reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
ZapMarta spokojej nocki:*

Ja wlasnie pranie z balkonu posciagalam bo wiatrzysko straszne sie zerwalo i juz kropi...
Ciekawe czy jutro rowerkiem bede mogla jecghac..

Majqa dzieki wielkie:*
 
reklama
u nas też wieje aż strach wystawiać głowę na zewnątrz
tez zbierałam pranie z tarasu :)
a teraz idę się ukąpać
zajrzę potem bo muszę czekać aż pralka wypierze
 
Ja juz po kapieli i pralka tez juz wyprala:)
Przyjemnej kapieli zycze:)

Ja wlasnie czerwona herbatke zrobilam i troszke sobie posiedze:)
 
witam was wieczornie dopiero co wrocilam z pracy noi oswiadczam ze dupa z tego cyklu w nocy o 2 obudzil mnie strazny bol noi @ przylazla wredota,,mam naprawde dolka dziewczyny 6 cykl zaczynam no ale ide do gina poniewaz nie mam cierpliwosci dlaczego sie nie udaje ?????moze cos jest ze mna nie tak??testy owulacyjne robilam noi ovulka byla,,nie zadzialala !!!jakie to smutne:wściekła/y::wściekła/y::-:)-:)-(ja juz myslalam ze sie udalo,,naprawde psychika mi siada.
 
kochane wlecialam na chwile ,zeby powiedziec dobranoc...
BADYLINKO- JAK MILO ,ZE WROCILAS!!! Myslalam o Tobie ostatnio bo przegladalam poczte i mam te przepisy od Ciebie i tak sobie pomyslalam co u Ciebie??sciskam Cie!!
 
Palissa jedyne co moge to utulac...
Wiem jakie to meczoce i trudne, ale masz racje do lekarza idz, moze cosik zaradzi bedzie lepiej, i juz niedlugo sie uda:) Trzymam kciuki &&&&&&&&&

Mamcia spokojnej nocki:*
Wyspij sie:)
 
palissa współczuję, trzeba wierzyć że następnym razem się uda!!!
marta no to się dzisiejszej nocki wyśpisz huraaa :) pozdrawiam Wszystkie
i słodkich snów życzę
nie wiem czy dam radę jutro wejść, muszę po pracu skonczyc sie pakować i po pracy jedziem na to weselisko. wracamy na noc w poniedziaek, wiby co to do wrorku!! papaty
 
reklama
badylinka witaj z powrotem, avatarek ślicznościowy :)

witam witam!
dziękuję - foto w Nimcach mi Kot zrobił jak na zakupy szliśmy (oj szło się i szłooo i szłooo... ponad godzinę w jedną stronę)

BADYLINKA witaj forumowiczko marnotrawna:-D:-D:-D

witam i padam na kolana błagając o przyjęcie z powrotem ^^

BADYLINKO- JAK MILO ,ZE WROCILAS!!! Myslalam o Tobie ostatnio bo przegladalam poczte i mam te przepisy od Ciebie i tak sobie pomyslalam co u Ciebie??sciskam Cie!!

hej mama! :* kuruje się po powrocie z obozu pracy jak to wszyscy mówili. Ręce przede wszystkim muszę doprowadzić do stanu pokazywalności wśród ludzi i wybrać się do lekarza z zawrotami głowy bo było niefajnie kilka razy tam na miejscu, szkoda pisać.
Oprócz tego szykujemy się powoli na mój wyjazd do Irl, szykujemy się do ślubu. Muszę ogarnąć uczelnię tzn 2 egzaminy i kilka zaliczeń.... bailando i do przodu :)

też już znikam do spania więc pchły i karaluchy dla wszystkich, stosunkowo owocnej nocki dla staraczek i do jutra!

ps. dziewczyny gdzie jest marylka???
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry