reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
A skąd w ogóle jesteś? No i czemu przyjeżdzasz/przyjeżdzałaś do Olsztyna? Jak kiedyś będziesz to zapraszam na kawkę lub sok ;)
 
reklama
A skąd w ogóle jesteś? No i czemu przyjeżdzasz/przyjeżdzałaś do Olsztyna? Jak kiedyś będziesz to zapraszam na kawkę lub sok ;)

Teraz juz nie bywam w Olsztynie, kiedyś mieszkałam w Morągu, bo P tam pracował w jednostce i byliśmy częstym gościem w OL - blisko mieliśmy. Dzięks za zaproszenie, może kiedyś skorzystam...kto wie...kto wie...
Ja Żuławianka rodowita, mieszkam niedaleko Gdańska, a bliżej Elbląga :-D;-)
 
Hej dziewczynki:happy:

Wlasnie wrocilam od lekarza i dostalam skierowanie na zrobienie nastepnego scanu w 11 badz 12 tyg. Doktorka powiedziala ze zanim bysmy chcieli poleciec do Japonii wskazane jest zrobic ten scan i badanie krwi...No i tak sie zastanawiam nad tym wyjazdem:baffled: jak S wroci musimy to przedyskutowac bo nie wiem czy warto ryzykowac pod koniec I tyrmestru:baffled: Zawsze mozemy poleciec w II a wtedy jest bezpieczniej:sorry2:
Monia zapomnialam Ci napisac zebys sie nie martwila bo Twoj maz tez tak kiedys wyjdzie z gabinetu ze "swieczkami w oczach" tylko badz jeszcze troszke cierpliwa Kochana :*
Marcepanek dla Ciebie duzo zdrowka i dzidzi. Bardzo sie ciesze ze juz czujecie sie lepiej:tak:
Sol slodka ta Twoja mala:-D

Created co do luteiny u mnie tez jej nie przepisuja. Nawet mi dzisiaj nie chciala dac zadnych srodkow rozkurczowych bo powiedziala ze jak brzuch pobolewa w czasie ciazy troche to dobrze bo tak ma byc i macica sie rozciaga....:baffled:

No nic mykam uskutecznic poranna drzemke:tak:
hej super że u Ciebie wszystko ok :0 a jak macie wybór że możecie lecieć w II trymestrze to ja bym chyba poczekała :)

Witam...
Nie spałam całą noc :nerd:
I uwaga!!!!!!!! Dziś miałam pierwsze starcie z "kibelkiem"!! Ale czad!!! :-D
Buziolki*



MAMA, trzymam &&&&&&&&&&&&& za Toma, Ty wiesz :*:*:*
czy ja już Ci mówiłam że jesteś fantastyczna ???????????????? a i ja tez cierpie na bezsenność :) - już myślałam ze jestem jedyna wczoraj po pracy drzemłam sie od20 do 21:50 i dupa potem dopiero przed pierwszą poszłam spać a jeszcze mnie brzucho pobolewał i musiałam dziecku memu obiecać ze wiecej chipsów do ust nie wezme (wiem że to nie zdrowe ale jakoś mnie tak wzieło i kilka podjadłam) i dziecie uwierzyło bo przestało boleć i chyba mam pierwsze mdłosci - głównie gdy jestem głodna :) hahahaha

witam całą reszte :)

monia witaj ależ my sie długo nie widziały :)

kobitki kurna nie pamiętam która z was ale któraś robi w ubezpieczeniach bo mam pytanko
 
Marylka, witaj kochana ma!!!!! :-D:-D:-D Mówiłaś...mówiłaś, ale powtarzaj częsciej, uwielbiam to brzmienie hahahahhahahahahahahahahahha
A wiesz, że ja 2 dni temu opierdzieliwszy cała pakę Laysów pieczony kurczak....tam żadnego kurczaka pieczonego nie czułam, ale ta ich ostrość.....tak mnie wzięło, bo zazwyczaj nie jem takich "śmieci". Także, od czasu do czasu można, byle nie za często ;-) Czuj się rozgrzeszona!!! A mdłości powiadasz jak głodna jesteś? Czemu mam to samo? :-D:-D:-D:-D:-D
 
Cześć Marylka:)

Widzisz takie małe a już wymusza obietnice;-) No ale przynajmniej się slucha:))

No Ewelinka ciężko Ci teraz będzie się odzwyczaić od sportu... No ale powód jak najbardziej sluszny więc przeżyjesz:))
 
Monia_55, no ba!!! Pewnie, że przeżyję...później będzie większa motywacja, by zrzucić kg po ciąży :-D (chyba zbyt daleko wybiegam).;-)



Czas na herbatkę miętową i zastrzyk w brzunio....ZW
 
Ewelina no niewiem nie wiem :):):) ja tak jakbym mniej głodna była bo wczoraj przez cały czas w pracy zjadłam tylko 3 kanapeczki z serem i rano tas bółke francuską i głodu nie czułam ale jak weszłam do domu poczułam ogórkową to myślałam że rzygne bo mi sie jeść chciało tak że mi żołądek nagle zaczeło skręcać ale po pierwszej łyżce mi przeszło :):):)

ale sie wczoraj targowałam jak z towarem przyjechali - jak nigdy mówie no ale na to będzie rabat a gościu 15 % a ja do niego a gdzie tam 20% minimum a on tak na mnie patrzy a ja pięknie brzuch wypiełam i mówie mi sie teraz nie odmawia :):):) a gościu acha to 20 :) i jeszcze na pare innych kompletów utargowałam :) a na koniec mówie nie no tyle wziełam że musze dostać jakiegoś gratisa :) a gościu nie no trzeba coś pani dać bo nas myszy zeżrą i dał mi komplet za free kaftanik spodenki i body :) uniwersalny kolor :):):):):):):):) a moja mam do mnie wiesz on chyba myśli że w ciąży jesteś bo mówi że żeby go myszy nie zjadły - czyli jednak sie nie kapła ach moja matka to jednak ślepok :)
 
Maryla, to żeś gościa wycyganiła :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Ogórkowa powiadasz? Mniam....mnie ciągnie w buraki....znaczy buraczki czerwone :-D tonami póki co jem!!!!!!!!!!!
 
Cześć Marylka:)

Widzisz takie małe a już wymusza obietnice;-) No ale przynajmniej się slucha:))

No Ewelinka ciężko Ci teraz będzie się odzwyczaić od sportu... No ale powód jak najbardziej sluszny więc przeżyjesz:))
no strach pomyśleć co będzie jak urośnie :) mały terrorysta jak to mówi kamil :)

eeeeeeeeee hyba mi niedobrze ale nie na tyle żeby iść sie obmacywać z kinelkiem - i dobrze bo dopiero jutro miałam zamiar go czyścić :) hahahaha

Ewelina ja wsumie wciągam wszystko co mam na drodze :) i buraczkami też nie pogardze :)
 
reklama
Marylka ale masz tam fajne ciuszki!!!! a mama też udana hahaha !
u mnie nic nowego,starania odpuszczamy b o przybrały mechaniczny,męczący charakter, ale będę wciąż Wam kibicować.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry