reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
hej dziewczynki

wczoraj popołudniu pojechaliśmy do mojej przyjaciółki do szpitala i siedzieliśmy tam u niej do wieczora- robiłam jej też masaż tych części ciała, w których straciła władzę. bo oni jej tam tylko leki dają, a ja wiem, że masaż więcej zdziała.

dzisiaj przyjechała moja mamcia- przed chwilą pojechała. była podlać kwiatki u gospodarza- bo moja mama to prawie jak przybrana córka naszego Pana Henia.

wczoraj nie było przytulanek, bo małżyk zasnął i nie szło go dobudzić- za chiny ludowe jak go obudziłam, to mówi- idę już do łóżka tylko pójdę do wc. poszedł do wc i wrócił na kanapę do salonu. taki zagubiony. no i spałam sama

mam nadzieję tylko, że jeśli ta owu będzie to jeszcze mamy czas i dzisiejsze przytulanki nie będą za późno. mam nadzieję, że te testy owu jutro mi wkońcu przyjdą- jak nie to się wścieknę na maksa.

mama ja właśnie też nie mam ani grama płodnego śluzu i też nie wiem co jest grane

dzisiaj pójdziemy na spacer nad jeziorko- pożyczonego piesa weźmiemy i będzie ubaw a psio chyba jeszcze jeden tydzień z nami będzie. mi sie ubzdurało że pojechali na tydzień, a chyba pojechali na 2 tygodnie. ale ja nie narzekam- piesio jest przekochany i nie ma z nim żadnego problemu

agnieszka kolejne super fotki na blogu- ja go cały czas odwiedzam

jakoś tak mi się wydaje że w tym cyklu też nic z tego nie będzie. więc się nie nastawiam, nie myślę o tym (przynajmniej się staram). po prostu jestem już zrezygnowana- to i tak ostatni cykl. jak nie uda się teraz, to pewnie wogóle się nie uda.

buziaczki kochane moje

korzystajcie z pogody i odpoczywajcie weekendowo
 
reklama
Przekonalam Mezusia
Jedziemy na dzialeczke,nie bedziemy sie kisic w domu
Cos mi sie tez wydaje ze nie bede miala tutaj po powrocie duzo nadrabiania;-)
Milego dzionka Laseczki









 
Hej dziewczyny my też wybywamy.
mama pamiętaj, ze ja sluzu nie miałam w ogóle. Nie martw się wszystko będzie dobrze. Jak nie jeden to drugi pęknie.
Pralinka trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&
Lor, maran, aga , bunia miłego dnia
papatki
 
Cześć Kochane!!!!!
Co nowego słychać???? Nie zaglądałam, bo miałam sporo pracy - goście, goście,goście....
Czekam na @ ma byc we wtorek, ale narazie żadnych objawów....
Pozdrawiam
Miłej Niedzieli!!!!!!!!!!







 
Witajcie niedzielnie. :)

Objawy PMSa mi się nasilają, boję się, że jednak jutro dostanę okres... :( Jutro wieczorem idę też do gina, bo potrzebuję receptę na kolejne opakowania BROMERGONU. No i chyba będę też pytać o jakieś wspomagacze, by udało się w następnym cyklu zajść w ciążę, jeżeli w tym jednak nic z tego nie wyszło...

Miłego dnia Dziewczyny. :)
 
Cześc Dziewczyny!
Nie zaglądałam do Was juz ho ho ho- baaardzo długo. Wybaczcie mi, proszę!

A dzis chce sie z Wami podzielic radosna nowiną



Mam dwie kreseczki na teście !!!!!! Nareszcie!!!!!
 
Krakowianko - wiem, Kochana:tak: Bo jeszcze niedawno mnie tez zazdrość zżerała.
Zycze Ci dzidzi z całego serducha.

I błagam- trzymajcie kciuki, żeby się ta ciąża nie skończyła tak szybko, jak ostatnia:-(
W każdym razie- jestem dobrej myśli:-)
 
Dmuchawiec

Gratuluję serdecznie i witam również. A jak tam potwierdzę kreseczki już przez ginekologa ?
Ja też mam dwie z tym że jedna bledsza ale we wtorek idę go lekarza.
:-)
 
reklama
U ginka jeszcze nie byłam, wybieram się. Robiłam 3 testy i wszystkie wyszły pozytywnie. Moje kreseczki tez sa blade, ale to nie ma znaczenia.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry