reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
CREATED- dziekuje!!! ja Ty skoro masz 5 dni do testowania to faktycznie za szybko zrobilas wiec nadal &&&&&&&&&&&&& zacisniete..
i nikt Cie stad nie pusci na 2010;-):-D:-D
 
reklama
Chodziło mi, że na 2012 hehe :p
Pomyłka w druku...
Ale i tak mi się baaardzo humor poprawił, dzięki temu, że Tobie się udało :)

Mam 5, a nawet może i 6, bo mam nieregularne cykle, czasem po 30, czasem 31 dni.. przez ostatni czas :)
Jakaś mała nadzieja jest, a jak nie, to październik. Mój D. tak mnie dziś pocieszał, że na pewno musi być dobrze :)
 
Mama weszlam zeby z calego serca Ci,WAM pogratulowac
lezka mi sie w oku zakrecila jak przeczytalam smsa od Ciebie
jeszcze raz mega wielkie gratki dla Ciebie i trzymam kciuki za WAS

P.S teraz czesciej bede zagladac zeby podpatrywac jak rosniecie

Marylka za Ciebie tez kciuki zacisniete zeby sie udalo
 
Dorotka dziękuje :)

mama no tak jakoś mocno czułam że Ty we werześniu :) po prostu byłam tego pewna jak nigdy :)
ciekawe czy i dla siebie miałam racje, ale wole sie ze bardzo nie nakręceć
 
mama : OGROMNE GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tak sie ciesze!!!! az sie poplakalam!! wiedzialam ze bedzie DZIDZIA! widzisz jak warto bylo czekac te wszystkie dlugie miesiace???????????????????????????????????????,
ale sie ciesze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! GRATULUJE Z CALEGO SERCA!!!!
 
Created nie martw sie Kochana, u niektorych II wychodza przed @ ale u innych dopiero tydzien po:tak:

Mama no to super udanego wieczoru zycze :-D!!!

Ja uciekam bo S wrocil z pracy :)
Buziaki dla Was Kochane i milego dnia :*
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Maryla - dopiero przeczytałam, że też testujesz... Mocno, mocno, mocno trzymam kciuki :*
Mama - Teraz to życzę Ci cudownych 9 miesięcy :) Żeby wszystko było w porządku i urodziła Ci się cudowna córcia, bądź synuś.. Nie ważne, kto będzie, ważne żeby było zdrowe, jak to się zawsze powtarza :)

Jaewa - Wiem, dlatego cicha nadzieja zostaje no i zawsze październik :p a już obliczyłam, że raczej będzie wolne w pracy, D. też będzie miał :p
Nic tylko czekać :D
 
MAMUŚ GRATULUJE Z CAŁEGO SERCA!!!!!!! NORMALNIE PRAWIE SIE POPŁAKAŁAM!!!!!!!!! CAŁY DZIEŃ WCZORAJ MYŚLAŁAM O TYM, ŻE TESTUJESZ I ŻE MUSI SIE UDAĆ!!!!! I UDAŁO SIE!! DZIDZIULEK ZAMIESZKAŁ U CIEBIE!!! JESZCZE RAZ GRATULUJE!!!!
Za reszte dziewczyn też trzymam kciuki!! Zobaczycie w końcu to jest forum dla MAM W 2011 r i tego sie prosze trzymać i nigdzie sie nie wybierać!!!!
Ja Kochane mam dzisiaj cieżki dzień przed sobą bo o czym nie pomyśle, że bym zjadła to mam bieg do łazienki prawie... W końcu skończyło sie na grzankach z masłem bo musiałam wziąć witaminki i nie wiem jak bedzie dalej...
Lece teraz pobrać krew na tsh i mam nadzieje, ze jutro odbiore dobre wyniki...

Szcześliwa trzymam kciukole za chłopaka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1







 
Marylka- trzymam kciuki :-) Mam nadzieje, że Tobie również się udało. Wiedziałaś kiedy się ubezpieczyć ;-) A może mi też przewidzisz, kiedy ja zafasolkuje? ;-)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry