niby lepiej ale też nie za specjalnie się czuję.... :-:)-:)-( Siedzę pod kołderką, gorąco mi, pasuje się napić herbatki z cytryną....
mama, dokładnie... zawsze coś.... to wstrętne choróbsko... a dziś już chyba idę do pracy :-:)-:)-( i do tego mam dowcipne, bo znów jakieś dziadostwo jest
 
PYSIA- trzymaj sie kochana-a Ty kiedy masz teraz termin @ albo termin testowania ???

AMALFI-dokladnie Cilest to antykoncepcja ,ale...chodzi o to ,ze przy 3 opakowaniach blokujesz na 2 miesiace prace jajnikow a ze po odstawieniu anty.plodnosc wraca to zaraz po @ dzialalismy i moj uspiony jajnik wziąl sie do pracy i wyprodukowal 1 jajeczko :tak::tak:choc gin uprzedzal ,ze mozga byc blizniaki..a z Domisiem jak dostalam Clo to w pierwszym cyklu sie udalo...

teraz niestety cale leczenie zawiodlo....ale walczymy dalej:sorry:

MARY-BETH- tak,zwykle usg dopochwowe starczy-wiec jak najbardziej mysle ze warto sie na monitoring umowić.ja przy 27d.cyklach zaczynam wizyty w 11 d.c. potem w 13 zeby zobaczyc czy rosnie i potem tak w 16 zeby zobaczyc czy pekl...mysle ,ze u Ciebie skoro masz takie dlugie cykle mozesz zaczac od 16 d.c.
 
Teraz kapuje mama ale u mnie to nie zadzialalo, bralam na wakacje 3 miechy mercilon a po odstawieniu nic nie ruszylo i teraz to clo zaczne
 
Mama, nie mam konkretnego terminu @ bo po odstawieniu mam nieregularnie póki co - :cool:34,29,30 więc ciężko określić, a testowanie to nie wiem... czekam do upadlego na @
Ty jutro masz pasowanie Domisia aj aj aj jakie to wzruszające... :tak::tak:

Dobra, idę zrobić uszka z czerwonym barszczykiem, bo wczoraj prawie nic nie jadłam brak apetytu i głowa może boleć od żołądka z glodu :(
Tempkę mam 36,7 więc źle nie jest
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
AMALFI- u mnie to zadzialao tylko raz przy Zuzi a potem przy Domisiu i teraz juz nie-nie bylo po 3 opakowaniach zadnego pecherzyka....a teraz po Clo sa ,ale...nie pekaja...;/
 
Witam się popołudniowo ;-)

Pysia, wracaj szybko do zdrówka :-) Kuruj się kochana :-)

amalfi, głowa do góry i więcej wiary :tak: Na pewno niebawem doczekasz się sowjego małego dzidziusia, tak jak i my wszystkie.


mama, witam Cię kochana, bo jeszcze z Tobą się nie witałam :-)

młodam,
również witam :-)
 
pysia a TY na popołudnie do roboty?

ja zwariuje w tej robocie kiedys, jedna osoba działa mi tak na uład że hej, tylko co chwilę podnosi ciśnienie. wrrrrrrr
a tak wogle to planuję isc chyba na kilka dni wolnego w przyszłym tyg, bo oszaleje. oby się zgodzili na wolne, bo w sumie to bardzo chcę z tatem posiedzieć w domku.

Hej monia :)
 
MONIA26- czesc kobietko :)) co tam dzis u Ciebie ??:)

PYSIA- no wzruszające ,wiec biore chusteczki ze sobą..

MLODAM- mam nadzieje,ze dostaniesz wolne i posiedzisz z tatą ,a jak tata sie czuje ??po chemi jest w miare ?

ja sobie woskuje nogi :):):):))
 
reklama
Kurczę, dziewczyny, ale trudno w tym naszym kraju o pracę. Skończyłam studia w lipcu i od lipca szukam nieustannie, a tu nic :(((((((


mama
, byłam dziś u kolejnego pracodawcy z CV i odsyłają mnie z kwitkiem. Załamka :/
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry