reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
marcepanku tulam mocno :-(

marylka
to tylko się cieszyc że wszystko si :tak::tak::tak: ja tez nie miałam zaparć na początku byłam super zadowolona ale juz niestety teraz gorzej :zawstydzona/y:

Mama - narazie nie odwołał wiec mam nadzieje ze aktualna :cool2:
 
reklama
Marcepanku, 3mam kciukasy!!!

A u mnie spadek tepki dziewczynki, wczoraj test owu na minusie, wiec chyba owu sie szykuje ;)
 
Marcepanku, 3mam kciukasy!!!

A u mnie spadek tepki dziewczynki, wczoraj test owu na minusie, wiec chyba owu sie szykuje ;)
GWIAZDECZKA- no,to zaciskamy &&&& za ten cykl;-)

MARY-BETH- jak tam poszukiwania domku??;-)

SORBUS- no to pewnie,juz nie odwola i bedzie jutro wiadomo na 100% jaka pleć bo ,ze zdrowiutkie dzidzi to juz wiesz:tak:;-)

PRZEKAZUJE Marcepankowi Wasze wsparcie-Ona bardzo dziekuje,jest Jej ciężko bo wiadomo jak w szpitalu na patologii-napatrzy sie ,naslucha......
 
Hej dziewczyny :)
Ja wczoraj wrzuciłam na luz i postanowiłam nie stresować się tym, ze nie wolno mi robić tego i owego bo zawsze jest szansa, że mogę być w ciąży... Co będzie to będzie ;)
W związku z tym wczoraj poimprezowaliśmy - nie ma to jak impreza w środku tygodnia hihih ;) Wszystko byłoby dobrze gdyby nie to, że dziś na 7:00 do pracy więc teraz zasypiam nad klawiaturą ale dzielnie czytam wszystkie posty :-D
Miłego dnia :-)
 
Krzysieńko - no ja już się na nic nie nastawiam - juz ze 4 razy myślałam ze się dowiem a ostatnio byłam bardzo rozczarowana - i wrzuciłam na luz co będzie to będzie najwyżej sie dowiem za 4 miesiące :-D - a zrobi też dzidziusiowi dokładne badania i trochę tym sie stresuje ale mam nadzieje ze mój gin jest na tyle dobry ze gdyby cos było nie tak juz bym wiedziała
 
dzieki dziewczyny...
marylka: zmeczona przez zla nocke i alko :)
a nerw : jestem przed okresem (oprocz tego ze z niewyspania...)

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za marcepanka, troche sie boje tego jej plamienia... kurde, ze trzymaja ja w tym szpitalu...
 
Witam się i ja. Poszłam rano na krzywą cukru ale po 40 min młoda mi tak przywaliła w kręgosłup a potem w żołądek że skończyło się na tym że zrobiło mi się słabo, duszno i zwymiotowałam :-( No i ostatecznie mam zrobione tylko na czczo ale po godzinie w domu sobie zmierzyłam i miałam 99 więc nie ma tragedii. Ale następnym razem idę jak mi poleciły w laboratorium. Po obfitym obiedzie dwie godzinki i badanie glukozy bo inaczej będę haftować za każdym razem. Młoda nie lubi dużych ilości cukru a cytryna nic nie pomogła i zawsze mnie tak muli jak delikatnie przegnę a tu 75g glukozy na raz to chyba dla niej za dużo było :no:
Przepraszam że żadnej nic nie napiszę ale idę się położyć bo o 13 wychodzę do dentysty a czuję się jakby walec po mnie przejechał :-(

marylka - edytuj :-D Mail doszedł a zabiorę się za to po południu bo chwilowo nie mam siły :-(
 
reklama
MARY-BETH- jak tam poszukiwania domku??;-)

Mamuś - niestety, zwiał nam sprzed nosa fajny domek... :no::eek: Szukamy dalej, a póki co dziś pokazujemy nasze mieszkanie. :tak: Mamy nadzieję, że uda nam się znaleźć coś fajnego, i to kupić!

Jeeeeeeeeeeju, jak mnie brzuch boli!!! W życiu nie miałam tak bolesnej @!!! :no::eek::eek::eek:

OK, zmykam już i postaram się poklikać z pracy. Mam nadzieje, że szybko mi zleci...

Buziaki!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry