reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
heloooo!! jestesmy juz w domku:tak:teraz kapanie dzieci i zaraz do Was wroce;-)

mily dzien mielismy i pogoda super:-)
Siemka Mama!
Cieszę się, że dzień udany! Kciuki za Wasze staranka nadal są trzymane!
Dziewczyny, to mnie pocieszacie z tymi imionami! :-):-):-) Dzięki! :tak::tak:
 
reklama
no jestem-zagadalam sie z kumpelą 40 minut przez tel:szok:
DMUCHAWIEC JADZIA -gratuluje fasolek kochanych!!!!!!dajcie znac po wizytach!!!
PRALINKA- prosze sie ogarnąć i nabrać chęci do starań-nie myśli,ze idziesz robic dzidzi tylko tul sie do męża a reszta sie uda;-)mama Ci to mowi:-D:-D:-D

MARY-BETH- tule....wyrazy wspolczucia dla Was z powodu straty:-(ja tez baaardzo przezylam odejscie mojego dziadka:-:)-:)-(

BIBINKA- cześć siostra;-):-)wkoncu sie pokazalas na bb;-):tak:
AGNIESZKA- fajnie,ze dzien udany!!
 
CZESC DZIEWCZYNY:-)
widze ze teraz juz prawie nikogo nie znam( dlugo mnie u was nie bylo),ale witam oczywiscie i te ktore znam i te ktorych jeszcze nie znam.
bardzo za wami tesknie i zaluje ze tak rzadko mam czas zeby do was napisac
 
To i ja się witam wieczorkiem :)... cały dzień spędziliśmy leżakując w ogrodzie :) ... teraz młody śpi, mąż pracuje a ja oglądam debatę prezydencką i robię takie oczy :szok:

Dmuchawiec,Jadzia - gratulacje!!!

Mery-beth
- przykro mi z powodu śmierci dziadka męża :( ... smutno u was dzisiaj. Pochwal się jakie imiona obgadywaliście :tak:;-)


no to może zapodam przyjemny temacik podchwytując myśl Mery-beth ... jakie podobają wam się imiona dla przyszłej dzidzi? :-)
 
reklama
WIOLKA- czec babko nasza kochana-wracaj do nas:):)) co u Ciebie,jak Iwonka,jak w domku???

AGNIESZKA- u nas dzis nie bylo obiadu tylko bardzo zdrowy mc donald:-D:-D:-D:-Da potem grill u znajomych 30 km za Poznaniem na nowym domku-wrocilismy przed 20 dzieci juz spia Tomi mecz.bylo sympatycznie-dzieci sie wybawily,my pogadalismy,pojedlismy ...

LORELAIN- witaj wieczorkiem;-):-)jutro do pracy???jak tam @-jest normalny czy raczej takie plamienia??
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry