reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
jestem i ja -u nas nad ranem byla taaaaaka ulewa,ze Domi sie obudzil przed 7 wzielam Go do siebie i zasnelismy-wstalismy o 9.50:szok::szok:
schodze na dol a Zuza siedzi przed bajka ,je platki sniadaniowe-te kulki-tom jak wychodzil po 7 to Jej wlączyl tv i daj chrupki

tak wiec nie wiem co u Was ,jestem jeszcze w pizamie...musze sie brac za pozadki,ale w deszczu sie tak fajnie spi....:sorry2:

MONISIA I EWCIA nadal bez @ takze &&&&&&&&&&&&& mile widziane:tak:;-)

pozdrawiam wszystkie babeczki:-D
 
reklama
Bibinka, tośmy się dogadały :-D

Monia, ja mam dwie torby wielkie wojskowe i dwie walizki + 2 większe kuferki na manatki podręczne, nic mi się w nich nie mieści...i musze jeszcze raz pakować, bo walizka się nie domyka, znaczy, że za dużo upchałam, chyba plan trza zmienić i ograniczyć do rzeczy niezbędnych ( czyli prawie wszystkie)....za co się własnie zabieram, a lista co wziąć i kupić wisi honorowo na lodówce, co by nie zapomnieć :-D

Krakowianka
, wiem gdzie...juz obczaiłam na mapce, poza tym my przy krupówkach mamy nocleg, więc rzut moherkiem - super, jeszcze raz dziękówa, jedzonko sprawdzone - to lubię ;-)
 
ewelinka - ona nigdy nie stosowała takiego szantażu :szok: Jak coś chciała zwyczajnie prosiła :tak: A że my miękkie rodzice to zazwyczaj się godzimy jak wymyśli coś w miarę logicznego :tak: Z nią nie ma problemu jak wejdziemy do sklepu z zabawkami że musimy coś kupić bo wie że jeśli będzie coś chciała to może poprosić ale rodzice nie muszą się zgadzać :tak: Czasami nie jest zadowolona ze nie dostanie czegoś ale nie robi awantur ani nic w tym stylu :no:

bibinka - powiem Ci ze dobrym zajęciem są obrazki wyklejane kuleczkami z bibułki. Samo robienie kuleczek zajmuje dziecko na godzinkę :-D A potem jeszcze trzeba wyklejać co dziecku zajmuje drugie tyle :-D A w taką pogodę dzieci sa marudne że szok - moja narzeka ze ją główka boli i spać chce :-(

marylka - na spokojnie :tak: nikt nie pogania a ja sobie jeszcze i do stycznia czekać mogę :-D tylko żebym jeszcze się zdecydowała na ten wózek to było by super :-D

mama - my po 9 wstałyśmy jak M wrócił z pracy :-D


Też bym się kimnęła :-D
 
ewelinka to Ty się chyba wyprowadzasz:szok::-D:-D
mama hej siorka:-).ja tak wczoraj w piżamie do 12 ganiałam z Alą:zawstydzona/y::-)
sol muszę bibułę kupic,a teraz leje i nie ma jak wyjść:baffled:.mam w domu wyklejanki,ale kleju brak:baffled:.właśnie mi Ala na placy włazi i dodatkowo chce mleka z cycusia:szok::baffled::-)
 
Hej witam sie porannie ....nie jestem dzisiaj zbytnio w nastroju wiec i weny brak ..... poczytam sobie jak cosik :)
Miłego dnia babeczki :)
 
ewelka najlepszym sposobem na wzięcie mniejszej ilości rzeczy jest spakowanie połowy, do tego pudełko proszku i żelazko, co by się podgrzało ubranka jakby słonka nie było i zawsze sobie możesz stringi wyprasować albo w stringach...
 
Bunia, jeszcze na łeb nie padłam, żeby bawić się w pranie na wczasach. Toż jak my ze szlaku późnym popołudniem będziemy wracać, to ja siły tylko na sex znajdę i na nic innego :-D :-D - wiem jak było ostatnio....
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry