reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
KrólowaFal, a nooo poczułam...jak dla mnie, mogę rzygać i z kibelka nie wychodzić....nieważne, najważniejsze by dzidziol był zdrów!! Nie po to się tyle czasu starałam o Dzidzię, by teraz narzekać na jakieś mdłości i wymioty. NO WAY!!!!!!!!!!:-D
 
reklama
KrólowaFal, a nooo poczułam...jak dla mnie, mogę rzygać i z kibelka nie wychodzić....nieważne, najważniejsze by dzidziol był zdrów!! Nie po to się tyle czasu starałam o Dzidzię, by teraz narzekać na jakieś mdłości i wymioty. NO WAY!!!!!!!!!!:-D

Zgdzam się z Toba zupełnie. Dla dzidzi można wszystko wytrzymać! A jak poza tym się czujesz?
 
Witam sie witam...:-D Wszystkie mile i piekne Panie :-D

Ewela ja nie rzygawszy ale mnie glowa wczoraj bolala....:baffled: czyczki bola i sa coraz wieksze:szok::-D moj obwod w pasie tez rosnie....:szok:
Kupilam sobie krem na rozstepy bo doktorka zalecila smarowac Bio Oil sie nazywa:-p
Nic wyprobujemy..Zobaczymy...

Mama :***
 
Krolowafal spróbuję ale ta lekarka jest głupia i ja się z nią pokłóciłam i juz tamnie chodzę. Ale może moja ciocia będzie wiedziała. Tyle ze to musisz się upewnić że w ciąży nie jesteś bo tego raczej nie można... No i to na receptę jest...

Ewelinka i takie podejście jest super:) Dla Dzidzi wszystko da się wytrzymać...
 
Witam
ja mam lekkie mdłości a tak to zero jakichkolwiek objawów:confused::dry:

Ewelinko - zatem wszystko ok :)
 
Ostatnia edycja:
Witam sie witam...:-D Wszystkie mile i piekne Panie :-D

Ewela ja nie rzygawszy ale mnie glowa wczoraj bolala....:baffled: czyczki bola i sa coraz wieksze:szok::-D moj obwod w pasie tez rosnie....:szok:
Kupilam sobie krem na rozstepy bo doktorka zalecila smarowac Bio Oil sie nazywa:-p
Nic wyprobujemy..Zobaczymy...

Jestem w szoku, że Ci brzuch już rośnie :szok::-D Ale super!

Ewelinka i takie podejście jest super:) Dla Dzidzi wszystko da się wytrzymać...

Się chciało, się ma, nie??? :-D:-D:-D:-D

Witam
ja mam lekkie mdłości a tak to zero jakichkolwiek objawów:confused::dry:

Mdłości to super objaw, nic sie nie martw!!!!!
 
Ewelina to najważniejsze, że jest dobrze. Mam nadzieję, że będę migła do Ciebie już niedługo dołączyć i ędziemy mogły wymieniać się "przeżyciami" nie tylko kibelkowymi ;)
 
Jaka u Was pogoda?
U mnie pochmurno i deszczowo :(

zmykam do kotłowni bo po wczorajszej awarii z rurą mam dziś co sprzątać ...
 
reklama
Ewelina to najważniejsze, że jest dobrze. Mam nadzieję, że będę migła do Ciebie już niedługo dołączyć i ędziemy mogły wymieniać się "przeżyciami" nie tylko kibelkowymi ;)

Ja w to głęboko wierzę!!!!:-)
Każdej się uda....tylko cierpliwości, wszystko w swoim czasie :tak:
A Ty kiedy testujesz???
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry