reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ewcia Mama Sol i cała reszta hellol :):):):)
zaraz was nadrobie ale wiecie co chyba mi troche brzuch już widac bo jedne spodnie są lekko ciasnawe i wszyscy mówia że już widać a przecież to dopiero 2 miesiac to co będzie w 9 ????????????? ale tak to dużo nie przytyłam ale faktycznie wczoraj to mi troche brzucha wywaliło dziś jest troche mniejszy :) może to przez zaparcia bo jednak sie mnie troche czepiły :(
ide po bółeczke i zaraz wracam i Was nadrobei :) buźka :)
 
reklama
JoL-dziekuje bardzo za pocieszenie:) ja o pierwsza sie starałam bardzo krótko to znaczy od razu zaszałam w pierwszym cyku, teraz chciałabym tak samo ale wiem ze jest różnie... ludzie sie staraja po kilka lat...

lili-maja- ja cie rozumiem, u mnie jest tak samo tylko jeden temat, juz współczuje mezowi:) ale niestety kobieta jak sie na coś uprze to tak jest. Chyba pójde na te badanie- a ty bedziesz dalej czekac/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Marylka- no ja przyznam, że u mnie już odrobinkę widać... :))
Tzn. ja widzę jak się nie mieszczę w spodnie...


Sol- cześć :))


Lecę się ubierać i mykam do urzędu, później wpadnę...
 
Tusiaczek ja już nie wiem co zrobić :( na razie to skaczę po wątkach na forum, co mnie wciąż nakręca, raz w jedną raz w drugą stronę. Raz się cieszę a teraz to mi się płakać chce :( Już miałam każdy etap. Najpierw chciałam wrócić do pracy, a dzidzia później, potem jednak dzidzia najpierw, potem poczułam się jak w ciąży i kilka dni chodziłam jak pijana, potem testy nie wychodziły i się załamałam, potem się z tym pogodziłam, teraz to znowu jestem skołowana, nie wiem co robić, już od początku tego tygodnia miałam mieć nowy cykl i się starać, a wciąż tkwię w zawieszeniu. Może mi się jakieś dziwne rzeczy porobiły i chcąc się starać o dzidzię powinnam i tak iść do lekarza na kontrolę tego wszystkiego. Ale też nie chcę wyjść na panikarę. Nie chcę też codziennie robić testów. Nie chcę już o tym mówić, nie chcę myśleć. Bo zaraz się zdołuję na maksa.
 
Marylka- no ja przyznam, że u mnie już odrobinkę widać... :))
Tzn. ja widzę jak się nie mieszczę w spodnie...


Sol- cześć :))


Lecę się ubierać i mykam do urzędu, później wpadnę...

ja sie jeszcze mieszcze ale podejżewam że w 9 -10 tygodniu chyba już sie nie zmieszcze :( chyba ze w dresy :) w których zresztą dziś jestem bo sa najwygodniesze na świecie :)
 
maryla - masz pw :-)

lil - ja też tak miałam - poumawiałam sobie spotkań w sprawie pracy bo chciałam iść do pracy i kole lipca zaciążyć a tu niespodzianka bo w maju dwie krechy i odwoływanie spotkań bo kij wie jak się w ciąży będę czuła itp itd :-p


Za godzinkę spadamy na spacer bo już powoli słoneczko się rozkręca :-D Co prawda nadal tylko dwa stopnie ale spoko :-p
 
SOL- super ,ze masz humorek-jutro juz sobota i mąż wraca...:)
MARYLKA- czesc i smacznego :)
JOL- dziekuje Ci kochana-no moze Rychu chce atem -kto Go tam wie:):))))) nie wiem czy ja Ci gratulowalam......yyyyyyyyyyyyy chyba nie- wiec gratuluje ciąży i życze spokojnych miesiecy i prosze o porcje ~~~~~~~~~~ dla potrzebującej...


PALEMKO WRAAAAAACAJ KOCHANA!!!!!!!!!!!!!!
 
lili-maja- włsnie to forum nakrecaja... te testy tez... ja przy pierwszej ciazy czułam ze jestem w ciazy a zrobiłam 5 testów w tym 4 nie wyszły 5 wyszedł dopiero jak byłam 5 tyg wiec tez długo sie meczyłam a do lekarza nie szłam do nie wykryje wczesnej ciazy tylko dop 5-6 tydz.
 
reklama
lil - dzisiaj to wina IVI - za co kopa w tyłek dostanie :-p A trzeba być optymistą czasami bo by człowiek *******ca dostał :-p


Spadam dorwać galaretkę bo sobie wczoraj zrobiłam :-p
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry