reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Wisienka bo ty wogule jesteś super babka to nic dziwnego że sobie poradziłaś :) no mam nadzieje że ja też sobie poradze jak przyjdzie moja kolej - oby jak najszybciej :) i wierze że sie boisz oj wierze tulam cie skarbeńku i musimy sobie dac rade uda nam sie napewno
 
reklama
Tak myślałam. Brałam kąpiele ale raczej letnie. W takim razie przerzucam sie na prysznic:happy:

Marcepanek jak sie czujesz?

Sol super, że wszystko załatwiłaś i przynajmniej pogoda Ci dopisała w tym dniu latania po mieście:happy:

Wisieńka na prośbe przesyłam ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~oby wystarczyło:happy:
 
Ostatnia edycja:
Marylka dziekuję. Jakbym ja chciała mieć takie zdanie o sobie jak ty o mnie. Pewnie, ze sobie poradzimy, będziemy sie wspierac byle tylko fasolki chciały zamieszkac w naszych brzuszkach
 
No i mam dziś już luz.
marry,wisienka,misia a znośnie jest choć dziś mnie w nocy męczył straszny ból nóg w kostkach i stopach. Nie mam ani spuchniętych ani nic więc nie bardzo rozumiem czemu.
AAAAAA i moja dzidzia cały czas daje mi znać i jestem już pewna ,że to mój bobasek ,a nie jakaś niestrawność ;-)
wisienko zatestuj za niedługo najlepiej jutro bo może to wiesz ....&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& No i faktycznie czas leci jak szalony już 12tyg mi minęło ,a pani która pobierała mi krew na badanie pyta gdzie ja mam ten 12tydzień ;-)
marry a Tobie tego samego &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
mama - no u mnie się właśnie zachmurzyło - zauważyłam że jak u Ciebie pada to u mnie dwie-trzy godziny później :-D

monia - załatwiłam nawet więcej bo pani mi dała druczki do domu żeby mąż nie musiał latać skoro razem z nami się przenosi :-D A mam tylko wypełnić wnioski i tyle a karta szczepień zostaje w tamtej przychodni a odbiorę ją jak Karola pójdzie do przedszkola bo wtedy mi będzie potrzebna i od tej pory ja mam ją trzymać ze sobą :szok: :sorry: A póki co mam zabierać ze sobą książeczkę zdrowia jej bo tam ma wpisane wszystkie szczepienia :tak: I choć moja ciocia przyjmuje w innej przychodni to tu będę miała panią pediatrę która mnie leczyła w liceum :-D Bardzo fajna pani doktor :tak: Tak więc jestem zadowolona :tak:

Wisieńka
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
ja też twierdzę ze jesteś super babka - tylko tak coś mało wierząca w siebie :-p Ale jak tak patrzyłam sobie na Twoje fotki to najładniejsze były te gdzie się tak ślicznie uśmiechałaś - i taki uśmiech powinnaś mieć na co dzień :tak:

misia - jakby była brzydka pogoda to bym tyłka z domu nie ruszyła :-p


Musiałam na chwilę z Karolą wyjść na spacer bo jej rano obiecałam - więc poszłyśmy do takiego małego sklepiku gdzie obie panie już znają Karolę :-D No i oczywiście trzeba było kupić 4 krówki :-D że się jeszcze na nas nie wściekły że za każdym razem po 4 cukierki bierzemy :-D Ale ubaw był dzisiaj co nie miara bo Karola dostała w siateczce krówki i zaczęła tańczyć po sklepiku "mam krówki, mam krówki" i się śmieje :-D A kobitka za nami i pani sprzedawczynie w brecht że dziecku tak mało potrzeba do szczęścia :-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hej Kobietki :)
Ja niedawno wstałam, niestety nie czytałam tego co pisaliście, bo jest dosyć późno i zaraz bede musiała się zbierać, ale nadrobie, dziś ostatni dzień..
w niedziele testuje.. już wolałabym wiedzieć, na czym stoję eh...

Jak się czujecie?
 
Marylka dziekuję. Jakbym ja chciała mieć takie zdanie o sobie jak ty o mnie. Pewnie, ze sobie poradzimy, będziemy sie wspierac byle tylko fasolki chciały zamieszkac w naszych brzuszkach
oj w końcu zechą ale lepiej żeby nie kazały nam na siebie zbyt długo czekać :)
a ja mam prawidłowe zdanie o Tobie i bardzo bardzo pozytywne :)

ja zmykam bo musze pozamiatać i takie tam przed wyjściem :) całuski i do jutra :)
 
Marcepanek czyli brzusio nadal nie wyskoczył?? obaczysz wstaniesz któregoś dnia i bedziesz miała wielkąąąąą piłke:-):-)

Sol ta Twoja Karolcia to niezła aparatka :happy::happy::happy:

Createdbylove dzień dobry:-p

Mój Kochany pojechał do sklepu jak wróci to bedziemy robić obiadek w parowarze (chociaż mam ochote na smażoną pierś i chyba sie skusze) a potem rosołek bede gotować:happy:
 
misia - no ja mam takiego śmieszka w domu - ona od urodzenia się śmieje do wszystkich, mało płacze i wszystkich w sobie rozkohuje uśmiechem a teraz tekstami :-D Bo wiesz jak Ci wchodzi taki berbeć do sklepu i od progu prawie krzyczy "Dzień dobry" z uśmiechem na buźce to nie da się nie uśmiechnąć :-D A najgorsze co wg mnie jest wadą to jest otwarta na wszystkich :sorry: Do wszystkich naszych znajomych właziła na kolana a teraz ciągnie do swojego pokoju się pobawić :sorry: Jak przychodzi pizza to ona pierwsza w drzwiach rozwala dostawców uśmiechem - "pan przyniósł pizze, pizza mniam mniam" :-D Obcym na ulicy potrafi cześć powiedzieć :no: I nie wiem jak ją tego oduczyć bo ona do wszystkich jest ufna, wszystkich zagada i zaciągnie do zabawy. Póki trafia na normalnych ludzi jest ok ale muszę ją przez to po dwakroć pilnować :-(
 
reklama
No sol to nóżki do góry i daj sobie teraz odpocząć kochana
marcepanek dziękuję

No ja się położę na troszkę bo u mnie też ulewa i ciśnienie spadło, zasypiam po prostu...
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry