reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
HANIA- ale RANIGAST można w ciąży :) Prawda dziewczynki??? No i jak lubisz to herbatka z imbirem i migdały :)

Nie wiem jak jest z Ranigastem, ale Rennie można stosować w ciąży...


MAMA
, przegapiłam "swój" utworek...mówię Ci jaka ja ostatnio otumaniona, szok!!! Jak nie ja!!!



Uciekam do książki...
Miłego dnia dziewczyny!!
 
Ostatnia edycja:
Pochwalę się Wam, że kupiłam sobie wczoraj płaszcz jesienno wiosenny i jestem z niego bardzo zadowolona, zwłaszcza, że kosztował 60 zł a był przeceniony z 200!! Dostałam jeszcze rabat 10 zł bo brakowało mu paska:)który i tak się znalazł:). Ogólnie miłe miałam wczoraj popołudnie:)
 
reklama
monisia co do ranigastu:
Ciąża: kategoria B
Brak kontrolowanych badań dotyczących stosowania ranitydyny u kobiet ciężarnych. Ranitydyna przenika przez barierę łożyskową i do mleka matki, dlatego lek można stosować u kobiet w ciąży i kobiet karmiących tylko w przypadku bezwzględnej konieczności.
Ranitydyna podawana w dawkach leczniczych kobietom podczas porodu lub przed cesarskim cięciem nie wpływa niekorzystnie na przebieg porodu ani na późniejszy rozwój niemowlęcia.

mama - trzymam zatem z tobą kciuki za ten cykl :tak:

ewelinka - miłej lektury :-D


Spacerek był super - zajrzałyśmy do mojej mamy i do sklepu medycznego bo M chciał podpiętki do butów i jak wychodziłyśmy to mi wózek - na szczęście pusty - poleciał ze schodów - nie wiem co za sens robić sklep medyczny bez podjazdu za to ze stromymi schodami :dry:
A ja się umówiłam na jutro na wizytę z usg i będziemy mieli nadzieję podejrzeć małą tak już konkretniej no i wszystkie pomiary porobić o ile koza się znowu nie ułoży jak do porodu :-p A mi się w ogóle śmiać od wczoraj chce, bo co sobie oprę rękę na brzuchu to mi ta rękę odpycha a teraz sobie oparłam talerz o brzuch to też go "tyka" :-D I od wczoraj właśnie nie kopie tylko tak delikatnie wypycha i rozciąga :-D
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry