reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Monia ostatnio prawie 11 a teraz już trochę ponad 5
Lecę Kochane wykąpie się i ogarnę trochę. Mój Mężuś jak wróci zajmie się kuchnią to ja chociaż ogarnę resztę póki w miarę ok się czuję ale będę cały czas do Was zaglądać:tak: Włączyłam eskę i

Marylka zrobiłam mały projekcik i wydrukowałam:-) Dam mu jak wróci. A Kochany to fakt:happy2::happy2: Od przedszkola Go tak Kocham:happy2::happy2: I coraz bardziej każdego dnia!!

Mama mnie od wczoraj też na kakao naszło. Kupiłam największą pakę nesquika i daj doję od wczoraj:happy2: DObrze mleczko jest w sam raz dla Naszych fasoleczek:happy2:
 
reklama
Majqa trzymam kciuki żebyście się pogodzili jak najszybciej... Wiem jak to męczy:-(

Ja znowu czuje się beznadziejnie do tego głowa mi pęka...:-(
 
Dziewczyny, poradźcie mi coś. Bo tyle już czytam info na necie że już nic nie wiem. Mama05 i Marta poradziły mi po odstawieniu tabletek poczekać jeden cykl, położna, która pracuje u mojego gina pow.,że po odstawieniu mogę od razu się starać o dzidzię, a na necie pisze, że po odstawieniu tabletek mogą być cykle bezowulacyjne nawet do kilku miesięcy, i nie wiem, czy czekac ten cykl czy już próbowac , żeby nie stracić. Dodam że z Natalką zaszłam w ciążę w drugim cyklu po odstawieniu tych samych tabletek (Yasminelle). Koleżanka bierze Yasmin i jej lekarz pow. że od razu może próbować. Pomóżcie!!! Przepraszam, może Was zanudzam ale tylko Was mogę zapytać.
 
Mi lekarz powiedział podobnie. Brałam Yasminelle (on ma bardzo niską ilość hormonu). Ja mimo to odczekałam. Także myślę, że to tak naprawdę zależy od Ciebie jak postanowisz.
 
Dziewczyny, poradźcie mi coś. Bo tyle już czytam info na necie że już nic nie wiem. Mama05 i Marta poradziły mi po odstawieniu tabletek poczekać jeden cykl, położna, która pracuje u mojego gina pow.,że po odstawieniu mogę od razu się starać o dzidzię, a na necie pisze, że po odstawieniu tabletek mogą być cykle bezowulacyjne nawet do kilku miesięcy, i nie wiem, czy czekac ten cykl czy już próbowac , żeby nie stracić. Dodam że z Natalką zaszłam w ciążę w drugim cyklu po odstawieniu tych samych tabletek (Yasminelle). Koleżanka bierze Yasmin i jej lekarz pow. że od razu może próbować. Pomóżcie!!! Przepraszam, może Was zanudzam ale tylko Was mogę zapytać.


Wg mnie możesz już się starać. To jest moje skromne zdanie. I niektórych kobiet po odstawieniu pigułek płodność powraca od razu, u niektórych po kilku miesiącach. A próbować zawsze można. Życzę powodzenia :)
 
reklama
PSZCZOLKA- ja po odstawieniu Cilest(bralam 3 opak.bez przerwy na @) zaszlam w ciaze z Zuza i wiadomo,ze mozesz dzialac tylko w pierwszym cyklu po odstawieniu moga sie trafic blizniaki i z tego wzgledu czasem ginek mowia zeby odczekac 1 cykl,ale mozesz dzialac:)))
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry