reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
kyra- No to skoro maxymalnie uz powinna byc to co-tescik??? :))
pysia- dzieki za &&&&&&&&&&& przydadza sie...co do zakupow to wlanie w wekend bedziemy robic zakupy spodni dla Zuzy-masakrycznie szybko wyrosla i zostalam z 3 parami spodni!

sol- ja zaczelam rodzic Zuze w ndz urodzilam w srode-rozwarcie szlo i zamykalo sie-smiali sie na oddziale,ze u mnie znow inwentura..mi nie bylo do smiechu-az w srode przyszedl nowy lekarz(zmiana personelu) i powiedzial ,najpierw prosze podac zoo ,potem oxy i albo sie wszystko wycisz,albo zacznie na dobre-nie wiedzialam o co kama ,po chwili przyszedl anestazjolog i dostalam zoo nic a nic nie czulam-dostalam dawke na 30 min wiec ta chwile nie czulam bolu a potem dostalam oxy i wszystko sie zaczelo (ja rodzilam 2 tyg przed terminem)

jedno co pamietam to po wyjmowaniu mialam takie uczucie ,ze nie czulam nog przez chwile i potem do pol roku MASAKRYCZNE bole glowy-jechalam na ketonalu..
 
MAMA no chyba jt zrobię ten test, ale martwie się, bo ja jadę na antybiotykach...i robiłam już parę dni temu wczesno wykrywalny test nim zaczęłam łykać leki...teraz boję się, żeby coś nie było...zobaczymy...
 
monisia - bo do zeszłego roku to w ogóle mało badań zlecali :-p Teraz możesz zrobić a nawet powinnaś - ja z Karolą robiłam bo miałam podejrzenia i wyszło ze już wcześniej chorowałam więc teraz nie powtarzałam :-p

mama - toś mnie nie pocieszyła :no: To chyba sobie jednak podaruję :sorry: W sumie na żywca nie było tak tragicznie i dało się przeżyć więc może i teraz nie będzie tragedii :no: :sorry:



Idę robić obiad bo zaczyna mnie ssać i ktoś się zaczyna upominać o obiad :-p A nawet dwa ktosie :-D
 
monia - ja niestety też dlatego staram się ograniczyć te badania do minimum - zważywszy na fakt że i tak większość miałam robione przy Karoli :tak: Tak więc te najdroższe badania już mi odpadły została sama morfologia i badanie moczu a no i przeciwciała Rh bo u nas konflikt interesów :-p
 
SOL- u mnie zoo mialo ruszyc porod i sie udalo,ale nie mialam znieczulenia przez caly czas porodu bo zoo dostalam kolo 10.00 a urodzilam o 16.55.

ale tak jak pisalam ,zadnego bolu ani dyskomfortu przy zoo nie mialam ,a z bolami glowy to wiesz kazda ma inny organizm,ja moze za szybko wstalam po zoo i moze dlatego tak mnie bolama..zastanow sie jeszcze bo moze warto wziąć,ja z Domisiem rodzilam na "zywca" i doskonale wiem jaki to bol-teraz jesli sie uda ,bire zoo ale na caly porod :))

KYRA- &&&&&&&&&&&&&&& za testowanko:))
 
monia - ja niestety też dlatego staram się ograniczyć te badania do minimum - zważywszy na fakt że i tak większość miałam robione przy Karoli :tak: Tak więc te najdroższe badania już mi odpadły została sama morfologia i badanie moczu a no i przeciwciała Rh bo u nas konflikt interesów :-p

jak jest z tym konfliktem ??? ja dostałam przeciwciała po porodzie, bo ja mam rh - a Zuzia i P maja rh+ wIEC TERAZ TEZ MUSZE ROBIC JAKIES BADANIA MIMO ZE DOSTAŁAM ZASTRZYK PO PORODZIE???
 
reklama
test niestety negatywny...dostalam juz @ wiec wiem ze napewno nie jestem w ciazy...no coz za dwa tygodnie dalsze starania :-)

mam pytanie: co robicie zeby nie zwariowac?ja sobie caly czas wmawiam zeby nie myslec zeby sie wyluzowac ale i tak mysle :crazy: kurcze dopiero zaczelismy starania....co bedzie dalej :baffled:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry