reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
jaewa - przemyślcie na spokojnie ten wyjazd ale jeśli jedziesz po 12 tygodniu to tak na prawdę już to ryzyko jest mniejsze :tak: Ten lot bardziej może na ciebie niż na maleństwo wpłynąć :tak: Bo to jednak 8-9 godzin w pozycji jednej i to ciebie mogą potem plecy boleć i możesz być wyczerpana :tak: Rozmawiałam z koleżanką która lata notorycznie czy to ciąża czy nie - i mi powiedziała tak- na długi lot - upewnić się że jest możliwość rozłożenia foteli w danej klasie i brać miejsce możliwie blisko ubikacji i zawsze od brzegu bo jak torsje się zaczną to lepiej nie robić przedstawienia z przeciskaniem się. A położyć się zawsze warto po kilku godzinach żeby kręgosłup nie zdechł :tak:

królowa - furagina jest bezpieczniejsza w ciąży od uroseptu ale to i tak każdy lek trzeba z lekarzem skonsultować - nie musi być ginem.

monia55 - ja już się z całym bałaganem urobiłam - teraz to tylko takie małe półeczki gdzie przyjdzie list to się go położy, korzystasz z czegoś i odłożysz i się bałagan robi :-D A moje schomikowane pudła już zostały uprzątnięte do końca jak robiliśmy meble w naszej sypialni :tak:

ewelinko - gratki przytulanka :-D chociaż ja tam bym się nie cieszyła teraz po tym co przeszłam z Karolą :-D Więc teraz bardzo się cieszę że nie wymiotuję wcale :-D a z bezsennością się pogódź :sorry: ja do dzisiaj spać nie mogę :-( i coraz gorzej niestety :-(

monia26 - trzymam kciuki za wyniki - i nie stresuj się - musi być dobrze :tak:

maryla - Lays - tylko zielona cebulka i cała paczka duża idzie :-D No i mi kozo smaka zrobiłaś a u mnie leje i nie mam jak wyjść do sklepu z Karolą :-( To twoja mama jeszcze nie wie?

majqa, nerwusek
- dobry :-)


U mnie leje jak pieron i chyba tak zostanie :-( Wstałyśmy 20 min temu i Karola je bułę z budyniem bo ja o 6.40 przed tym jak M pojechał wyskoczyłam po świeże bułeczki żeby miał do roboty i na śniadanie. Zaraz spadam odkurzać i ... cholewcia nie mam nic do roboty :dry: Może firankę Karoli obrobię bo mnie wkurzać zaczyna :-p Kurde wysprzątałam całą chałupkę przed wyjazdem M żeby potem mi się pod m=nogami nie pałętała a teraz będę się nudziła :dry: A to sobie jeszcze podłogi pomyję :-p
 
SOL, ja się cieszę z każdego danego mi objawu i jak pisałam mogę rzygać całą ciążę, narzekać nie będę !!!!!!!!! Jak się chciało, to się ma!!!!!!!! :-D:-D:-D A bezsenność cóż....nadrobię lekturę przynajmniej :-D:-D:-D;-)



Aaaaaaaaaa zapomniałam Wam napisać...powiedziałam swojej matuli, że jestem w ciąży, a ona "jak to?", a ja do niej "no tak to, mam ci tłumaczyć jak do tego doszło?" :-D
A potem sie przyznała, że podejrzewała.... ;)))
 
Ostatnia edycja:
Ewelinko - ja już moją biblioteczkę przeleciałam kolejny raz z rzędu i M mi do biblioteki musi chodzić bo ile można czytać to samo. A biblioteczkę mam sporą :sorry:

marylko - udało mi się mojego kompa naprawić więc jak się zbiorę to przed obiadem będziesz miała stronkę :-D
 
SOL, ja nie mam z tym problemu, bo w razie jak mi książek zbraknie to siostra mi podrzuci - pracuje w bibliotece :-D, zawsze pozostanie mi rozwiązywanie Jolek :-D :-D



Własnie słucham najnowszą płytkę Brodki - CZAD!!!!
Wcześniej ją nie bardzo lubiłam, ale po tak dobrej płytce.....polubim :-D
 
Ostatnia edycja:
...a ja Wam tylko napiszę na DZIEŃ DOBRY :), że mi wczoraj mdłości przeszły dopiero po Cheetosach serowych i Lay'sach zielona cebulka. ;) Dziś muszę uzupełnić zapasy. ;)

Mama - &&.
 
reklama
krakowianka - Chetosy są źródłem fenyloalaniny która blokuje rozwój układu nerwowego więc lepiej patrz co jesz :tak:


Idę bo moje dziecię marudne coś :-(
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry