reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
dzieki dziewczyny...
marylka: zmeczona przez zla nocke i alko :)
a nerw : jestem przed okresem (oprocz tego ze z niewyspania...)

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za marcepanka, troche sie boje tego jej plamienia... kurde, ze trzymaja ja w tym szpitalu...
aaa i wszystko jasne :)

Witam się i ja. Poszłam rano na krzywą cukru ale po 40 min młoda mi tak przywaliła w kręgosłup a potem w żołądek że skończyło się na tym że zrobiło mi się słabo, duszno i zwymiotowałam :-( No i ostatecznie mam zrobione tylko na czczo ale po godzinie w domu sobie zmierzyłam i miałam 99 więc nie ma tragedii. Ale następnym razem idę jak mi poleciły w laboratorium. Po obfitym obiedzie dwie godzinki i badanie glukozy bo inaczej będę haftować za każdym razem. Młoda nie lubi dużych ilości cukru a cytryna nic nie pomogła i zawsze mnie tak muli jak delikatnie przegnę a tu 75g glukozy na raz to chyba dla niej za dużo było :no:
Przepraszam że żadnej nic nie napiszę ale idę się położyć bo o 13 wychodzę do dentysty a czuję się jakby walec po mnie przejechał :-(

marylka - edytuj :-D Mail doszedł a zabiorę się za to po południu bo chwilowo nie mam siły :-(
no wiem wiem rozpędziłam sie i jakoś tak wyszło :(
 
reklama
Hej dziewczyny :)
Ja wczoraj wrzuciłam na luz i postanowiłam nie stresować się tym, ze nie wolno mi robić tego i owego bo zawsze jest szansa, że mogę być w ciąży... Co będzie to będzie ;)
W związku z tym wczoraj poimprezowaliśmy - nie ma to jak impreza w środku tygodnia hihih ;) Wszystko byłoby dobrze gdyby nie to, że dziś na 7:00 do pracy więc teraz zasypiam nad klawiaturą ale dzielnie czytam wszystkie posty :-D
Miłego dnia :-)
HANIAMM- witaj i czytaj nas dzielnie-jak znajdziesz sile imprezowiczko to pisz;-):-D:-Dfajnie,ze sie wyluzowalas;-)
Krzysieńko - no ja już się na nic nie nastawiam - juz ze 4 razy myślałam ze się dowiem a ostatnio byłam bardzo rozczarowana - i wrzuciłam na luz co będzie to będzie najwyżej sie dowiem za 4 miesiące :-D - a zrobi też dzidziusiowi dokładne badania i trochę tym sie stresuje ale mam nadzieje ze mój gin jest na tyle dobry ze gdyby cos było nie tak juz bym wiedziała
SORBUS- kochana bedzie si-Twoj ginek.na pewno wszystko dobrze zbadal,ale wiem jaki to strach mimo wszystko-wiec jestem z Toba i trzymam za ręke:tak:

MARY-BETH- tule w bólu @:sorry:
SOL- to nie wesolo z tymi wymiotami,trzymaj sie:tak:


ja dzwonilam przed chwila do ginek i powiedzialam Mu ,ze @ po Estrofemie tylko 2 dni a powinna 4 a On mowi ,ze nawet 5 dni:szok:i zapytalam czy jest sens brania tego estrofemu???wcz.wzielam pierwsza tabletke ,jeszcze 20 a On powiedzial,zeby odstawic,skoro taki krotki @ to nie ma sensu takich ciążkich hormonow brac...powiedzial ,zebym jutro zrobila test i jak I krecha to mam brac Clo przez 5 dni i w czwartek w 11 d.c. na usg.
 
Krzysiu to trzymam kciuki żeby Clo w tym cyklu zadziałało - czuje ze tym razem sie uda bo Tom poluje na te bliźniaki ;-):tak::tak::tak: a przy Clo jak wiadomo szanse większe
 
Hej hej:)
Witam się ponownie przy drugiej kawce:))

Mama powodzenia w walce życzę:) I mamnadzieję że niedługo juz zobaczysz II prawdziwe krechy!!!!

Mary bidulko... ja ten ostatni @ miałam taki że jak się obudziłam w nocy to ruszyc się nei moglam... ledwo się zwlokłam po procha. Trzymaj się to tylko parenaście godzin jeszcze!

Sorbek mam nadzieję że się wkońcu dowiesz kto tam u Ciebie mieszka:)) a jak nie to tak jak piszesz za 4 misięce i tak zobaczysz:)

Marylka super że tak dobrze się czujesz:) Oby tak przez następne kilka miesięcy:))
 
SORBUS- no,no-ja Ci dam blizniaki-zobacz ile juz jestem na hormonach i 1 nie mozemy zmajstrowac ,wiec blizniaki odpadaja w przedbiegach :))

zmykam po Domisia-piekne slonko wiec ide spacerkiem.

MARAN- czekamy na wiesci po usg!!!!! napisz KTO tam do Was przyjdzie niedlugo:):):))
 
Witam się i ja:tak:


Ehh... wczoraj po raz pierwszy miałam przytulanki z wc:baffled:

Nawet z Maciusiem tego nie było...


a w ogole, to jestem nie do życia, wstałam o 8.30 a w domu jeszcze nic nie zrobione...
 
Chciałam tylko się pochwalić....
Dziś byłam na Betce, wyniki popołudniu lub jutro rano...wczoraj na teście II grubaśńe krechy....jeszcze nie wierzę, że się Nam udało, ale jestem przeszczęsliwa! Póki co zmagam się z bólem żołądka, zgagą i piekącymi czyczkami...lekko dół brzucha pobolewa..od wczoraj, biorę luteinę dopochwowo, wizyta w poniedziałek, proszę o kciuki i modlitwę...strach jest większy, mimo iż wierzę, że tym razem Moje Maleństwo wytrwa do czerwca!!!:zawstydzona/y:

Oprócz mojej ginki, żaden lekarz nie dawał nam szans...tym bardziej jestem w szoku...
 
HANIAMM- witaj i czytaj nas dzielnie-jak znajdziesz sile imprezowiczko to pisz;-):-D:-Dfajnie,ze sie wyluzowalas;-)

SORBUS- kochana bedzie si-Twoj ginek.na pewno wszystko dobrze zbadal,ale wiem jaki to strach mimo wszystko-wiec jestem z Toba i trzymam za ręke:tak:

MARY-BETH- tule w bólu @:sorry:
SOL- to nie wesolo z tymi wymiotami,trzymaj sie:tak:


ja dzwonilam przed chwila do ginek i powiedzialam Mu ,ze @ po Estrofemie tylko 2 dni a powinna 4 a On mowi ,ze nawet 5 dni:szok:i zapytalam czy jest sens brania tego estrofemu???wcz.wzielam pierwsza tabletke ,jeszcze 20 a On powiedzial,zeby odstawic,skoro taki krotki @ to nie ma sensu takich ciążkich hormonow brac...powiedzial ,zebym jutro zrobila test i jak I krecha to mam brac Clo przez 5 dni i w czwartek w 11 d.c. na usg.
mama o matko kolejny test ??? i co będziesz robić ??? oby był ten wstydliwy Rysiu :) trzymam kciuki żeby było dobrze i dobrze ze zadzwoniłaś :)

Ewcia ja tam moge góry przenosić a że Kamil dzis nie wraca do domu bo postanowił dorobić więc po pracy wpadne do Ciebie i ogarne Ci domek a ty odpoczywaj :)
 
Witam Was dziewczynki!

Kilka dni mnie nie było na Forum, a to dlatego że postanowiliśmy z mężem przebadać się pod względem naszej płodności, mimo że staramy się dopiero 3 cykl. No i okazało się, że jednak z moją tarczycą jest ok, natomiast badanie nasienia męża nie wyszło za ciekawie, tzn. ma obniżoną liczbę plemników na 1 ml oraz zmniejszoną ruchliwość :((((( Ma także podwyższony poziom leukocytów. Lekarz stwierdził, że może to być jakiś stan zapalny i on może mieć wpływ na te zaburzenia. Dlatego zlecił mężowi posiew nasienia, dziś mój M był na tym badaniu ale wyniki dopiero za ok. 7 dni. Strasznie się tym martwimy :((((
Dziewczynki, jestem załamana! naczytałam się o tej tzw. oligoastenozoospermii (bo taka jest na razie diagnoza) i mam już mętlik w głowie. Lekarz mówi, że jest szansa na normalne poczęcie i mamy na razie się starać. Mężowi przepisał witaminy. kwas foliowy oraz Acespargin. Jak z posiewu wyjdzie stan zapalny to przepisze antybiotyki. Poza tym wczoraj mnie zbadał i potwierdził moją wczorajszą owulację. Zalecił dużo przytulanka.

Ratujcie kochane! Czy któraś z was się zna na takich wynikach? Bo ja już nie wiem, co mam myśleć :(((
PS. I przepraszam, jeśli zamieściłam mój post w nieodpowiednim wątku.
 
reklama
Chciałam tylko się pochwalić....
Dziś byłam na Betce, wyniki popołudniu lub jutro rano...wczoraj na teście II grubaśńe krechy....jeszcze nie wierzę, że się Nam udało, ale jestem przeszczęsliwa! Póki co zmagam się z bólem żołądka, zgagą i piekącymi czyczkami...lekko dół brzucha pobolewa..od wczoraj, biorę luteinę dopochwowo, wizyta w poniedziałek, proszę o kciuki i modlitwę...strach jest większy, mimo iż wierzę, że tym razem Moje Maleństwo wytrwa do czerwca!!!:zawstydzona/y:

Oprócz mojej ginki, żaden lekarz nie dawał nam szans...tym bardziej jestem w szoku...


KOCHANA TAK BARDZO, BARDZO MOCNO CI gratuluję I TRZYMAM MOCNO &&&&
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry