reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Krakowianka85

Serdecznie gratuluję i trzymam kciuki ja weszłam w 9 tydzień i nadal nie dowierzam ale i też się modlę co dnia by było wszystko dobrze.
Zatem i tobie również życzę by wszystko szło pomyślnie.

 
reklama
jestesmy po jeziorku-zaraz kapiemy dzieci bo cale w piachu-3 godz nie wychodzili z wody:sorry:
JADZIA- witaj;-)
SERGEEVNA- pierscionek przepiekny!!!!!!!i raz jeszcze gratuluje:tak::-D:-D
SOL,MARAN,HOPE- witajcie kobiety;-)
KRAKOWIANKA- gratuluje!!!!!!!!!!!!! cudowne wieści!!!!!!!! ściskam Cie i prosze o fluidki bo my starajace sie potrzebujemy:tak::tak::tak::tak:

MONISIA-gdzie jesteś???????glowa do gory ,moze w tym cylku sie uda!!:tak:

MARYLKA,MAGGY-Was tez witam niedzielnie:rofl2:

BIBINKA,WISIEŃKA- siostry co tam u Was?????? gdzie jesteście?????

MARY-BETH- jak tam malowanie ,skończone???
 
Nie gniewajcie się, że za ciepłe słowa nie będę dziękować każdej z osobna, bo bym nie nadążyła. :D Powiem jedno: jesteście KOCHANE, dziękuję, że podtrzymujecie mnie na duchu. :*

Maggy
- czuję ciągnięcie w dół, napęcznienie brzucha i takie irytujące tępe pobolewanie, jakbym miała zaraz dostać okres. Dlatego wczoraj myślałam, że to objawy na @, bo ja mam zwykle perfidnego pmsa. Pocieszają mnie te dwie wyraźne kreski. Jak już pisałam - ostatnio testy z moczu mi nie wychodziły, chociaż były ponad tydzień później robione, niż ten. Odpoczywałam dziś dużo popołudniu, jutro sobie no-spę rano kupię (tu w okolicy nigdzie nie ma apteki) i ufam, że będzie dobrze. O to się modlimy. Aha, no i do ginki zadzwonię... zobaczymy, czy mi każe zażywać luteinę (myślę, że każe).

Wierzę, że wszystko będzie dobrze. Ale wolałabym, żeby mnie nic nie bolało - byłabym spokojniejsza. ;) Zresztą... niech mnie boli nawet 9 miesięcy i mogę rzygać codziennie, byleby Dzieciątko rosło...

PS: Serge - naprawdę bardzo piękny ten Twój zaręczynowy pierścionek. :D

Mama - a fluidki będę wysyłać po becie, czyli po 13.08., bo póki co sama nie dowierzam... ;)
 
Nie gniewajcie się, że za ciepłe słowa nie będę dziękować każdej z osobna, bo bym nie nadążyła. :D Powiem jedno: jesteście KOCHANE, dziękuję, że podtrzymujecie mnie na duchu. :*

Maggy
- czuję ciągnięcie w dół, napęcznienie brzucha i takie irytujące tępe pobolewanie, jakbym miała zaraz dostać okres. Dlatego wczoraj myślałam, że to objawy na @, bo ja mam zwykle perfidnego pmsa. Pocieszają mnie te dwie wyraźne kreski. Jak już pisałam - ostatnio testy z moczu mi nie wychodziły, chociaż były ponad tydzień później robione, niż ten. Odpoczywałam dziś dużo popołudniu, jutro sobie no-spę rano kupię (tu w okolicy nigdzie nie ma apteki) i ufam, że będzie dobrze. O to się modlimy. Aha, no i do ginki zadzwonię... zobaczymy, czy mi każe zażywać luteinę (myślę, że każe).

Wierzę, że wszystko będzie dobrze. Ale wolałabym, żeby mnie nic nie bolało - byłabym spokojniejsza. ;) Zresztą... niech mnie boli nawet 9 miesięcy i mogę rzygać codziennie, byleby Dzieciątko rosło...

PS: Serge - naprawdę bardzo piękny ten Twój zaręczynowy pierścionek. :D

Mama - a fluidki będę wysyłać po becie, czyli po 13.08., bo póki co sama nie dowierzam... ;)


Krakowianko ja niedługo testuję także nic nie wiem na 100% ale mam tak samo, plus ból krzyża. Nie denerwuj się, to nie pomoże. Inaczej najbliższe 8 miesięcy spędzisz na wyszukiwaniu powodów do zmartwień. Ciesz się ciążą! :-)
 
Hope - gdybym już raz nie straciła nadziei, roniąc niedługo po tym, jak mi beta wyszła pozytywna :( to bym się pewnie aż tak nie przejmowała... Ale macie rację: nie mogę tracić nadziei. Dziękuję za wsparcie. :* Ten test z 2 krechami (oczywiście po dokładnym wysuszeniu ;)) trzymam sobie na widoku - tak "dla pewności" zamiast szczypania się co 10 minut. :p ;)
 
krakowianka zobaczysz bedzie dobrze :*
sol u mnie to nie działa, nawet jak Ale kładłam ok. 22 to i tak wstawała ok. 7 wiec wole miec wiecej czasu wolnego wieczorem i teraz ją o 20 kłade :) bo i tak wstaje tak samo :)
 
Hope - gdybym już raz nie straciła nadziei, roniąc niedługo po tym, jak mi beta wyszła pozytywna :( to bym się pewnie aż tak nie przejmowała... Ale macie rację: nie mogę tracić nadziei. Dziękuję za wsparcie. :* Ten test z 2 krechami (oczywiście po dokładnym wysuszeniu ;)) trzymam sobie na widoku - tak "dla pewności" zamiast szczypania się co 10 minut. :p ;)

Wczesna beta to jedno, a wyraźna ilość hormonów w moczu, to drugie. To drugie daje znacznie większą pewność ;-):-)
 
Hej dziewczyny!:-)
Wrociliśmy z wakacji, trochę podczytałam ale dużo zostało do nadrobienia:szok:
Gratuluje Krakowianka i Mary fasolki! Super wiadomość. Mocno trzymam kciuki za testujące, mam nadzieje że Wam sie uda!:-)
My jeszcze nie działaliśmy, torbiel daje znać niestety o sobie. Mam nadzieje, że jak się wylecze będe mogła czekać tak jak Wy z utęsknieniem na pojawienie się dwóch magicznych kreseczek:tak:
Pozdrawiam Was bardzo ciepło i wakacyjnie:-):-D
 
Ostatnia edycja:
Krakowianka- mnie tak wlasnie bolalo przez pierwsze kilkanascie dni ;) wiec spokojnie, nic sie nie dzieje :) zadzwon do ginka jutro i na pewno wszystko bedzie ok :)
 
reklama
Hope - gdybym już raz nie straciła nadziei, roniąc niedługo po tym, jak mi beta wyszła pozytywna :( to bym się pewnie aż tak nie przejmowała... Ale macie rację: nie mogę tracić nadziei. Dziękuję za wsparcie. :* Ten test z 2 krechami (oczywiście po dokładnym wysuszeniu ;)) trzymam sobie na widoku - tak "dla pewności" zamiast szczypania się co 10 minut. :p ;)
KRAKOWIANKA- i bardzo dobrze,patrz na niego i ciesz oczy!!!a jesli dokucza Ci ten bol brzucha to na 100% mozesz wziąć no-spe,nie zaszkodzi a pomoze i bedziesz spokojniejsza!!!poczekam na fluidki bo doskonale Cie rozumiem:tak:

HOPE a Ty testujesz we wtorek czy w srode???

MARAN- ja zawsze klade dzieci o tej samej godzinie-do 20.00 juz spia i tak jak piszesz-wieczor dla siebie i męża-jest czas na piwko tak jak teraz pisze z Wami i popijam-ogrod podlany:tak:mąż sport oglada.

MARGOLCIA,NIKA- a Wami sie nie witalam ,przepraszam:sorry:;-)

KALAMANDYNA- witam po urlopie-tesknilas za nami????urlop udany???fajnie,ze juz jesteś!! :):):)))
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry