reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
misia no właśnie nic a nic :-( A Ty kochana jedz to na co masz ochotę puki możesz. Później dieta mamusi karmiącej jest rygorystyczna jeśli będziesz chciała karmić piersią ;-)
createdbylove niecierpliwość to nasza kobieca cecha :-) Mam nadzieję ,że i Ty zobaczysz ll piękne tłuste krechy!!!
AAAAA i sol Twoja mała jest kropla w krople jak mamusia widać ,że cała TY :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Marcepanek - zaraz coś wam zapodam - tylko się nie śmiać proszę :-D

Wisieńka - nóżki w górze :-D



A i proszę się nie śmiać :-p
 
Ja też mam taką nadzieje ;)
Sol - moja siostra też taka była i z czasem, samej jej to przeszło, także wydaje mi się, że minie :)
Misia - ale zrobiłaś mi ochotę.. ja już sporo czasu, nie jadłam nic smażonego..

Ja właśnie dorwałam śledziki :p to nie koniecznie jest objawem, bo zawsze lubię i lubiałam :D
 
Marcepanek ale może to przez to, że bardzo szczupła jesteś. Moja ciocia też szczuplutka bardzo i w 9 miesiącu miała malutką piłeczke :happy:

Jakoś mi nie dobrze dzisiaj i głowa mnie boli... Sama nie wiem co bym zjadła:-(
Powinnam sie uczyć bo jutro egzamin ale mi sie nie chce:-( Mam strasznego lenia...
 
A i zapomniałam - pochwalę się ze w tym miesiącu kupuję sobie komplet wypoczynkowy do salonu :-D A konkretniej to jutro :-p :-D

A to ja kiedyś i Karola teraz :-D
 
sol - o matko, mała Karola to Twoja wierna kopia hahaha ale numer, śliczna ta Twoja córunia, uśmiech od ucha do ucha
 
Witam poniedziałkowo :)

Troszkę miałam do nadrobienia od wczoraj. Niezłe tempo narzucacie :) Niestety nie jestem w stanie nadrobić ponad 4000 stron. Mam nadzieję, że uda mi się jakoś wkręcić w Wasze zgrane towarzystwo :)

Jaewa, ja również miałam infekcję pęcherza w ciąży nie wiedząc o tym, bo mnie nic nie bolało. Łykałam furagin, urosept i vit.c i przeszło, więcej nie wróciło :) Ponoć żurawina też pomaga.

Sol, u nas robią ksero karty, oryginał zostaje w pierwotnej przychodni. Widzę, że wsio załatwione :)

Pszczółka27 ja jestem po cc i właśnie zaczynamy starania o drugie dzieciątko. Zdarzyło nam się co prawda kilka grzeszków w okresie płodnym, ale nic z tego nie wyszło. Zobaczymy jak będzie teraz jak się bardziej przyłożymy ;) Ale mam jakieś przeczucie, że nie będzie tak łatwo jak poprzednio.
A czy są tu jakieś mamusie, które po pierwszej cc urodziły sn?

Maryla, ja też mam obawy. Z jednej strony boję się jak sobie poradzę z dwójką, tym bardziej, że mój dzieć ma charakterek ;) Ale nie chciałabym, żeby był jedynakiem. Zobaczymy co czas pokaże :)

Za wszystkie dziewczyny, które na dniach testują trzymam kciuki :)
 
reklama
Sol- nie wyprzesz się Karoli:-D:-p


Mama-
a no telenowele i to nawet w 2 się wciągnęłam:zawstydzona/y:


Wisienko
- proszę bardzo Słoneczko Ty moje :*

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry