reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ewelinko jedyny moj objaw to bolace piersi i dalej bola ale net to net....duzo wiadomosci i czasami sie trafi na to na co nie powinno i sie mysli mimo tego ze poki co wszytko jest ok :)

Sorbus ja jak cos robie mam okolo 150...ale to nie zawsze...Tak jak pisalam sa przerwy nawet 4 miesiecy ze mi nic nie jest...A teraz mnie zlapalo znowu :(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Ewelinko to byl moj pierwszy objaw te piersi i dlatego zdecydowalam sie na test juz w 26 dc :)
Z nimi roznie, raz bola tak ze nie idzie spac na brzuchu, raz lekko, potem znowu daja czadu... :)

Mam USG za tydzien w poniedzialek :)

Obiecuje juz nie smecic :) Chyba hormony szaleja i dlatego taka marudna jestem :p Przepraszam :*
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ewelinko to byl moj pierwszy objaw te piersi i dlatego zdecydowalam sie na test juz w 26 dc :)

Mam USG za tydzien w poniedzialek :)

Szybko testowałaś! I na dobre wyszło ;-)
Szybko zleci ten tydzień, wierzę, że będzie wszystko dobrze, innej opcji nie ma ;-)

Idę kawkę zrobić i jakąś kanapkę, czy cuś...sama nie wiem, czy mi się jeść chce... :|
 
Ty taka jak ja Slonce, ja tez byle czego nie rusze :)
Ciesze sie ze jestes wypoczeta i tryskajaca energia Kochana :)
Ja ostanio ciagle spie...az mi przed S jest glupio....
Mielismy teraz leciec na wakacje ale S sie cos w pracy pozmienialo i lecimy dopiero za 5 tygodni...Wysle Ci kartke :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Jaewa, senność to również idealny objaw ciąży :-D, S musi to zrozumieć, nie powinno Ci być głupio...
Czyli też szykuje Wam się wypoczynek...super, z góry dzx za kartkę ;)))
 
Jak cos S mi zalatwi ubezpieczenie wiec powinno byc ok. Tyle babek lata samolotem i im nic nie jest...Lot okolo 9 i pol godziny ale to nie az tak zle jak do Europy na przyklad 22 godziny lotu:-D
Kochana a Ty co dzisiaj masz w planach? Ja za troche uciekam cos na kolacje przygotowac:tak:
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry