reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Witajcie sobotnio. :) Piękna pogoda! :D Popołudniu wybieramy się na wesele. :)

Sol - mam nadzieję, że te głupie telefony się szybko skończą i że to naprawdę tylko kiepski żart albo wielka czyjaś głupota...

Czarna2532 - witaj. :)

Mama05 - jak Twoje samopoczucie? :* Dzięki, że wczoraj pytałaś, co u mnie. Już się pozbierałam, zaczęłam - że tak powiem - "od nowa", nie tracąc nadziei. Będzie dobrze. :)

Maggy77 - już po 11. Mam nadzieję, że przybiegniesz tu do nas z dobrymi wieściami. :)

Malapralinka, przykro mi, nie pomogę, bo się na tym kompletnie nie znam. Ale już Wam tego basenu zazdroszczę. :D
 
reklama
Hej Krakowianka;-)
No mama wymyslila ze kupujemy basen zamiast jutro nad wode jechac, bo nad woda moze byc fuul ludzi. Ale my z Mezusiem juz sie nad wode napalilismy:-(
Ja to bym chciala i basen i wode:-D
Bo w takim basenie to przeciez ta woda tez potrzebuje czasu zeby sie nagrzac

Dzisiaj bedziecie tancowac, w takim razie za wczasu zycze przyjemnej zabawy
 
Witam w sobotę! :-)
Kochane moje, przysnęło nam się, więc teraz biegami jak wariaci po mieszkaniu... :-D:-D Walizkę trzeba dopakowac, prysznic, śniadanie... :-D I niedługo wio do Polski! :-)

Ślę wam wszystkim &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
na zapas, bo nie wiem, czy złapię internet (pewnie tak, ale nie wiem, jakz czasem będę). :-)

Mamuś - ściskam Cię mocno i nie martw się, kochana! Kwiecień będzie nasz, jak tu już któraś z dziewczyn ładnie powiedziała! :tak::tak:

Sol, Krakowianka, Maggy, Malapralinka, Czarna, Jaewa, Ewcia, Monisia - cześć! :tak::tak:
 
Mary Ty Spioszku jeden:-D
Przyjemnego urlopowania sie:tak:
Dzialajcie tam:happy:


Ja lece ogarnac mieszkanko, potem na rowerkach jedziemy na szybkie zakupki i Mezus do fryzjera a o 14 jedziemy po basen i potem mam nadzieje przekonac Mezusia dzisiaj na dzialeczke bo rewelacyjna pogoda ale Mezus na noc do pracy jescze idzie

Przyjemnego dzionka wszystkim zycze
Buziaki
 
Jestem :)
mam piekne zdjecie pecherzyka i zarodka 7mm... lekarka potwierdzila ciaze 5-tygodniowa. Mam sie zrelaksowac i duzo odpoczywac bo to bardzo wazny moment :) i mam przyjsc za 10 dni, dokladnie 20 lipca... na kolejne usg.. powiedziala, ze powinno juz byc bijace serduszko.. az sie poplakalam tam.. normalnie mi lzy lecialy jak nie wiem co..
i oczywiscie kategorycznie zabronione mam latanie w I trymestrze ze wzgledu na wczesniejsze poronienie.. Napisala mi nawet list do szefa z potwierdzeniem, ze jestem w ciazy i ze nie moge teraz latac :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Maggy to cudowna wiadomość!!!
I teraz bardzo na siebie uważaj! I dobrze że nie kazała Ci latać, masz już teraz jasność:)
Kurcze ja też bym się chyba popłakała!!
GRATULUJĘ!!!!
 
Jestem :)
mam piekne zdjecie pecherzyka i zarodka 7mm... lekarka potwierdzila ciaze 5-tygodniowa. Mam sie zrelaksowac i duzo odpoczywac bo to bardzo wazny moment :) i mam przyjsc za 10 dni, dokladnie 20 lipca... na kolejne usg.. powiedziala, ze powinno juz byc bijace serduszko.. az sie poplakalam tam.. normalnie mi lzy lecialy jak nie wiem co..
i oczywiscie kategorycznie zabronione mam latanie w I trymestrze ze wzgledu na wczesniejsze poronienie.. Napisala mi nawet list do szefa z potwierdzeniem, ze jestem w ciazy i ze nie moge teraz latac :)
Maggy, cudne wieści z rana! :happy::happy: I jakaś naprawdę fajna ginekolog - dobrze, że Ci ten list napisała! :-):-) Gratulacje, kochana, i odpoczywaj! Niech Ci dzidzia pięknie rośnie! :tak::tak:
 
nie dziekuje :)
teraz czekanie do 20 lipca... nie wiem jak to wytrzymam ...ale tak.. mam sie zrelaksowac, wiec sprobuje.. w ogole to chyba wezme pare dni urlopu.. niech malenstwo rosnie spokojnie..
a lekarka jest naprawde super.. chodze do niej od prawie 2 lat.. nawet jak planowalam ciaze, to wlasnie ona mi zlecila wszystkie badania.. inna lekarka stwierdzila, ze nie potrzebne sa, bo wszystko jest ok.. a poronienie mialam 9 lat temu, a to kawal czasu..
ech.. lekarz lekarzowi nie rowny...
 
hej kobitki ja już wróciłam od gina więc tak nie mam nadrzerki a nic takiego tylko lekkie zapaleni i dał mi na to maść i globółki i kazał puźniej profilaktycznie lacto vaginal brać okazało sie że mój organizm działa troche jak u matki karmiącej :) - faza co i mam czegoś za dużo - kurcze jusz nie pamietam czego i przez to są krutsze cykle i rosną piersi - to by sie zgadzało i mam blokowane jajeczka, choć i tak mi sie szybko rozwijają bo dziś jusz mam 18mm a jak będzie 22 mm to pwinien mi pęknoć z lewego jajnika - i tylko z niego w tym cyklu, dał mi castagnus żeby mi sie cykle uregulowały powiedzia ze clo mi w ciemno nie da bez zadnych badań żeby mi nie zqaszkodzić i że teraz jak przez 6 m-cy nie ma dzidzi to zaczyna sie badania już sie nie czeka 12 m-cy :) i jak bym nie zaszła to najpierw musi kamil zrobić badanie plemników i z wynikami do doktorka on zobaczy wyniki zbada k i mnie i powie co dalej no to by było na tyle :) więc poczekamy myśle jeszcze z 3 m-ce i jak coś to będziem działać dalej ale kamil już sie oburzył troche po co mu badania :( boje sie troche jak to będzie no ale zobaczymy może akurat sie uda może faktycznie to przez częstotliwości sie nie udaje - no to pewno tez sie kamilowi nie spodoba no ale zobaczymy pogadamy na spokojnie
\
już mi sie przypomniało mam za wysoką prolaktyne
 
reklama
OK dziewczynki! Ja już muszę lecieć. Trzymajcie się wszystkie cieplutko! :-) Miłego weekendu i mam nadzieję, ze nowe fasoleczki nam przybedą! :tak:
Buziole!!!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry