reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
To współczuję :-( Mi gin kazał przyjść między 20 a 22 tygodniem na to badanie bo wtedy jest miarodajne i termin 3D na to badanie zamówiłam sobie w zeszłym miesiącu już bo wiem jakie są kolejki. A normalnie idę na wizytę chyba jednak 14.09 ale do mojego gina prywatnie się dostać to tel dwa dni wcześniej :-) ale jeszcze zobaczymy jak to wyjdzie nam z wyjazdami bo póki co mam straszny bałagan w terminarzu :-(
 
reklama
Szczęśliwa - ja mam mdłości zależnie od humoru Dzieciaczka - raz poranne, raz wieczorne, a raz całodzienne. :p ;) A moja kuzynka, która niedawno bliźniaki urodziła śmiała się, że swego czasu już Jej boków do leżenia zaczynało brakować. ;) Więc myślę, że... się domyślam, co czujesz.

Sol - myślę, że jesteś naprawdę mądrą Mamą. :*

Majqa - no to mam nadzieję, że juutro Ci ładny teścik wyjdzie. :)

Ja już się żegnam na dziś, dobranoc. Dość patrzenia w monitor zwłaszcza, że nad artykułami już dziś nie posiedzę, bo aktualnie mi bokiem wychodzą. Buziaki. :)
 
Sol - ja tez tam miałam iść ale nie mam szans na wcześniejsze wciśnięcie sie ...teraz do 2 tyg musze zrobić badanie : Krzywa cukrowa po obciążeniu glukozą - już widze siebie na czczo te 2 godziny :/
Krakowianka - no właśnie ty tez to poczujesz za jakiś czas :p:p dobranoc :*
 
badylinka witaj z powrotem, avatarek ślicznościowy :)

krakowianka, pogłaskaj brzuszek ode mnie i miłej nocki :)

szczęśliwa, cieszę cię, że cyto ok, bo wiem, że się martwiłaś:)

glukozę najpierw zrobisz na czczo, a jak wypijesz to g***o to ci się odechce wszelkiego jedzenia.
A jaką dawkę ci zalecił do wypicia ? Dla mnie 75g było katorgą...
 
Martus - nie strasz :p:p:p ja mam 50g ... ale wiem ze to nie jest takie dobre wrecz przeciwnie :( tylko ze już tam głodna pójde a potem kurna siedzieć w przychodni ci każą ....
 
szczęśliwa - weź ze sobą wyciśnięty sok z cytryny - nie zaburzy wyniku a poprawi smak :-) A nie musisz być tak do końca na czczo - kanapeczka z wędlinką i niesłodzona herbata tak godzinkę przed badaniem - tak mi poradziła pani w laboratorium jak ostatnio byłam ale co pielęgniarka to inne podejście bo w przychodni takie praktyki są zabronione :sorry: A w laboratorium analitycznym babeczka powiedziała że zawsze tak radzi bo nie ma wielkich różnic wtedy a przynajmniej ciężarnej nie katują :-D Ja na szczęście robię sobie w domu to badanie bo mam glukometr w domu.


Spadam Karolę przebierać i idziemy spać bo mi się oczy same kleją :-( M znowu na nocce w pracy ale dopiero we wtorek ma następny dyżur więc nie jest źle :tak: A potem tylko 1.09 Starachowice i do 13.09 siedzi na urlopie potem 3 dni Starachowic i do 20 ma urlop :-)

krakowianka - kobitko - miłych snów i szykuj się na wrzesień na zakupy :-D Bo biorę Karolę pod pachę i widzimy się w Krakowie :-D


A ja się cieszę jak dziecko bo padać u mnie zaczęło :-D
 
Sol - jak pójdę to zapytam jak to u mnie w lab jest z jedzonkiem :)
Nikuś - musze przeżyć ... pogłaskany brzusio :)
Nic ja zmykam dzisiaj miałam ciezki dzionek :( ..... dobranoc
 
sol, właśnie miałam jeszcze napisać o cytrynie.

szczęśliwa, ja w pierwszej ciąży piłam 50 i jest do przeżycia. Teraz już dwa razy piłam 75 i mnie cofało. Normalnie czułam jak mi ten cukier rośnie, a tu dooopa . Tak mi trzustka pracuje, ze nic się nie podnosiło, ani po 1 h ani po 2 h. Bynajmniej o jedzeniu wtedy nie myślałam.
dasz radę 50 g rozpuść sobie w jednym kubeczku, wypij duszkiem i będzie dobrze.
 
reklama
Ja też spadam bo Karola mi już tu szaleju się zaraz naje :-D Czemu przed snem to dziecko dostaje powera takiego ze maraton by przebiegła ? :-D

Pchłynanoc :-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry