reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
dziewczyny tyle dobrego w tej tragedii dla nas, ze nie rozwija sie w szybkim tempie, ze zyskalo sie troche czasu. a ja tak marze o tym, by moja dzidzia poznała dziadka... ja nie mialam takiego szczescia :-(
trzymam & żeby byo wszystko ok i żeby dziadek mógł sie długo wnukami cieszyć :)

hej klopsik :) no nieciekawiem ze @ tak długo nie ma i testy nic nie pokazują a może skocz do ginka ??
 
reklama
Agunia - nioo to sie nie dziwie ze padasz ....oj jak pięknie że Alanek dostał pochwałe zdolniacha mały :):):) uważam przynajmniej sie staram ale dzisiaj to pszyszło tak nie spodziewanie ze nawet nie wiem co i jak :( nie dało rady nawet wyjść ze sklepu ..........
 
mlodam trzeba wierzyć...a na pewno się uda:)
Już nie długo będziecie mogli starać się ponownie,działajcie a na pewno dziadek ujrzy waszą kruszynę:))


Aguś uważaj na siebie uważaj.Jak tylko poczujesz się źle proś o pomoc innych.
 
Dziewczeta kochane, ale macie tempo! :-):-D
U mnie kolowrot w pracy... Ufff... Glowka peka dzis...

Klopsik, ja i moj M. sprzedajemy mieszkanie. Chcemy kupic cos wiekszego... :tak:
 
hej klopsik :) no nieciekawiem ze @ tak długo nie ma i testy nic nie pokazują a może skocz do ginka ??


jeszcze zaczekam, pewnie @ wredna nadejdzie, ja wogole cała poparana jestem, np jak robiłam testy Owu wyszlo mi ze owolacje miałam ponad tydzien :no: więc ich już nie stosuje
 
Agunia - postaram sie jak mogę :) pisałam wcześniej ze przechodziłam kurka początki bez objawowo to teraz mam :) .......ale damy rade nic na to nie poradze :):)
 
Agnieszka gratuluje mądrego synka i wierze że jesteś strasznie dumna :) mmm kiedyś wszystkie bedziemy takie dumne z naszych dzieci :)

ide na polowanie do spożywczaka a potem poukładam paipiery i wtedy do Was wrócę
 
No nic Ja się ulatniam...czas iść troszkę popracować,jeszcze na miasto chcę wyskoczyć z młodym na jakieś jedzonkobo obiadu dziś nie gotowałam,nie chce mi się,lenia mam jakiegoś :-D
Życzę wam miłego dnia!!!

Aguś no widzisz takie uroki ciąży ale ciesz się ciesz to taki piękny stan:))))
Buziak słonko:)
Marylko dziękuję i pewnie że kiedyś wszystkie będziecie mega dumne:)Wierzę w to:)Miłego polowania:))
pralinko baj baj:))
 
Ostatnia edycja:
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry