reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Bunia- witaj!Ale Ty masz dobrze, Bieszczady...

pralinka- masz słodkiego psiaka:-)

Marylka- dzięki za komentarz:zawstydzona/y:

Hello Aga:-) Pisałam o Tobie wczoraj, że Ty jesteś weteranką tego działu na forum. Masz najdłuższy staż.

Co się dzieje z Maggy? Dawno jej nie widziałam.
 
Witam Was dziewczynki wszystkie bez wyjątku. Co prawda nie jestem w stanie Was wszystkich jeszcze spamiętać ale powoli się uczę.
Jejuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ile Wy piszecie :szok: szok ja nie nadążam, a staram się jak mogę, robotę tu dla Was zaniedbuję, ale kij im w oko (firma mnie wnerwia bo w kulki leci).:wściekła/y:

Ja Nadal nic - cisza w temacie @ a już dziś 33dc :crazy: testowałam ponownie wczoraj i znów negatywny, nic już z tego nie rozumiem.
Pysia widzę że i Ty czekasz a tu nic.

Pok i Kalamandyra z Wami się solidaryzuję w sprawie diety, też nie mam motywacji, a do zrzucenia mam 8-10 kg. buuuuuuu jakoś nie mam sił, nie wiem z czego to wynika, może nam się jakoś wspólnie uda? hmm? w kupie raźniej :rofl2:

Mary-beth czy Ty wynajmujesz komuś mieszkanie? o co chodzi z Panem z nieruchomości? I powodzenia na rozmowie o pracę ;-)sama szukam bezskutecznie, eh
Fleur jakbym mogła prosić o przepis na sernik z malinami??? Proszeeeee bardzo ładnie bo narobiłaś mi ochoty :-p
Bunia a co to są mielone z jajka>??? :szok:

Kamcia ja też chcę bliźniaki - jak znajdziesz jakąś metodę to daj znać. Ale wiesz co? Jest takie powiedzenie żeby uważać na głośno wypowiedziane marzenia bo mogą się spełnić hehehe :rofl2: czujesz ten meksyk z dwójką??

Pozdrawiam z roboty której nie cierpię :nerd:
 
Agunia - pytałam co u Ciebie i gdzie jesteś ciociu :* ..... miałam małe kuku przeczytaj sobie swie strony wstecz ....akcja w sklepie :p:p
 
reklama
czesc Agunia - a właśnie niedawno pisałam o Tobie :):)
Aguś słonko już doczytałam:)
Miło że się o mnie pytasz:)**BUZIAK**
Ostatnio mniej mam czasu na bb.Jakaś zmęczona jestem po pracy.
W pracy też jest duży zapierdziel.W domu mam zawsze coś do roboty no i jest jeszcze Alan,muszę poświęcać mu dużo uwagi,uczymy się cyferek i literek.Muszę się wam pochwalić że moje dziecko dostało pochwałę w przedszkolu za to że zaczął mówić już cały zdaniami po angielsku.Jestem taka dumna:))

No i doczytała o akcji w sklepie :szok:Aguś Ty uważaj na siebie i poproś fasoleczkę aby takich psikusów Ci nie robiła,powiedz że nie wolno.Dobrze że wszystko skończyło się ok :tak:

Hello Aga:-) Pisałam o Tobie wczoraj, że Ty jesteś weteranką tego działu na forum. Masz najdłuższy staż.
Heh no staż mam rewelacyjny:)
W grudniu chyba 4go jak dobrze pamiętam będzie 4 lata:)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry