reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
mery co ty gadasz???? usmiech prosze i nie smutaj!!!!
maran mam taką nadzieję, nie moge się doczekac 1 lipca, ide na wizytkę, ciekawa jestem tej lekarki, bo 1 raz don ide, zdecydowalam, ze bede chodzic we Wro do lekarza,a rodzić i tak w soli. bo w razie co nie bede dybac tyle km by do gina isc w razie np. zwolnienia.
Przepraszam za biadolenie, ale taki dziś dzień beznadziejny... Dziadek M. zmarł w nocy i mamy doła strasznego, bo mój M. był bardzo związany z dziadkami. :-:)-( I wena mi się popsuła.

Ale mamy niedzielę dobrych wieści testowych, więc się cieszę razem z przyszłymi mamusiami i proszę o fluidki, bo jeśli @ nie przylezie, to za tydzień się testuję... i oby były || :-)

Mlodam, życzę powodzenia z lekarką i mam nadzieję, że będzie Ci swietnie ciążę prowadziła! :-)

Będę Was podglądać, ale muszę być teraz z moim złotkiem...
 
reklama
Jedna pozytywna rzecz dziś... Zanim się jeszcze dowiedzieliśmy o śmierci dziadka M., zaczęliśmy rozmawiać o imionach dla naszego maleństwa (oby się wkrótce pojawiła mała fasoleczka...). :tak: Dziewczyny, czy to głupie rozmawiać o imionach zanim się jeszcze jest w ciąży? Też tak macie (miałyście)?

M. już teraz spokojniejszy na całe szczęscie. Rozmawia z rodziną.
 
cześć ponownie

jadzia, dmuchawiec super nowinki!!!



zmęczona jestem na potęgę!! poszliśmy na spacer, to tak 4 godziny łaziliśmy, bo Grzes usłyszał że niedaleko jest staw, na którym fajne rybki biorą. no to wziął wędkę, poszli z nami też znajomi z córcią (naszą chrześnicą) i sobie chodziliśmy. oczywiście stawu nie znaleźliśmy- bo jak G jest za przewodnika to się nigdzie z nim nie trafi
jak wróciliśmy do domu, to przyjechali znajomi po piesa i tak się posiedziało. fajnie dzionek zleciał.

a zanim poszliśmy w teren to były przytulasy- taki sobie spontaniczny szybki numerek, a po G do mnie "to masz za te moje wczorajsze spanie". ha ha- się chłop wkońcu przejął i doszło do niego że co 2 dzień mamy mieć przytulanki.

liczę na to, że jutro mi wkońcu przyjdą te testy, to będę widzieć czy owu wogóle jest.

życzę miłej niedzielki- korzystajcie z pogody

buziaki
000203F8.gif
000203F8.gif
000203F8.gif
000203F8.gif


mary beth jak dla mnie to nic głupiego wymyślać już imiona. wiesz, tak naprawdę to my już przed ślubem mieliśmy imionka ustalone. a sama widzisz, że fasolki jeszcze nie ma wkońcu będzie. a tak naprawdę lepiej sobie wybrać, niż potem 5 miliardów razy zmieniać albo się kłócić. ja tak myślę
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
mary beth jak dla mnie to nic głupiego wymyślać już imiona. wiesz, tak naprawdę to my już przed ślubem mieliśmy imionka ustalone. a sama widzisz, że fasolki jeszcze nie ma wkońcu będzie. a tak naprawdę lepiej sobie wybrać, niż potem 5 miliardów razy zmieniać albo się kłócić. ja tak myślę
Zgadzam się! :-):-) Tym bardziej, że u nas sporo ustalania... :tak: Mój M. jest Norwegiem i imiona będą norweskie, co by do nazwiska ładnie pasowały. ;-) Tak już sobie wymyśliłam i tak bedzie. :-):-) :-D
Dobrze, że Ci się miło niedziela udała! :-) A z tym numerkiem to też fajnie - poczuł się Twój mężczyzna do obowiązku! :-):-):-)
Mlodam - miłego dzionka! Papa!
 
Ostatnia edycja:
mary-beth my też wymyślaliśmy imiona dla dzieciaczków jeszcze nim pojawiły sie w planach... :) myślę, że to normalne i wiekszośc par myślących o dzieciach tak ma...
 
Dmuchawiec GRATULACJE i trzymam mocno kciukasy za zdrowie Fasolki

Jadzia a czemu tak cicho sie chwalisz, he????????
GRATULUJE i Tobie


My wlasnie wrocilismy z dzialki,kielbaski, piwko, sloneczko...:tak:
Ale jakos dzisiaj ochoty na przytulanki brak, wiedzialam ze jak ten dzien nadajedzie ze najwyzszy czas na staranka to ochota bedzie mniejsza...:-(



A jesli chodzi o imiona to ja jescze meza nie znalam a juz znalam imiona:zawstydzona/y:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry