reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
EWELINA!!!!!!!!!!! Dziękuje że mi przypomniałaś!!!
wczoraj oglądałam i dzisiaj też chciałam ale mi się przegapiło początek...

:-D:-D Proszę....;-)

To ja nie będę wymieniać nicków, żeby nie pominąć nikogo... Napiszę więc

CZEŚĆ MOJE MISIAKI PLUSZAKI KOCHANE!
:-):-):-)
:-D:-D
:tak:

Cześć RYBKO :-D:-D:-D:-D:-D:-D


MAMA05, ja z zamiłowania szponki robię, nie mam przygotowania ani wykształcenia w tym kierunku...sama wymyślam, tworzę wzorki, albo z neta ściągam :-D, jedyna różnica to nie robię tipsów czy akryli, mam swoje szponki ;-)
 
Ostatnia edycja:
Badylinka no ja mysle ze Ty nie z tych obrazalskich;-)
Ale naprawde nie przypuszczalam ze wczoraj bedziesz czekala,... Moge zwalic na Mezusia;-)?

Sergevna witaj:tak:

Kurcze ja ostatnio zalatwilam sobie telefon...
Robilam paznokcie wlasnie i chyba zelu mi sie dostalo troche do wejscia na ladowarke/na kabel
i dalam do ladowania bo nie widzialam ze cosik sie stalo..
I nie laduje...
Ladowarka siadla, na szczecie mialam druga wiec wlaczylam. Zdziwilam sie bo tel potraktowal to jakby zostal podlaczony do komputera...
Potem dopiero Mezus zobaczyl ze tamta ladowarka byla troszke zalana i prze to przenioslo sie na tel..
Na razie dziala...
Ale jeszcze jedno mi sie dzieje, jak go wylacze to sam sie od razu wlacza i zeby naprawde wylaczyc to baterie musze ywjac:-(
 
EWELINKA- to pikne masz szponki-tez takie mialam ,ale od kad sa dzieci:-D:-D:-D:-D
PRALINKA- tak dzis bedzie stroj pokojowki:-D:-Da ostatnie dzialanie bylo w poniedzialek...i co do zaproszenia to damy znac-tak czy tak;-)na PW-ok??
BADYLINKA- no te moj niby ma trzymac baterie do 5 dni-zobaczymy...i wiem,ze sie nie obrazasz-tak napisalam;-):-)
SERGEEVNA- cześć i czolem:-):-):-):-):-):-):-)dzis wolne??????
 
EWELINKA- to pikne masz szponki-tez takie mialam ,ale od kad sa dzieci:-D:-D:-D:-D

Rozumiem, wiem, jak to jest, bo mam full znajomych dzieciatych i jak przychodzą, by im zrobiła szponki, to ja zawsze najpierw kazanie, że mają zaniedbane pazury (dla mnie krótkie to niedopuszczalna sprawa haha), a potem 4h roboty, a i tak na 2 dni radość, bo zaraz połamane itp. :-D
Akryle jeszcze dopuszczam, choć nigdy ich nie robiłam, ale tipsy mnie odrzucają....nie wiem czemu...
 
reklama
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Bogumił się rozebrał!!!!!!!! <3 <3 <3

Pralinko - ja pisałam wczoraj że będę czekać :)
ewelinka - długie masz pazurki..... mnie się zawsze łamią jak już mam takie długie.... :/
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry