reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
witam popołudniowo

dmuchawiec gratuluje serdecznie :)
siostra mojego męza wzięła Ala na podwórko wiec wpadłam Was poczytać... no i widze dmuchawiec radosne nowiny przynosi :)
krakowianka jest nadzieja póki nie ma @
staraczki trzymam kciukasy i mama na pewno choć jeden pęchcerzyk urośnie i pęknie :) wszystko będzie dobrze i będzie mały Rysio lub Hania :)
bibinka a jak tam z Alą już sie unormowalo zdrówko?
 
Nie wytrzymałam do jutra rana i zrobiłam sobie teścik.

Jak byk 2 kreseczki :-) jak znajdę kabelek do aparatu wrzucę zdjęcie.
 
oooo prosze :-) kolejne kreseczki :tak:
Jadzia gratulacje!!!! UDANYCH 9 MIESIĘCY!:-):-):-)

MARAN dziękuję, bardzo dobrze, mdłości brak, w sumie takich skutków ubocznych nie posiadam. Brzuch mam wzdety jakbym w 5 miesiącu była... do wc ciagle biegam, po pracy to tak poadnieta jestem ze hej... w autobusie wracajac do doma to najchetniej bym zasneła, oczka się kleją, ale nie przesypiam popołudnia i wieczora jak wtedy... więc mam nadzieję, ze tym razem będzie dobrze...
 
Ostatnia edycja:
Nie wytrzymałam do jutra rana i zrobiłam sobie teścik.

Jak byk 2 kreseczki :-) jak znajdę kabelek do aparatu wrzucę zdjęcie.
Moje gratulacje przyszła mamusiu!
:-):-)

Dziewczyny, ja uciekam... Jakoś weny mi brak w ten niezbyt przyjemny dzień. A i tak nikt nie chce ze mną gadać. :-(

Życzę Wam miłego popołudnia!
 
mery co ty gadasz???? usmiech prosze i nie smutaj!!!!
maran mam taką nadzieję, nie moge się doczekac 1 lipca, ide na wizytkę, ciekawa jestem tej lekarki, bo 1 raz don ide, zdecydowalam, ze bede chodzic we Wro do lekarza,a rodzić i tak w soli. bo w razie co nie bede dybac tyle km by do gina isc w razie np. zwolnienia.
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry