reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Swietny plan Ewelinko :) Niech Ci dzien uplynie na slodkim lenistwie :p
Sciskam Cie mocno ;* i lece do garow bo S sie buntuje ze glodny :)))
Buziolki i do napisania Kochana :)
 
reklama
czesc babeczki..
EWELINKA- baaardzo mi Ciebie brakowalo!!!!!!!!!!!dobrze,ze juz wrocilas i dziekuje za kartke pelną optymizmu.

wszystkie aktywne babeczki witam-przelecialam ,ze sa RENNA,JAEWA,SORBUS,KROLOWA FAL,MARYLKA,MONIA55-witajcie.


ja nadal bez @ i czekam do jutra jak nie przyjedzie to dzwonie do ginek niech decyduje co z tymi hormonami bo od srody mialabym znow brac te co teraz bralam + Clo..

pozdrawiam!!
 
hej dziewczynki :) ja dziś będe tylko przeleotem bo mam duzo roboty

Marylka, Ty mój Gnomie Leśny!!!!!!!! MEGA GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!! Jesooossss, dopiero spostrzegłam, jak się cieszę!!!!!!!!!!!!! Życzę Ci wszystkich objawów ciążowych Skarbku :-D:-D:-D:-D:-D

czesc babeczki..
EWELINKA- baaardzo mi Ciebie brakowalo!!!!!!!!!!!dobrze,ze juz wrocilas i dziekuje za kartke pelną optymizmu.


ja nadal bez @ i czekam do jutra jak nie przyjedzie to dzwonie do ginek niech decyduje co z tymi hormonami bo od srody mialabym znow brac te co teraz bralam + Clo..

pozdrawiam!!

Kochana Moja*
Tęskniłam :zawstydzona/y:
Przytulam, Ty wiesz....


JAEWA, ściskam i przesyłam mnóstwo buziolków dla Ciebie, S i Kruszka!! :-)
 
Ostatnia edycja:
Witajcie Kochane. :)

Majqa
- jasne że się nie gniewam. ;)

Sorbuś
- kciuki zaciśnięte za wizytę. :)

Mama
- mam nadzieję, że wszystko się ułoży... :*

Ewelina - wiiitaj. :D Cieszę się, że mieliście taki udany wyjazd. :D

Renna - no to super, wreszcie zaczynacie nowy cykl. :)

Misia
- lepiej się dziś czujesz?

Jaewa - lęk w ciąży chyba każda przeżywa... ale trzeba wierzyć, że będzie dobrze. :* Kiedy dokładnie masz USG?
 
Krakowianka, witaj*
Ja Ci baaaaaaaaaardzo dziękować, w "Adamo" pizza paluszki lizać, inne jedzonko wyśmienite, a porcje ogromne!! :-D:-D:-D A deserki...:rofl2: mniami...:-D
 
EWELINKA- dziekjue :* czuje sie utulona...chce mi sie ryczec,co za los.....

KRAKOWIANKA- tez mam nadzieje,ze bedzie dobrze,choc juz rece opadaja.



od rana dzwonie po poradniach andrologicznych i klinikach-ustalilismy ,ze Tomi robi badanie-umowilam Go na najwczesniejszy termin w klinice na 29 wrzesnia-pewnie bedzie wszytko si ,ale chcemy ,zeby tez sie przebadal..
 
Krakowianka Kochana USG mam w nastepny poniedzialek 27 wrzesnia.... :*

Mama Slonce witaj :*

Ok SPADAM, juz mnie nie ma bo mi sie mieso przypali! Milego dnia babeczki! :)
 
Marylka, Ty mój Gnomie Leśny!!!!!!!! MEGA GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!! Jesooossss, dopiero spostrzegłam, jak się cieszę!!!!!!!!!!!!! Życzę Ci wszystkich objawów ciążowych Skarbku :-D:-D:-D:-D:-D



Kochana Moja*
Tęskniłam :zawstydzona/y:
Przytulam, Ty wiesz....


JAEWA, ściskam i przesyłam mnóstwo buziolków dla Ciebie, S i Kruszka!! :-)

Twój gnom leśny też sie bardzo bardzo cieszy i dziekuje :)
a co objawów to chyba ich nie mam narazie nawet cycochy mnie nie bolą no jedne co i to mnie aż dziwi nie chce mi sie wogule słodkiego i czekolada jest beeee lepsze jest mięso i ogórki kiszone :)
a poza tym mój mąż czasem zapomina jeszcze że jestem w ciąży i pyta mnie czy chcem piwo :) tłumaczy sie że jeszcze sie nie przyzwyczaił za to ja podobno zachowuje sie jakbym była w 7 m-cu i jestem nadpobudliwa :) acha i zostałam oficjalnie nazwana kinderką :) bo niespodzianka w środku i tak teraz mąż sie do mnie zwraca :)

mama moja ty kochana dobra wrózko tulam Cie mega mocno i tak jakoś mi gupio i źle że coś takiego cie spotkało :( i mysle ze to dobry pomysł z tymi badaniami
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry