reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
hej hej hello :):):):)
sol nie uwieżysz mam aparat :):):):):) ale najpierw musze zżucić zdjęcia i wstawić coś w końcu na bloga bo aż wstyd :(
a jeśli chodzi o skarpetki to jeszcze tak za dużo nie mieli tych frote ale poczekaj do września - już niedługo będe miała ich duży wybór :)

niestety nie nadrobie :(
 
reklama
Daria, nie....urlopik po prostu, do Zakopca ;-)

Bibinka, ta trzecia to na kosmetyki nie??? :-D
Wiesz ile rzeczy musze zabrać? Szok!!!!!!!! Na dodatek straszą ta pogodą, więc trza zabrać kilka cieplejszych i nieprzemakalnych rzeczy....qrna.....wyprawa roku :-D


Marylka, buziolek czółeczko :-D
 
hej marylka:-)
ewelinka no ba,na kosmetyki,lokówki,suszarki,pejcze,kowbojki itd:-D:-D:-D.
no właśnie,nie wiadomo jak wrzesień się zacznie,więc trzeba być ubezpieczonym na każdą okazję
 
Pytam, bo wcale nie brzmi jak pakowanie na letni urlopik-zwiewne sukienusie i pareo, ale jak wyprawa na biegun he he
 
hej babeczki,

zaraz spadam do gina i muszę w zwizku z tym obrobić się z robotą w pracy,ale

bardzo mi przykro dziewczyny, że @ się pojawiły. Jak napisała Ewelina "FAK"...

u mnie pada, ale humor mam super bo się wyspałam. Mama tez nie narzekała na nockę z Karolkiem, więc jest dobrze.

buziaki kochane i jak wrócę od ginka to dam znać.
 
Bibinka, no same kowbojki ile miejsca zajmują :-D :-D

Daria, używaj edycji postów, nie pisz post pod postem (Sol - nie dziekuj :-D), a wyprawa cóż.....2 tygodnie to niemało, a i pogoda chwiejna, więc auto pakowne, można zabrać pół domu ;-p


Martusia, milutkiego dnia i udanej wizyty!!!
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry