reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
czesc dziewczyny
jak po weekendzie? napisalam wzesniej posta ale sie nie wyslal i jak glupia czekam czekam na odp, tam nic... hehehe

pytalam jak po weekendzie i mame : jak sie czuje! ale juz doczytalam
3maj sie ieplo mama i nie trac nadziei, zobaczysz ze sie uda!!!!

marylk : przezwisko fajne :) i dobrze dobrane! a bedziecie chcieli zna plec czy czekacie z kinderniespodziank do porodu ? :)
 
reklama
EWELINKA- dziekjue :* czuje sie utulona...chce mi sie ryczec,co za los.....

od rana dzwonie po poradniach andrologicznych i klinikach-ustalilismy ,ze Tomi robi badanie-umowilam Go na najwczesniejszy termin w klinice na 29 wrzesnia-pewnie bedzie wszytko si ,ale chcemy ,zeby tez sie przebadal..

Rycz kochana, rycz...to oczyszcza, ja służę ramieniem...
Dobrze, że Tom się przebada, nawet dla własnej informacji :tak:

Twój gnom leśny też sie bardzo bardzo cieszy i dziekuje :)
a co objawów to chyba ich nie mam narazie nawet cycochy mnie nie bolą no jedne co i to mnie aż dziwi nie chce mi sie wogule słodkiego i czekolada jest beeee lepsze jest mięso i ogórki kiszone :)
a poza tym mój mąż czasem zapomina jeszcze że jestem w ciąży i pyta mnie czy chcem piwo :) tłumaczy sie że jeszcze sie nie przyzwyczaił za to ja podobno zachowuje sie jakbym była w 7 m-cu i jestem nadpobudliwa :) acha i zostałam oficjalnie nazwana kinderką :) bo niespodzianka w środku i tak teraz mąż sie do mnie zwraca :)

Kochana i ty piszesz, że objawów nie masz??? :-D:-D:-D Przecież objawy smakowe to najlepszy objaw :-D Ty nasza Kinderko :-D

Ewelinka- witam Cię Kochana :*****************

No i oczywiście resztę Babeczek :)))

Ewciulek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mega gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kurcze, ile z Was zaciążyło!!!!!!
Straszniem rada!!!!!!!!!!!!!!!! :-D:-D:-D:-D
 
krakowianka witaj!!!!!!!!!!!!!!!!! A co do cyklu to super ze po 7 miesiacach wkoncu zawitala @. Co prawda przy pomocy duka ale jest i mam nadzieje ze juz bedzie oki.
Witam równiez wszystkie babeczki :)
 
josephine jeszcze nie wiem mój K jak kiedyś rozmawialiśmy to niechciał znać płci i ja chyba też ale teraz jestem ciekawa co tam mam w sobie :) i chyba nie wytrzymam do porodu i coś mi sie zdaje że to synek choć nie wiem czemu :)
 
Witam Was życząc miłego poniedziałku!

Ewelinka - witaj po urlopie!
Jaewa - mam nadzieje, że u Ciebie i dzidzi dobre samopoczucie!
Krakowianka - hej! Wszystko dobrze u Ciebie i dzidzi?
Krzysia - ściskam mocno i życzę dużo zdrówka, siły i wytrwałości!
Monia - hej! Miłego dnia i Tobie życzę!
Josephine, Renna, Maryla, Ewcia i wszystkie dziewczyny - hej i miłego dnia!

Ja się właśnie dowiedziałam, ze idę dziś do pracy! :szok::tak: W zeszłym tygodniu odwiedziłam moją byłą szefową, a ona zaproponowała mi pracę! :szok::-D Nie wiem, w jakim wymiarze, ale zobaczymy.

Czekam na wynik bety... :confused: Ginka mnie przetrzymała cały weekend z telefonem! :szok: Ale weekend był pracowity, więc jakoś wytrzymałam. 45 dc u mnie, @ nie ma, ale mam plamienie już 3 dzień - lekko różowe, czasem lekko brązowe. Śladowe ilości, ale są... :szok::oo: Piersi bolą jak skurczybyk, i brzuch, no i tyle... A test powtórzyłam wczoraj i był negatywny... :sad::sad::no2::no2::no2::hmm::hmm::hmm::hmm:
 
Ostatnia edycja:
RENNA- &&&&&&&& zacisniete za ten cykl!!
MARYLKA,EWELINKA- dziekuje :*
JOSEPHINE- jest mi zle...ale staram sie pozbierac...zeby choc @ byl to moznaby zaczac nowy cykl a tak...
EWCIA- hejka.

MONIA- za 150 zl caly zestaw:0 no to kupuj-ja co prwada mam inny styl ,ale jesli Wy takich szukacie to pewnie-okazja:)

MARY-BETH- dziekuje i powodzenia w pracy a z ta beta to normalnie.......ja juz bym po scianach chodzila z nerwow..
 
Ostatnia edycja:
Monia, mam być szczera czy miła jeżeli chodzi o opinię??????? :-D:-D:-D:-D
Nie jest to mój gust, zbyt hmmm...staro-dawne...ale to moja opinia ;-)

MARY-BETH, witaj kochana!!:-):-)
 
Cześć Mary:)
Oby pracka była fajna:) I daj znać od razu jak będziesz miec wyniki! Mam nadzieję że jest fasoleczka:))

Marylka ja bym umarła z ciekawości:)) Pewnie jak juz kiedys się uda to będe się na każdym usg dopytywać - oczywiście zaraz po pytaniu czy wsio ok:))

Renna gratuluję @:))

Ewelinka dzięki wolę szczerą opinię:)
Mi się właśnie takie podobają i to pasuje do wystroju jaki jest w mieszkanku... Meble walścicielki więc coś trzeba dopasowac. Kiedys u siebie pewnie będe mieć inaczej ale póki co może być.
 
reklama
acha chciałam jeszcze poniformować wszem i wobec że mi odwaliło :)
mam nakrętke żeby sie zdrowo odżywiać i nie jeść żadnych świństw nawet herbaty już normalnej nie pije tylko taką dla maluchów granulowaną :) i soków też ze sklepu nie kupuje bo to mniej lub bardziej ale chemia i pije tylko te z piwnicy przygotowane przez babcie i mame :) - co e bardzo dziwi bo do tej pory raczej ich nie piłam a wczoraj rzuciłam sie na chipsy jak k spał a potem miałam wyrzuty że jestem wstrętna i niedbam o dzidzie także ciąża żuciła mi sie na głowe i na kubki smakowe :) no i oczywiście już planuje remont pokoju - biedny K

Cześć Marylka, Ewcia, Krakowianka, Mama, Renna i Josephine:) Jak kogoś pominęłam to przepraszam i też witam:))))

Zaraz poczytam co tam naskrobalyście jak jadłam śniadanie:) Chcę tylko prosić o opinie bo chcę to kupic
SPRZEDAM PIEKNY DEBOWY REGAŁ!!!!!-okazja (1230367716) - Aukcje internetowe Allegro
mi sie podoba i cena naprade zachęcająca :)
Witam Was życząc miłego poniedziałku!

Ewelinka - witaj po urlopie!
Jaewa - mam nadzieje, że u Ciebie i dzidzi dobre samopoczucie!
Krakowianka - hej! Wszystko dobrze u Ciebie i dzidzi?
Krzysia - ściskam mocno i życzę dużo zdrówka, siły i wytrwałości!
Josephine, Renna, Maryla, Ewcia i wszystkie dziewczyny - hej i miłego dnia!

Ja się właśnie dowiedziałam, ze idę dziś do pracy! :szok::tak: W zeszłym tygodniu odwiedziłam moją byłą szefową, a ona zaproponowała mi pracę! :szok::-D Nie wiem, w jakim wymiarze, ale zobaczymy.

Czekam na wynik bety... :confused: Ginak mnie przetrzymała cały weekend z telefonem! :szok: Ale weekend był pracowity, więc jakoś wytrzymałam.
mam nadzieje że warto czekac na te wyniki i ze będą mega pozytywne dla Ciebie :)


ja już sie nie moge doczekać żeby powiedzieć w domu i K mamie o ciąży no ale wytrzymam te dwa tygodnie :)

monia jak przyjdzie co do czego to pewnie tez sie będe dopytywać :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry