reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
marylka maggy wieści super :) dobrze,że z lekarzy jesteście zadowolone , że dzidzulek rośnie no to sie teraz maggy oszczędzaj!!!
bunia ehhh te chłopy jak dzieci tylko do gierek ich ciągnie a w chałupie to robić sie nic za bardzo nie chce - ja z moim tez walczyłam bo te ich gierki doprowadzają mnie do szału, ale mój już wie, że ja tego nienawidze i gra naprawde sporadycznie...
sol no to miałas przygode w sklepie, najważniejsze, że nic sie nie stało a na osiedlu sensacji nie bedzie bo w taki upał każdemu może sie zdażyć... :) uważaj na siebie no i super, że Karola zaczyna łapać o co kamam z nocnikiem :)
mary-teth urlopuj sie i odpoczywaj udanego pobytu życze :)

u mnie dziś leje... i dostaje szału bo z Alą wyjść nie mogłam na podwórko a w domu to naprawde ciężko z nią wysiedzieć... ide sobie jakieś pićko zrobić bo usycham...
miłej soboty babeczki
 
reklama
zobaczymy jaki będzie zadowolony, jak robiąc pranie pominę jego rzeczy, nie posprzątam w domu i nie dostanie obiadu. ciekawe czy mu to będzie odpowiadać- wiem, dziecinne to, ale w jaki sposób mam mu udowodnić, że nic się w tym domu samo nie robi?
Bunia- nawet sie nie zastanawiaj tylko wlasnie tak zrob! co za..... :( niestety, faceci to lenie.. wiem to po moich braciach.. :) chociaz ja to sie buntowalam, jak mialam sprzatac a oni nie.. i mlodszy musial tez odkurzac, scierac kurze.. itd starszy sie nie dal ruszyc :D

Maran- ile ja bym dala za deszcz.. u mnie nie padalo juz dawno, bo jakies 2 albo 3 tyg.
oby do wrzesnia :)
 
jestem i ja:tak:
plytki ,krawężniki,cement kupione
w ogrodniczym 4 kwiaty do ogrodu kupione i taki wysoki ,wąski wazon lososiowy i 5 dlugich na 2 m badylki z liśćmi i kwiatami to do korytarza-potem zrobie fotke to Tomi wstawi;-)

skwar jak sam skurczybyk:crazy:niedowytrzymania:no: masakra-teraz siedzimy w domku,zjedlasmy obiad ,dzieci odpoczywaja w swoich pokojach a my kawka:tak:
towar przywioza nam w srode-musielismy wziąć transport bo to waży 1,5 tony:szok::szok:to nasza vectra pewnie nie dalaby rady:sorry2:
krakowianka-pewnie,ze kwiecień tez jest super-damy rade;-)
marylka- my juz rozmawialysmy dzis i wiesz,ze sie ciesze ,ze wizyta udana!!:tak:
maggy- buziak w brzuszek-super ,ze dzidzia zdrowo rośnie i ,ze dostalas zaswiadczenia:tak:super!ściskam Cie!!
ewcia-cześć slodziaku;-)dobrze pamietalas ,ze rano mialam zakupy:tak:
jaewa- witam i Ciebie kochana,zaczynamy za kilka dni a tobie życze,zeby żolnierzyki przezyly jak mąż juz wyjedzie w delegacje:tak:
bunia- witam i Ciebie kochany nasz slodziaku-jak nie ta praca to inna -poszukasz i moze znajdziesz lepsza!!
sol- witaj i trzymaj sie w te upaly:tak:
maran- cześć mamuska-fajnie,ze mąż kilka dni bedzie w domku-troche pomoze i towarzystwo bedzie:tak:
mary-beth- Ty juz pewnie na lotnisku-będę tęsknić:tak:przyjemności na wakacjach:tak::-Di ...dzialajcie:rofl2:


jesli ktorąś pominelam t przepraszam ,ale juz nie pamietam ktora jest jeszcze dzis na bb:sorry2:

napisalam do Agnieszki.kk z wiadomoscia o becie i prosila,zeby Was pozdrowic od Niej-co czynie:tak:
 
witam sie i ja jakos nie daaje rady was nadrobic ,,zjadlo mi posta,,to pisze jeszcze raz dziewczyny ja juz ama nie wiem jak to jest jak jest owulka to co sie czuje? mniwe boli z lewej wczoraj bolalo z prawej temp 36,4 dzisiaj a 3 dni w tyl to 36,5 36,6 36,7 a dzisiaj juz spadla? jak to ma byc z temp? jak jest owulka?
 
Maggy77

Witam i gratuluję ;) Ja podobnie jak ty mam nadzieję że się udało. 29 czerwca byłam u gina i zobaczył pęcherzyk ale ciąży do końca nie potwierdził a był to początek 5 tygodnia. Po niedzieli zaczyna mi się 7 tydzień więc idę już we wtorek by zobaczyć czy teraz już będzie widać a raczej powinno moje maleństwo i czy nie jest to jakaś ciąża pozamaciczna bo bym się wykończyła normalnie. Tyle się teraz o tym czyta.

Przy okazji witam was wszystkie.
 
jadzia - jakby to byłą ciąża pozamaciczna to by ci gin na poprzednim usg powiedział :-)
 
dzieki dziewczyny za mile slowa.. :)
a teraz jade odpoczac... i wyluzowac sie... i chyba powiemy rodzicom mojego.. jeszcze sie zastanowie, czy nie lepiej poczekac z ta informacja :)

buziaki i do jutrzejszego wieczoru :)
pappaa
 
No witam ja dopiero wstalam :-) ale u mnie godzina przed 10 dopiero heh macie racje nie ma co sie nakrecac, u mnie jest ok 40 stopni ciepła chyba nie wychodze z domu. Pozdrawiam i milego dnia
 
i znowu samotne popołudnie. G strzelił focha i pojechał na ryby. a mieliśmy razem nad wodę jechać, to nie.
i co ja mam robić? obdzwoniłam wszystkich i każdy gdzieś sobie pojechał- a to nad wodę, a to na działkę, albo na grila gdzieś. tylko ja siedzę sama w domu, nie wiem co ze sobą zrobić. sama nie pojadę nigdzie- wyjdzie na to samo. a jeśli sobie pojadę nad wodę gdzieś, to wśród tłumu obcych ludzi dopiero się samotna poczuje. czarna dziura normalnie. jak się pierdzieli, to wszystko.
to sobie pogadam z kotami... i świra dostanę, bo kto widział osobę o zdrowych zmysłach, która gada z kotami?
nic tylko w pasy i do psychiatryka...
 
reklama
bunia - to wbijaj do mnie nawet na tydzień :-D

A ja właśnie się wściekłam - zamiast jechać do przychodni dyżurującej zadzwoniłam do mojego gina i zapytałam czy mogę wziąć leki przeciwalergiczne bo znowu mi gardło zaszło i zaraz znowu dostanę antybiotyk - mam pozwolenie bo 12 tygodni skończyłam - tylko mam pilnować dawek - jakby farmaceutce musiał to przypominać :-p Kochany doktorek :-D
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry