reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
MAJQA- lec i dzialaj-czekam na Ciebie jako na potrojną mamusie:tak:~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ lap i dzialaj:-D

PSZCZOLKA- dzieci wiedza ,ze bedzie rodzenstwo bo ich pytalismy zanim zaczelismy dzialania i Zuza wybrala imiona Rysiu:szok::szok::szok::-Di Marysia a Domi mowi ze chce brata Filipka:tak:

jak powiedzialam ,Zuzi ze MOZE bedzie miala siostre albo drugiego brata to na drugi dzien wszyscy w przedszkolu wiedzieli ,ze jestem w ciąży:sorry2:

dlatego teraz czekamy troche z ta informacja jak juz jestm w ciąży bo na 1000000% zaraz wszyscy beda wiedziec bo Oni baaaaardzochca dzidzie:tak:
 
reklama
hahaha no to dowalilas krakowianka z tym sadlem :d moja droga ja to dopiero mam boczki i szyneczki jak ubiore cos obcislego ..ale mam to gdzies... dopoki sie dobrze czuje :D

brzuszek juz ladnie widac :D ile przybralas na wadze?
 
Krakowianka słodki masz brzusio :-)
Mama dzieciaki masz przekochane :-) świetne; dzieci są bardzo szczere, a że się już pochaliły rodzeństwem to rzeczywiście świadczy o tym że bardzo chcą je mieć, imiona też super wybrali :-) Rozumiem że powiedziały o tym w przedszkolu jeszcze zanim zaszłaś w ciażę ;-) przepraszam MAMA, już zrozumiałam, że jak Ty już wiedziałaś że jesteś w ciąży to Zuzi mimo to powiedziałaś - może.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
rozgosć sie :) ja sie dziś dowiedziałam że mi sie udało - w 5 miesiący a 6-tym cyklu
i jak teraz sie nie uda to idź faktycznie na te badania u mnie sie okazało ze mam za wysoką prolaktyne i po tabletkach musiałą mi ona spaść bo zaraz po kuracji okazało sie ze jestem w ciąży :)

serdecznie gratuluje:)
możesz mi powiedzieć czy gin dał Ci skierowanie na hormony, czy robiłaś prywatnie, jak to wygląda? nigdy nie robiłam więc nie mam pojęcia? jak długo brałaś tabletki?
 
PSZCZOLKA- no wlasnie Zuza powidziala zanim zazlam w ciąże:))i potem Ja odbieram a tu gratulacje a ja nie wiem o co kaman...dlatego teraz troche poczekamy:)Zuza juz ostatnio mnie calowala w brzuch i mowi to ja dzidziu twoja starsza siostra...albo przychodzi do mnie przytula sie i mowi-mamo serce ci bije jakbys miala dzidziusia w brzuszku albo mamo kiedy nam urodzisz trzecie dziecko.....i to wszystko ZANIM bylam w ciąży:))
 
Witam się wieczornie!!!!
Ja mam dzisiaj smutaskowy dzień, ale nie bede zasmucać:zawstydzona/y:
Mam nadzieję ze jak Zuzu uśnie to męzyk mnie przytuli i bedzie si:tak::tak::tak::-D
 
Hi, hi MAMA Zuzia na prawdę jest niezła aparatka, :-D:-D:-D:-D:-D:-D to przewidziała Ci dzidzię:tak: a nieźle musiałaś się zdziwić w tym przedszkolu, hi hi :-):-D:-D:-D
 
mam dosc nieregularne ale ok 20-go. dopatruje sie ciagle objawow bola mnie straszliwie cycuszki, pobolewa brzusio (ale jak na okres niestety, piersi zreszta tez jak na@) chce mi sie slodkich ciast (ale odchudzalam sie dieta dukana wiec to moze byc przyczyna bo dawno nie jadlam hehe) latam tez czesto siusiu - ale tez duzo pije mam podwyzszona tempke 36,9, ale nie mierzylam wczesniej wiec nie mam porownania, no i mam bialy sluz ktorego jest chyba wiecej niz kilka dni temu, pocieszam sie ze moze... ale sama wiem jak latwo sie nakrecic, wedlug moich wyliczen owul mialam miedzy 8-10 test zrobilam 14-go wiec to chyba za wczesnie zeby pokazal dwie krechy co nie?, ale nie moglam i nie moge sie doczekac, a swoja droga moja kolez tez zrobila wczesniej test i pokazal jej taka delikatna ta druga wiec myslalam ze u mnie tez tak bedzie ehhh
 
reklama
Sol fotele super, rzeczywiście jak się usiądzie to nie będzie chciało się z nich wstawać. Super wybór.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry