reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
MAJQA- hello-do wieczora!!
SORBUS- czesc kochana:tak:mam nadzieje,ze jutrzejsze usg aktualne;-)
BUNIA- czekam na torcik,a zaduszki pewnie tez;-):-D:-Dto Ci sie kolega trafil;-):-)
MLODAM- ja czuje sie średnio bo po tych hormonach @ miala trwac minimum 4 dni a znow trwala 2:-(
MARYLKA- my sobie porozmawialyśmy;-):tak:
 
reklama
Hej, jestem i ja, ale nie mam za dużo czasu, kiedyś Wam wszystko opiszę.
Nie zapominajcie o mnie....
 
cześć dziewczyny!
ostatnio nie zaglądałam, bo nie miałam siły ani ochoty. jakiś mega dół mnie dopadł. nie chciałam Wam smęcić. Ale juz jest lepiej i oto jestem :-)
co tam się działo?
marylka marta jak się czujecie?mam nadzieję że wszystko dobrze?:tak:
Wisienka słonka życzę!:tak:
mamcia jak tam u CIEBIE?,
a Iwonka się odzywa?
odrobinę będę nadrabiać dzisiaj po pracy :) no i pojawię się na dłużej i mam nadzieję że nie zniknę tak szybko.
no i przylazła do mnie druga @. jeszcze tylko jedna...
Hej Sorbuś
:-) dobrze się czujecie?
super że doły poszły w kat :) niech już nie wracaja :)
hej Marylko :-D właśnie chciałam do ciebie pisać, czy wszystko oki, bo cię nie było :-)

mama przyniosę torta- takiego z owocami i ociekającego wysokotluszczową śmietaną ;-)
ja się tego kolegi zapytałam, czy jak jest taki to uważa, że Zaduszki też dla kobiet- zgadnij co odpowiedział ;-)

sorbuś moim zdaniem nie jest wcale trudno utrzymać tą wagę potem. dlatego jest właśnie kilka faz tej dietki i w każdej wprowadza się coś innego. do końca życia zostaje trzymać ten jeden dzień proteinowy, a tak można jeść normalnie. no ale jak ktoś się rzuca na jedzenie, bo uważa, że już mu się skończyła dietka, to musi liczyć się z tym, że długo takiej wagi nie utrzyma :tak: a pozatym zmienia się metabolizm itd i zdarza się cos przytyć, ale wtedy powtarza się I fazę dietki i od razu przechodzi do ostatniej. to taki bardziej styl żywienia niż rzeczywiście dietka :tak: :-D
kofana jesteś :)
marylka, mlodam - witajcie

mloda - my super się czujemy - kopiemy ze hoho :) :-D

marylka no jeszcze 4 miesiące to nie tak znowu już :):cool2: jak sie czujesz ciężarówko ??? masz mdłości

bunia właśnie te opisy były na zasadzie ze w tej fazie stabilizacji mimo iz wszystko było zgodnie z zasadami tyły babki - ale wiesz każdy organizm jest inny to nie ma co tak patrzeć - bo różne diety różnie działają na osoby także trzymam kciuki i wierze ze utrzymacie wage - bo ja po porodzie tez ja zamierzam stosować jak przestane karmić:tak::tak::tak:
ja sie czuje wręcz wspaniale :) nie mam mdłości nie chaftuje :) nie mam zaparć( a w ręcz przeciwnie wczesniej miewałam a teraz wszystko idealnie pracuje) chumorem mam dobry energii więcej czasem aż sie zastanawiam czy sie za dobrze nie czuje :) czasem coś mnie pociągnie w dół ale nie mocno i nie długo i krucej śpie - bo wieczorem długo mi sie niechce spać a wstaje super wyspana :) i z jedzeniem tez nie mam problemów :) mam nadzieje ze tak będzie do końca ciąży - choć to chyba nierealne :) no i za tydzień w sobote mam wizyte i będe spokojniejsza jak zobacze ze wszystko ok bo teraz czasem zerkam w majty czy wszystko ok :)


mamcia tak tak :)
 
jestem i ja! hej wszystkim !
nie mam dzis zbyt weny... wczoraj byl zakrapiany wieczor, plus w nocy sie przebudzilam o 4 i nie spalam do ok. 6... a o 7h30 juz definitywnie obudzil mnie halas sasiada, ktory wlasnie robi remont...
a najlepsze w tym wszystkim, ze synek jak zwykle jeszcze spi... i szlag mnie trafia jak pomysle do kotrej moglabym pospa, gdyby nie te nocno-poranne wypdki... a jest o odsypic po wczorajszym na dodatek ... newry mam... :(
 
MLODAM- ja za Ciebie tez zaciskam &&&&

ZIZI- cześć ,pamietamy o Tobie staraczko:tak:
MARYLKA- Super ,ze sie tak dobrze czujesz;-)

wiadomość od Marcepanka:
nadal mam plamienie:( do tego okropnie boli mnie brzuch:((nie rozumiem ,przecież w poniedzialek bylo wszysko dobrze...
 
josephine nie wiem co sie dzieje ale tulam Cie mocno i podaje kubek gorącej czekolady

Biedny marcepanek trzymam za nią kciuki
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam wszystkich cieplutko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jak mija czwartkowy poranek?? U mnie nedznie jakies choróbsko mnie dopadło!!!!!!!!!!!!!!11
 
reklama
Marcepanku - kochana nasza, &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& żeby wszystko było dobrze!!!

Mlodam - witaj! Dawno Cię nie było. Wsio OK? Marcepanek jest w ok. 14 tyg.
Josephine - hej, współczuję nocki, ale poczęstuj się kawką! :tak:
Majqa - hej, miłego dnia!
Zizi - nie zapominamy o Tobie. :-)
Maryla - jak samopoczucie?
Renna - hej! Zdrówka życzę!

Ja wciągam kawkę. :tak: Pogoda do d*** - normalnie już jesień... :szok::eek: Zimno i ciemno...
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry