reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Marylka- trzymam kciuki :-) Mam nadzieje, że Tobie również się udało. Wiedziałaś kiedy się ubezpieczyć ;-) A może mi też przewidzisz, kiedy ja zafasolkuje? ;-)
żebym ja tak umiała przewidywać , to mnie jakoś tan tkneło sama nie wiem z kąd i tak nagle no ale najważniejsze ze sie sprawdziło :) no a z ubezpieczeniem to chyba będzie na styk bo mam je dopiero od września więc albo sie załapie albo nie - zależy jak sie dzidzia urodzi a patrząc na to że ja miesiąc za szybko sie urodziłam no to nie wiem no ale nic jak sie okaże że sie nie załapie teraz to sie załapie przy nastepnym dziecku no nie ?? :):):):) bo tam jest karencja na ciąże 9 m-cy :) zobaczymy czy wogule jestem w ciąży bo dziś wcale nie jestem tego taka pewna

createdbylove dzięki :) mama nadzieje że i Tobie sie uda :)



edit:
josephine dziękuje :) a Ty wiesz że Twój syn niedługo będzie miał 2 lata?? kiedy on tak urusł ??
 
reklama
A wczoraj ktoś pisał że już chce odpuszczać :-D

Krzysia - GRATULACJE !!!

Maryla - ty następna po Krzysi :-D

Created - może za wcześnie ale trzymam kciuki :tak:

Witam się przy śniadaniu :-D Ze wszystkimi bo wymienić ile się osób rano zleciało to za dużo :-D
Ja zjem śniadanie i idę z Karolą na spacer bo obiecałam mojej mamie że jej podrzucę ten worek. No i ciągle czekam na numer listu przewozowego. A M się wścieknie bo jeśli pójdą dzisiaj a tak mi mówiła babka przez tel to dzisiaj będą bo to miasto dwie godzinki drogi stąd.

Miłego dnia dziewczynki :tak:
 
MAMA GRATULACJE!!!! fajnie się dzień rozpoczął :-). jakie objawy na fasolkę miałaś,masz?
a ja byłam na pobraniu krwi,po 14 wyniki.robiłam tsh,ft3 i ft4.
ja pewnie też na październik się będę pisać bo nic się nie dzieje,nic co mogłabym odczytać jako ciążę.
 
sol , josephine dobrze że choć Wy macie tą pewność i niech Was nie opuszcza ja uwierze jak zobacze 2 kreski - i to nie wiem czy odrazu :)
 
SOL,JOSEPHINE,MISIA,DOROTKA- dziekuje babeczki moje!!!!
mam nadzieje,ze bedzie dzidzia rosla zdrowa i urodzi sie o czasie i jak sobie wyliczylam to na styk lapie sie na maj bo termin na 28 maja;-)

DOROTKA- wlatuj kiedy mozesz jest nam zawsze milo jak wpadasz:tak:
SOL- jak mozesz to podaj link na te fotele moze tez sbie taki zakupie jeden-dedzie do karmienia dzidzi;-)

MARYLKA- trzymam mocno jeszcze jutro i juz testujesz-masz juz test czy bedzie popoludniu??

JOSEPHINE- pewnie,ze warto bylo czekac ,ale ..... to troche męczy psychicznie...najwazniejsze,ze sie udalo a ginek stwierdzil ZE TO CUD wiec tymbardziej sie ciesze!!!
 
mama: no widziesz- cuda sie zdarzaja
i wierz albo nie w momencie jak to pisze w poldusiowej piosence akurat lecialo zdanie "ludzie, ludzie cuda sa"

PS. az mna zatrzeslo jak w momen,cie gdyu czytam i pisze o cudzie uslyszalam to zdanie, wiec poszlam sprawdzic, druga piosenka na plycie "domwe przedszkole piosenka o radosci" tytul "ludzie cuda w tej budzie" :)
 
Witam wszystkie dziewczynki-te nowe i te "stare".
Ale wiecie co mam na mysli-nie obrażajcie się za "stare".

Mamcia-nio piękne info dostałam dziś od Jaewci na gg-podczytałam wątek-i musiałam napisać-oooooooooooooooogromne gratulacje :-):-):-):-):-):-):-):-):-)

Ja się trochę straciłam po urlopie-który był bardziej męczący niż wypoczynkowy-nio ale powoli dochodzimy do siebie......

Teraz Mamcia, Jaewcia i pozostałe nowo zafasolkowane-trzymać mocno kciukasy za nas :-)))))
 
reklama
Nagapalma, nie martw się, nikt Cię tutaj nie zostawi :)


Śliczne są :)
Najładniejsze te żółte i beżowe :p

A ja sobie zmierzyłam temp i mam 37,3 :/
Chyba się gdzieś przeziębiłam.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry