reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
mama - ja też jeszcze walczę więc nie jesteś sama ;-) choć przyznaję, że od kiedy więcej Was zafasolkowało to tylko podczytuję i się nie udzielam ;-)W tym miesiącu nie liczę kiedy owu, idziemy na żywioł ( choć wiem, że to chyba jakoś właśnie teraz wypada ) - ale ogólnie jestem tak przeziębiona, że nawet nie mam siły wyczuwać jakichkolwiek objawów. Dziwię się, że w ogóle mam siły na staranka ;-) Także za wszystkie jeszcze niezafasolkowane trzymam kciuki, damy radę dziewczyny :tak: A zafasolkowanym zbiorowe gratulacje ;-) Ps. dziewczyny jakie są naturalne metody na zgagę? Ja mam od kilku dni, a nigdy wcześniej nie miałam i nie wiem jak się zwalcza to badziewie :-)
 
haniamm2, na zgagę pomaga mleko, ale niestety to krótkotrwała pomoc, bo tylko "spłukuje" kwas...unikaj ostrych i gorących potraw, napojów...nie dopuszczaj, by żołądek był pusty, jedz czesto a mniejsze ilości...mi pomaga Renniee :)


Monisia, nic sie nie martw, zrobi badanka moczu i wszystko będzie jasne, najważniejsze to szybka interwencja ;-)
 
Cześć Dziewczyny. :)

W nocy znów mnie kuło, więc dłużej poleżałam. Ale teraz zaryzykuję wyjście do sklepu na chwilę, jest taka ładna pogoda. No i mam nadzieję, że te moje rwące nogi rozruszam.

Justkaaa - witaj w naszym gronie. :)

KrólowaFal - no to &&, żeby @ nie przyszła.

Mama05 - podoba mi się Twoja postawa! :) && za czwartkową wizytę. :)

Jaewa - wow, ale masz śliiiiczny brzusio. :D

Monisia - mam nadzieję, że z tym moczem to nie żaden poważny problem...

Dobrego dnia Wam życzę. :*

PS: Aha, umówiłam się przed chwilą na wizytę u ginka i na USG. Chociaż po tym kuciu najchętniej bym już dziś poleciała... Ale nie chcę wpadać w paranoje i czarnowidztwo...
 
Ostatnia edycja:
krolowafal - czyli @ powinnas dostac teraz albo za tydzien tak ? Hm ... wynik negatywny , a objawy jakieś masz ?

Takich typowych objawów nie mam. Ani cycki, ani ciągnięcie podbrzusza, ani senność. Temperatury nie mierzę. Jedyne co to to, że mnie mdli. Ale też nie mocno. Wystarczy ciepła herbatka i uspokaja się. No i trochę więcej słodkiego jem. Ale żaden z objawów nie jest jakiś mocny.

KROLOWA FAL- czesc ,teraz na dniach Ty testujesz:tak:trzymam &&&&

Ano tak. Testowałam dzisiaj ale była jedna krecha. Zobaczymy co będzie.

Monisia trzymam &&&&& za wizytę i czekam na relację.
 
reklama
EWELINKA- przyjemnosci na usg w piatek:tak:na Vivie leci "Twoja "piosenka urlopowa;-)
MAJQA- dziekuje:tak:
KRAKOWIANKA- staram sie choc...aaaa nie bede biadolić:sorry:
MONISIA- bedzie dobrze,daj znac po ginek.
HANIA- witaj ,mam to samo:sorry:moze nam sie tez w koncu uda,co ?!?!??zdrowka życze.
PALEMKA- za Ciebie ,za Was &&&&&&&&&&& za piatek
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry