reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
jestem-wyniki odebrane,zakupy zrobione-zupa pomidorowa z makaronem dzis bedzie bo goraco u nas i nie mam weny na stanie przy garkach z ziemniakami i miesem...
MARCEPANEK- jaki komentarz???w galerii na NK???
 
mamuś witaj.
W galerii tutaj mojego brzuszka...komuś się nie podoba... ogólnie bez sensu komentarz.
Ja też dziś obiad na szybko zrobiłam...nic się nie chce
 
Chciałam się zdrzemnąć, ale jakoś nie mogę....zatem wróciłam do Was na kawkę i ciasteczko...

Marcepanek, zlej to....nie warto przejmować się jakimiś durnymi komentarzami...
 
no to się trochę popakowałam. te "trochę" to już kurna pełna torba no bo trudno się zdecydować co się przyda. i długi rękawek, i krótki, i ramiączka- wkońcu to góry i niewiadomo jaka pogoda będzie. no i musiałam trochę grubszych rzeczy spakować, bo jeśli trzeba będzie spać w namiocie, to mnie przynajmniej nie wypiździ. a pozatym ja muszę więcej "dołów" wziąć- w sensie spodenek, bo jak @ zawita, to niewiadomo jaka będzie i lepiej się nie ubabrać

kosmetyki juz też prawie wszystkie schowane. i leki i wogóle. jeszcze zostają mi buty do znalezienia, bo jak się pójdzie do lasu to w sandałkach zamieszkają mi robaki

ta daaaaaaam- właśnie przyjechał mi namiot i 4 karimaty!!! no to teraz już nie muszę się stresować, czy dojedzie na czas!!
 
szczęśliwa ,mama ,ewelinka dzięki zgłosiłam to do moderatora i nagle patrze komentarz owej pierwszej osoby zmieniony ,a brzmiał : a co to ma być ;/ teraz jest nagle :ale płaski brzuszek ;) no....kurde założyłam sobie tą galerię by mieć miłą pamiątkę , a nie...
mamuś dzięki za zapro
 
EWELINKA- no ja tez sobie zrobilam kawke i tak skrobie tu z Wami:tak:
BUNIA- cudnie,ze wszystko juz przyjechalo i stres minąl,teraz ladnie zapakuj wszystkoi tak jak Marylka-ruszaj ku przygodzie:tak::-D:-D:-D:-D:-Da jak szanowny malż???foch czy juz git???
MARCEPANEK-ja widzialam 1 kom.ze plaski brzuszek a wogole to zadna fotka mi sie nie wyswietla:-(
 
reklama
szczęśliwa ,mama ,ewelinka dzięki zgłosiłam to do moderatora i nagle patrze komentarz owej pierwszej osoby zmieniony ,a brzmiał : a co to ma być ;/ teraz jest nagle :ale płaski brzuszek ;) no....kurde założyłam sobie tą galerię by mieć miłą pamiątkę , a nie...
mamuś dzięki za zapro

A nie można zablokować, by nikt nie mógł dawać komentarzy???? Wtedy można uniknąć takich bzdurnych komentów...
Nie przejmuj się...


MAMA, zatem smacznej kawki ;-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry