reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dziewczynki, witam się - nie mam teraz tyle czasu, żeby wszystko nadrobić ale chciałam tylko się z Wami przywitać i pędzę do pracy. Mnie dziś rozbawił strasznie mój sen - śniło mi się, że testuję i wyszły dwie kreski ale... ta druga wyglądała jak "ślaczki" dzieci, które uczą się pisać. I tłumaczyłam mężowi, że dlatego tak wygląda ta druga bo test był kupiony w rossmanie w promocji. ;) No jestem ciekawa czy i jaka kreska wyjdzie w realu. Moje testowanko za około 10 dni więc zobaczymy ;) ucieszę się nawet ze ślaczka hihihi Miłego dnia, pozdrawiam wszystkie i trzymam kciuki za testujące i staraczki!
ps. mama - nie ma odpuszczania!!! wykreśl to słowo ze swojego słownika! :) ściskam &&&&&
 
reklama
Tusiaczek - właśnie właśnie - ja sobie zrobię chwilę przerwy od forum, bo już od 8 siedzę - czy to normalne??? A ten test w 5 tygodniu ciąży Ci wyszedł, czy 5 tygodni po zapłodnieniu?

Sol - dobrze, że zarażasz dziewczyny optymizmem, bo tutaj jest widać mocno potrzebny :)

Haniamm2 - trzymam kciuki za testowanko!
 
HANIA- czesc i dziekuje za &&&&&&&&&&&:tak:ja za testowanko Twoje tez trzymam ...ja mam termin @ na przyszla sobote:baffled:zobaczymy czy znowu ręce mi opadną...

LIL- witaj;-)
 
mama05 witaj i trzymam kciuki za Ciebie - doczytałam, że też nie jest u Ciebie lekko z tymi testami. Oby w końcu było inaczej!
 
mama - bardzo się cieszę bo dopiero 17 jedzie do Starachowic znowu :-p A przez ten czas będzie w Kielcach a ja może się obronię 16-stego :-p


W przyszłą sobotę tj. 16.października o godzinie 12 mam obronę.
Idę się powiesić :-D Strzeliłam samobója :-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
LIL- no u mnie cuda wianki byly w tamtym cyklu i zalamanie i dlugo nie moglam sie pozbierac....

SOL- bedzie dobrze ,znajda kogos drugiego-nie moze byc tak ,ze chcesz sie bronic a oni nie maja skladu:/ uda sie zobaczysz- &&&&&&&&&&&&&
 
mama - składem się nie martwię - nic nie umiem - tu pies pogrzebany a nawet jeśli do soboty coś się nauczę to ja tam przecież z nerwów wykituje :no:


Idę na spacer z Karolą, może z tego wszystkiego nie wlezę pod jakiś samochód :sorry: Ja nie chce tam iść (na obronę) :no:
 
Sol trzymaj się - wszystko będzie dobrze - nie musisz nic umieć! Wystarczy że się pokażesz, zobaczysz!

Ja właśnie wróciłam od swojego gina. Dostaliśmy zielone światełko :-)
Najpierw powiedział że jeśli przez 2 miesiące się nie uda, to żebym do niego przyszła to będziemy monitorować cykl. A potem stwierdził, że skoro ja od 5 paź mam @ (4 dzień), to on mnie zaprasza już za tydzień w piątek na USG TV i będziemy patrzeć czy są pęcherzyki i nie będziemy dłużej czekać :)

Zadzwoniłam z wieścią do mężyka, a on się mnie pyta - to kiedy będziemy mogli działać? - ja na to że jak chce to nawet dzisiaj - ale się skrzywił bo mam jeszcze @ Hihi mój mężuś napalony - tylko nie wiem czy na dzidziusia czy na same staranka!
 
reklama
Witajcie. :*

Coś tu o gazach ktoś wczoraj pisał... :p ;) Mnie dziś w nocy tak jelita skręcało, że się bałam, że to z Dzidzią coś nie tak, ale powód oczywiście był bardziej prozaiczny... Także mam kiepską noc za sobą. A nad ranem sobie jeszcze kichłam i tak mnie zgięło w pół o_O że kichać już więcej nie zamierzam. Nie wiedziałam, że rosnący brzuch może dawać aż tak do wiwatu. o_O


Nagapalma - pamiętaj, że my tu zawsze czekamy na Ciebie. Ale rozumiem Twoją decyzję. PS: Bardzo mi się podoba Twoja koncepcja prezentu. :)

Mary-beth
- fajnie, że zaglądnęłaś. :)

Musia05, Serge - bardzo się cieszę, że zaczynacie szybciej staranka. :D

Mama - mam nadzieję, że po tych tabletkach wyniki Twojego Męża się poprawią. :) A owulację faktycznie masz zakręconą. :) No ale skoro pęcherzyk pękł, a dwa inne są w drodze... ;) W każdym bądź razie - wysyłam Ci ciepłe myśli i trzymam kciuki. :*

Kath - witaj. :) Dobrze, że sprawa z toxo się wyjaśniła.

Sol - głowa do góry, na pewno się obronisz. :) Emilka Ci będzie podpowiadać. :D
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry