reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
PALEMKO nie zostaniesz sama ,nie ma mowy:))) a stronka mi sie nie otwiera ale bede probowac..

NERWUSEK- objawy:siusianie,temp.37,37,2 od tyg. rozpulchnienie tam na dole:)senność i czulam sie jakbym miala byc chora...




usciski i pozdrowienia od naszej EWELINKI jest zawalona pracą i cos ze zdrowkiem nie tak ,ale mysli o nas i teskni!!!!
 
reklama
Palemko-śliczna ta pościel :-) też mam czasem tak-że pół dnia oglądam pierdółki dla bobasków. Jedno co-to mi osobiście nie podobają się baldachimy-i chyba bym z niego zrezygnowała. Ale kompleciki w mój gust-więc kto wie ;-) może niedługo.....
 
mama - szkoda, bo takie sliczne te posciele, ale mozesz sobie w allgero wpisac posciel z baldachimem i tez ci wyjdzie ... znowu sie nakrecam, wózeczek podoba mi sie do dawna ten ..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE: CHICCO Trio Enjoy FUN zestaw 3w1 + torba GRATIS
i ten http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=348&osCsid=af82e326fba642ad92b7f8585ffab6d1
i ten http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=1155&<osCsid> Fajnie Wy tu zaciążacie, a ja wózki i pościele ogladam hahahahahaha mam dzis taki dzień !

... może ... - agatko
 
Ostatnia edycja:
Ufffff chwile sobie muszę odsapnąć. Masa roboty ,a nic się nie chce.
Umówiłam się dziś z panem od ubezpieczenia i wykupie sobie coś ekstra by móc podpiąć pod moje ubezpieczenie następną dzidzię.
A wszystko śmiesznie się zejdzie w całość bo siostra o tej samej godzinie tu będzie z tym ,że ona długą podróż przebyć musi zanim wreszcie się zobaczymy. I tydzień luzu się zapowiada bo na tyle wpadnie :-)
A tak poza tym zapomniałam powiedzieć ,że moje małe coś w brzusiu dziś nie chciało dać mi pospać. 100% pewności mam ,że to szalona istotka bo nie wiem co za wygibasy ćwiczyło ,ale od szóstej już nie spałam bo nie dawało za wygraną. Wierciło wypinało i nie wiem co jeszcze. Heh ,a miałam dziś sen ,że to dziewczynka :-)
sol,createdbylove,agatek,nerwusek,naga,josephine,marylko witajcie ;-)
 
Marcepanek no to dzidzia szaleje robi sobie miejsce pewnie:happy::happy:
A ja byłam zrobić tsh ft4 i mocz ( tylko zapomniałam wziąć siuśków z domu:crazy:) także jutro jak będę jechać do endo to muszę znowu robić:nerd:
Jestem teraz u Mamy i próbuje we mnie wcisnąć jakieś śniadanie ale coś nie mogę. Dziewczyny jajecznice mogę zjeść prawda? Bo z tego co wiem to tylko surowych takich żółtek nie mogę tak??

Created trzymam &&&&&&&&&&&& bo coś czuję, że u Ciebie ktoś zamieszkał:happy: ale to już chyba mówiłam:-p

Kotek Mojej Mamy za wszelką cenę chcę żebym ją przytuliła... Ona jest taka Kochana... I nie może zrozumieć czemu jej nie głaszcze... NIe przechodziłam tej toxo i niestety nie mogę, ale Mama chcę jechać za nią i zrobić jej badania czy ona też to ma a jak nie to chyba będę mogła ją miziać nie?? Ona jest domowym kotkiem.
 
NAGAPALMA- suuuper te posciele faktycznie..ale to sa chybaa te same co Ewcia ostatnio wstawiala-dobra cena jak za tyle elementów w zestawie:tak:

MARCEPANEK- no to moze bedzie corka;-)

SZCZESLIWA- daj szybko znac KTO tam u Ciebie mieszka:tak::tak:czekamy niecierpliwie!!!
 
witajcie kochane!!
witam sie jako pierwsza;-)
prosilam Was o &&&&&&&&&&&&& i cieple mysli i wiedzialam kogo poprosić:tak:dziekuje za wszystkie ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~:tak:
po 8 miesiacach staran w momencie gdzie nie mialam na nic liczyc bo to pierwszy cykl na hormonach na unormowanie wszystkiego,po wyluzowaniu-nie braniu folika,piciu winka jak byla ochota i przytulaniach jak byla ochota okazuje sie ,ze test pokazal mi II:-D:-D
Jestem najszczesliwsza,pękam z dumy ,ze znowu bede mamą i modle sie aby dzidzia przyszla do nas o czasie:tak:


za wszystkie testujące trzymam bardzo mocno &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&:tak::-):-)
ściskam Was z rana.
o 3.15 (bo myslalam ,ze mi pecherz pęknie) moje życie zaczelo sie zmieniach-jestesmy w domu w czwórke,ale tak naprawde to juz w piątke.pisze do Was ze lzami w oczach....

mamuś wielkie gratulacje! Bardzo się cieszę, że Ci się udało!

Aż wiara powróciła, że i mnie się uda :) Proszę o fluidki :)

edit: u mnie jednak chyba nie udało się: temp. 35,85 pod pachą
edit II: pod językiem 37,04

a Wy "gdzie" mierzycie tempkę? Szczerze nie wiem bo jakoś we wcześniejszych ciążach udawało się bez problemu i jakoś się tym nie interesowałam.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej Dziewczyny, pisałam już o 7.21 ale nikogo jeszcze wtedy nie było :-) Mama jeszcze raz gratuluję. Moje gratki zgubiły się w tym tłumie :-) Mamuś ja też poproszę o fluidki ciążowe. mam pytanie do Marcepanka, bo ja też jestem z Bielska, możesz powiedzieć do którego ginka chodzisz?
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry